Електронний простір з продажу майна

Реалізація майна або активів підприємства. Велика база покупців.

Замовити демострацію системи

Допоможемо продати

Нерухомість

Транспорт

Вторсировину

Промислове обладнання

Меблі та офісну техніку

Індивідуально під кожен об'єкт підберемо ефективну модель продажу

Допомогти продати ваш об`єкт?

Так

Чому обирають
E-Tender

Хочу продати

Хочу купити

Останні новини

Переглянути всі
Новини
ПрАТ "МХП" оголосив 21 аукціон з продажу виробничого обладнання, спеціальних транспортних засобів, автомобілів через систему комерційних продажів Е-Тендер.
Новини
Оголошено більше сотні аукціонів з продажу майна компанії "МРІЯ СЕРВІС" у системі комерційних продажів Е-Тендер.
Новини
Корпорація «Оболонь», найбільший виробник напоїв в Україні, оголосила у Prozorro.Продажі 17 аукціонів з продажу легкових автомобілів марок Skoda та Volkswagen.
Продаж майна на E-Tender!

Електронний майданчик E-Tender пропонує зручні інструменти для онлайн продажу активів приватних підприємств та організацій.  Комерційні компанії можуть продавати своє майно на електронних аукціонах, використовуючи систему Прозорро.Продажі або ж електронну систему комерційних продажів майданчика Е-Тендер. Є можливість здійснювати продаж:

  • комерційної нерухомості;
  • земельних ділянок;
  • спеціальної техніки;
  • основних активів підприємств;
  • металобрухту;
  • авто або спецавтотранспорт (продаж тракторів, молоковозів, комбайнів та ін);
  • іншого майна компанії.

Електронні аукціони на Е-Тендер забезпечують відкритість та високу конкуренцію між потенційними покупцями. Провідні вітчизняні компанії обирають систему Prozorro.Продажі та майданчик E-Tender.  З нами співпрацюють великі холдинги та корпорації, зокрема «Оболонь», «Сандора», «Вімм-Білль-Данн», «Мрія» та інші. Багато наших клієнтів вже змогли вигідно реалізовувати майно, адже платформа Е-Тендер пропонує найбільшу базу покупців.

Електронна система комерційних продажів також надійно захищає учасників аукціонів. Вся інформація про предмет продажу знаходиться у відкритому доступі. Покупець відразу бачить усі переваги та недоліки того чи іншого активу.

Фахівці Е Тендер надають якісну підтримку на всіх етапах проведення аукціону. Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в онлайн аукціоні або роботи на майданчику, звертайтеся до нас і отримайте безкоштовну консультацію.