Учасникам

Якщо Ви бажаєте взяти участь у закупівлях у ролі Учасника, пропонуємо Вам розпочати

роботу на майданчику з розділу навчання.

Переваги, які надає електронний майданчик для Учасників:

1

Тестовий режим

Завдяки цій опції користувач має змогу здійснювати всі функції стосовно закупівель у режимі навчання, що дозволить якнайкраще освоїти надані майданчиком сервіси.

2

Зручний білінг

Реалізована система білінгу допомагає відстежувати користувачам рух коштів, які розміщені в них на аналітичних рахунках в системі. Учасники самі керують своїми коштами, відслідковуючи їх статус та приймають рішення щодо участі в тих чи інших закупівлях. Система надає право однієї участі в кредит,  погасити котрий Учасник має право в будь-який зручний для останнього час. У зв’язку з тим, що закупівлі на різних етапах можуть бути відмінені, кошти обов’язково повертаються всім Учасникам, які подавали пропозиції на участь по даній закупівлі. Учасник в будь-який момент зможе перерахувати кошти для участі у закупівлях, скориставшись функцією автоматичного формування рахунку системою із вказанням бажаної суми поповнення.

3

Розсилка повідомлень

Система максимально нагадує Учасникам про зміни в статусах закупівлі, події щодо закупівель та строків, упродовж яких потрібно зробити  необхідні дії. Учаснику непотрібно
постійно знаходитися в режимі он-лайн чекаючи початку аукціону, система обов’язково повідомить про встановлені дату та час.

4

Сервіс «Уповноважена особа»

Згаданий сервіс дає можливість кільком користувачам працювати в системі від однієї організації. Відтак є Головна та Уповноважені особи. Останні мають власні облікові дані для входу в особистий кабінет на сайті. Головна ж особа ухвалює рішення стосовно реєстрації Уповноважених осіб, може заблокувати їм доступ, продовжити розпочаті заблокованими уповноваженими особами закупівлі тощо.

5

Повна технічна та консультаційна підтримка

Ми застосовуємо індивідуальний підхід до всіх  Учасників, організовуємо виїзні консультації, навчання щодо роботи сервісів у вигляді відеоконференцій.
Досвідчена команда наших фахівців докладе максимальних зусиль для початку налагодження процесу співпраці.