Строки для подачі скарг до Антимонопольного комітету України

Які строки для подачі скарг до Антимонопольного комітету України передбачені Законом України «Про публічні закупівлі» ?

Строки для подачі скарг до Антимонопольного комітету України

Частиною 2 ст. 18 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII визначені наступні строки для подачі скарг:

  • скарги, що стосуються тендерної документації та/або прийнятих рішень, дії чи бездіяльності замовника, що відбулися до закінчення строку, установленого для подання тендерних пропозицій, можуть подаватися до органу оскарження з моменту оприлюднення оголошення про проведення торгів, але не пізніше ніж за чотири дні до дати, установленої для подання тендерних пропозицій.
  • скарги, що стосуються прийнятих рішень, дії чи бездіяльності замовника, які відбулися після оцінки пропозицій учасників, подаються протягом 10 днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, але до дня укладення договору про закупівлю.
  • скарги, що стосуються прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника, які відбулися після розгляду тендерних пропозицій на відповідність технічним вимогам, визначеним у тендерній документації, та визначення відповідності учасників кваліфікаційним критеріям, подаються протягом п’яти днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу протоколу розгляду тендерних пропозицій.
Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо