Назад до каталогу статей
Новини

13 МАШИН РІЗНИХ МОДЕЛЕЙ ПІДУТЬ З МОЛОТКА НА PROZORRO.ПРОДАЖІ

28 Квітня 2020

Продаж державного та комунального майна, митні аукціони, продаж від державної митниці, купити автомобіль, система Прозоро.Продажі, майданчик Е-тендер

Державна митна служба України оголосила продаж 13 автомобілей різних марок, через відкриті прозорі аукціони у системі Прозоро.Продажі (ProZorro.Sale).

Так, серед марок, виставлених на електронний аукціон є:  BMW, Audi, Nissan, Ford, Toyota, Skoda, Mazda, ВАЗ. 

Дата подання пропозицій на аукціон Прозоро

Цінові пропозиції на всі аукціони приймають до 3 травня.

Ті покупці, які мають бажання стати власниками таких авто, зможуть попередньо їх оглянути. А на додаткові питання надасть відповіді менеджер Е-Тендер.

Дата проведення аукціонів Прозорро

Усі аукціони у системі Прозоро.Продажі відбудуться 4 травня цього року.

Як прийняти участь та придбати автівку?

Необхідно лише зареєструватись на Е-Тендер та подати пропозицію на аукціон. Усі дії онлайн, участь в аукціоні також відбувається через кабінет на майданчику.

А якщо перші аукціони не відбудуться, будуть оголошені повторні зі знижкою 25%.

Гроші від їхнього продажу в системі Прозоро.Продажі будуть зараховані до державного бюджету, а звідти спрямовані на ремонт доріг, лікарень та шкіл.  

Нагадаємо, що авторизовані користувачі майданчика Е-Тендер можуть взяти участь в оголошених аукціонах. Майданчик  E-Tender.ua є офіційним авторизованим учасником Прозоро.продажі.

У разі виникнення будь-яких запитань щодо участі в торгах, звертайтеся до наших менеджерів:

тел.: (067) 223 11 93, (044) 390 52 46

або e-mail:

support-auction@e-tender.ua

З повагою команда Е-Tender!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Адміністрація річкових портів використовує систему комерційних закупівель майданчику Е-Тендер. Державне підприємство має намір передати у фрахт 36 суден.
Новини
Перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Богдан Боруховський розповів, що для учасників аукціонів відмінять реєстраційні внески та знизять розмір комісії на аукціонах
Новини
Торги у Прозорро.Продажі щодо окремого майна Артемівського місця проведення діяльності ДП Укрспирт відбудуться 20 жовтня 2020. Пропозиції від учасників приймаються до 20:03 19.10.2020 року.