Назад до каталогу статей
Корисні статті

10 ВАЖЛИВИХ ВІДПОВІДЕЙ НА ЗАПИТАННЯ ПРО СПРОЩЕНУ ЗАКУПІВЛЮ

30 Квітня 2020

Спрощена закупівля, система Прозоро, електронний майданчик Е-Тендер, уповноважена особа, тестування уповноваженої особи, новий закон про публічні закупівлі, допорогові закупівлі

У чинному законі про публічні закупівлі (закон від 19.09.2019 № 114 - IX «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель»), є зовсім нове поняття «спрощена закупівля». Це одна із важливих змін, яка турбує багато кого із замовників.

Тому ми підготували для вас відео, де наш керівник консультаційного центру підтримки користувачів майданчика E-Tender надала відповіді на такі важливі для вас запитання:

 • Яка закупівля вважається спрощеною у відповідності до закону?
 • Хто має відповідати за проведення спрощених закупівель на підприємстві?
 • Які вимоги до уповноваженої особи?
 • Як саме публікується спрощена закупівля у системі Прозорро?
 • Чи можливо без наявності річного плану, опублікувати спрощену закупівлю на електронному майданчику?
 • Як відбувається комунікація між учасниками та замовниками у системі прозоро: чи може учасник спрощеної закупівлі ставити запитання замовнику?
 • Які етапи проведення спрощеної закупівлі у системі?
 • Чим відрізняється така закупівля від інших процедур закупівель?
 • Чи можна оскаржити спрощену закупівлю до АМКУ?
 • Коли замовник може відмінити спрощену закупівлю, які для цього є законні умови? Чи передбачено автоматичну відміну закупівлі?
 • Який строк для укладення договору за результатами закупівлі: чи слід про ного звітувати у системі прозорро?

Також ми підготували для вас спільне відео-вебінар від Олега Кушніра, засновника агентства «Консалт» та Єлизавети Штупун, керівника консультаційного центру підтримки користувачів Е-Тендер про новий закон про закупівлі та нове їхнє оскарження.

Також для учасників та замовників корисними стануть наші матеріали у розділі «навчання»:

Бажаємо вдалих закупівель!

З повагою команда Е-Тендер!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
На майданчику Е-Тендер можна створити шаблон відбору закупівель по регіону, замовнику, за кодом товару. Також сформувати автоматичний звіт щодо закупівель по певному товарному коду. Наші інструменти допомагають швидко знаходити інформацію по групам товарам, з якими ви працюєте у Прозорро.Маркет
Корисні статті
У держави можна придбати нерухомість, майнові комплекси, автомобілі та інше майно. Команда E-Tender підготувала для вас відео-інструкцію, яка допоможе вам у пошуку потрібного аукціону. Ви дізнаєтесь, як подати свою пропозицію та підписати договір.
Корисні статті
У відео-консультації Ольга Сватуха розповідає, де знайти всю необхідну інформацію на E-Tender, щоб не пропустити важливі замовлення у державному онлайн-магазині