Назад до каталогу статей
Корисні статті

10 ВАЖЛИВИХ ВІДПОВІДЕЙ НА ЗАПИТАННЯ ПРО СПРОЩЕНУ ЗАКУПІВЛЮ

30 Квітня 2020

Спрощена закупівля, система Прозоро, електронний майданчик Е-Тендер, уповноважена особа, тестування уповноваженої особи, новий закон про публічні закупівлі, допорогові закупівлі

У чинному законі про публічні закупівлі (закон від 19.09.2019 № 114 - IX «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель»), є зовсім нове поняття «спрощена закупівля». Це одна із важливих змін, яка турбує багато кого із замовників.

Тому ми підготували для вас відео, де наш керівник консультаційного центру підтримки користувачів майданчика E-Tender надала відповіді на такі важливі для вас запитання:

 • Яка закупівля вважається спрощеною у відповідності до закону?
 • Хто має відповідати за проведення спрощених закупівель на підприємстві?
 • Які вимоги до уповноваженої особи?
 • Як саме публікується спрощена закупівля у системі Прозорро?
 • Чи можливо без наявності річного плану, опублікувати спрощену закупівлю на електронному майданчику?
 • Як відбувається комунікація між учасниками та замовниками у системі прозоро: чи може учасник спрощеної закупівлі ставити запитання замовнику?
 • Які етапи проведення спрощеної закупівлі у системі?
 • Чим відрізняється така закупівля від інших процедур закупівель?
 • Чи можна оскаржити спрощену закупівлю до АМКУ?
 • Коли замовник може відмінити спрощену закупівлю, які для цього є законні умови? Чи передбачено автоматичну відміну закупівлі?
 • Який строк для укладення договору за результатами закупівлі: чи слід про ного звітувати у системі прозорро?

Також ми підготували для вас спільне відео-вебінар від Олега Кушніра, засновника агентства «Консалт» та Єлизавети Штупун, керівника консультаційного центру підтримки користувачів Е-Тендер про новий закон про закупівлі та нове їхнє оскарження.

Також для учасників та замовників корисними стануть наші матеріали у розділі «навчання»:

Бажаємо вдалих закупівель!

З повагою команда Е-Тендер!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
Верифікація у системі комерційних закупівель E-Tender є одним із методів захисту від недобросовісних учасників. Верифікація проводиться з метою підвищенню рівня прозорості в закупівлях. Її наявність забезпечує участь в тендерах лише існуючих компаній-постачальників, що дозволяє мінімізувати ризики зриву закупівель чи невиконання зобов'язань учасника по договорах тощо.
Корисні статті
У державних замовників з'явиться ще один (окрім ціни) критерій оцінки тендерної пропозиції - вартість життєвого циклу товару.
Корисні статті
Переговорна процедура не є конкурентною процедурою закупівлі у Prozorro. Рішення про застосування такої процедури ще потрібно обґрунтувати. В роз'ясненні Мінекономіки можна дізнатись які документи необхідно підготувати замовнику.