Повернення коштів, що були сплачені за подання пропозиції?

У яких випадках учаснику торгів повертаються кошти, сплачені за подання пропозиції?
Повернення коштів, що були сплачені за подання пропозиції?

Відповідно до «Порядку функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 року № 166 за подання учасником тендерної пропозиції та/або пропозиції учасника процедури закупівлі, що була розкрита електронною системою закупівель, оператором авторизованого електронного майданчика з учасника справляється плата.

Відповідно до п. 4 даного порядку, плата учаснику за подання пропозиції повертається у разі відміни торгів або визнання їх такими, що не відбулися, крім випадків, коли тендерну пропозицію учасника/ переможця було відхилено.

Підстави для відміни торгів або визнання їх такими, що не відбулися визначені у ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі» (для відкритих торгів) та у п. 11 «Порядку здійснення допорогових закупівель» (для допорогових торгів).

Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо