Назад до каталогу статей
Новини

12 та 13 листопада проводитимуться планові інфраструктурні роботи у системі «Прозорро.Продажі»

11 Листопада 2022

Заплановані роботи обмежують можливості роботи користувачів на електронному майданчику. Останні не зможуть опублікувати аукціон, об'єкт, зареєструвати пропозицію, змінити її ціну, завантажити документи тощо. Як виключити ризики та підготуватись до аукціону розповідаємо далі.

12 та 13 листопада 2022 року в електронній торговій системі Прозорро.Продажі заплановано проведення планових інфраструктурних робіт. У цей період у всіх користувачів не буде доступу до АPI та модуля аукціону.

Яка функціональність не буде доступною на електронному майданчку:

  • Реєстрація пропозиції для участі в електронному аукціоні;
  • Редагування закритої цінової пропозиції, раніше зареєстрованої;
  • Завантаження та/або редагування документів пропозиції;
  • Підтвердження майданчиком пропозицій для участі в аукціоні;
  • Публікація електронного аукціону, об’єкту, заявки на об’єкт оренди тощо.

У зв’язку з цим, команда E-Tender рекомендує всім учасникам, які планують приймати участь в аукціонах, що заплановані на 14 листопада 2022 року підготувати пропозиції та визначити розмір закритої цінової пропозиції до 20:00 11 листопада 2022 року.

За додатковими роз’ясненнями звертайтеся до служби підтримки майданчика Е-Тендер: 

тел.: 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України), e-mail: support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Команда E-Tender продовжує допомагати благодійним та громадським організаціям проводити ефективні та прозорі закупівлі необхідних товарів під час війни
Новини
З квітня 2022 року на період воєнного стану земельні торги з оренди с/г земель були скасовані. Але не очікуючи завершення війни, Верховна рада ухвалила повернути електронні земельні торги в Прозорро.Продажі та E-Tender, закон вже підписано та опубліковано.
Новини
E-Tender офіційно акредитований щодо проведення аукціонів з продажу майна банків, які ліквідуються та перебувають в управлінні ФГВФО. Відтепер в меню майданчика ще більше комерційної нерухомості, авто, квартир та іншого майна.