Назад до каталогу статей
Новини

13 МАШИН РІЗНИХ МОДЕЛЕЙ ПІДУТЬ З МОЛОТКА НА PROZORRO.ПРОДАЖІ

28 Квітня 2020

Продаж державного та комунального майна, митні аукціони, продаж від державної митниці, купити автомобіль, система Прозоро.Продажі, майданчик Е-тендер

Державна митна служба України оголосила продаж 13 автомобілей різних марок, через відкриті прозорі аукціони у системі Прозоро.Продажі (ProZorro.Sale).

Так, серед марок, виставлених на електронний аукціон є:  BMW, Audi, Nissan, Ford, Toyota, Skoda, Mazda, ВАЗ. 

Дата подання пропозицій на аукціон Прозоро

Цінові пропозиції на всі аукціони приймають до 3 травня.

Ті покупці, які мають бажання стати власниками таких авто, зможуть попередньо їх оглянути. А на додаткові питання надасть відповіді менеджер Е-Тендер.

Дата проведення аукціонів Прозорро

Усі аукціони у системі Прозоро.Продажі відбудуться 4 травня цього року.

Як прийняти участь та придбати автівку?

Необхідно лише зареєструватись на Е-Тендер та подати пропозицію на аукціон. Усі дії онлайн, участь в аукціоні також відбувається через кабінет на майданчику.

А якщо перші аукціони не відбудуться, будуть оголошені повторні зі знижкою 25%.

Гроші від їхнього продажу в системі Прозоро.Продажі будуть зараховані до державного бюджету, а звідти спрямовані на ремонт доріг, лікарень та шкіл.  

Нагадаємо, що авторизовані користувачі майданчика Е-Тендер можуть взяти участь в оголошених аукціонах. Майданчик  E-Tender.ua є офіційним авторизованим учасником Прозоро.продажі.

У разі виникнення будь-яких запитань щодо участі в торгах, звертайтеся до наших менеджерів:

тел.: (067) 223 11 93, (044) 390 52 46

або e-mail:

support-auction@e-tender.ua

З повагою команда Е-Tender!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Команда E-Tender продовжує допомагати благодійним та громадським організаціям проводити ефективні та прозорі закупівлі необхідних товарів під час війни
Новини
З квітня 2022 року на період воєнного стану земельні торги з оренди с/г земель були скасовані. Але не очікуючи завершення війни, Верховна рада ухвалила повернути електронні земельні торги в Прозорро.Продажі та E-Tender, закон вже підписано та опубліковано.
Новини
E-Tender офіційно акредитований щодо проведення аукціонів з продажу майна банків, які ліквідуються та перебувають в управлінні ФГВФО. Відтепер в меню майданчика ще більше комерційної нерухомості, авто, квартир та іншого майна.