Компанія Е-Тендер

Ідея створення електронного торговельного майданчика виникла влітку 2014 року, як наслідок подій Майдану в боротьбі з корупцією, а в лютому 2015 року вперше була оголошена електронна закупівля. Протягом всього 2015 року в тісній співпраці з користувачами проводилась робота, яка стала підгрунтям для створення повноційної системи, що допомагає легко здійснювати Закупівельні процедури та запобігає виникненню негативних проявів в системі державних закупівель. Результатом успішної роботи стало прийняття Закону України «Про Публічні закупівлі». Ми не зупиняємося на досягнутому й прагнемо до досконалості та задоволенню ваших потреб!


shield-icon-g Надійність

Ми були співавторами створення системи електоронних закупівель й завжди прислуховуємся до ваших рекомендацій та побажань

speed-icon-g Швидкість

Найоперативніша служба підтримки.

gadgets-icon-g Зручність

Один майданчик на будь-якому пристрої.

«Е-Тендер» забезпечує:

  • Розширення ринків збуту продукції;
  • Чималу базу постачальників, що постійно зростає;
  • Зниження витрат і покращення ефективності роботи;
  • Надійне зберігання даних учасників торгів;
  • Можливість працювати в цілодобовому режимі з хмарними сервісами в будь-якому куточку світу та з будь-якого пристрою, що має доступ до мережі Інтернет.

 

 

Якщо у вас виникли запитання про те, як працює електронний торговельний майданчик, відповіді на них ви знайдете в розділах: Навчання, Замовникам, Учасникам, FAQ або зателефонувавши на контактний номер служби підтримки (044) 223 68 92.

 

 

Команда E-tender бажає Вам прозорих закупівель!