Назад до каталогу статей
Новини

481 земельна ділянка пропонується на продаж та оренду в Прозорро.Продажі

10 Жовтня 2022

481 земельну ділянку оголосили на продаж та передачу в оренду в Прозорро.Продажі. Більшість ділянок - це предмети іпотеки, які наразі реалізуються для погашення заборгованості. Також, місцеві ради пропонують в оренду комерційні землі (під забудову, складське господарство або землі водного фонду тощо), а всі лоти можна знайти на E-Tender.

Протягом наступного місяця відбудеться 481 аукціон з продажу та оренди земельних ділянок. Купити або орендувати землі можуть як фізичні, так і юридичні особи. За результатами аукціону переможець укладає договір, сплачує ціну за ділянку та стає новим її власником або орендарем. Такі угоди посвідчуються у нотаріуса або реєструються у Держреєстратори, які вже повноцінно відновили свою роботу.

Прозорро.Продажі та акредитований майданчик Е-Тендер - це єдина система в якій відбуваються земельні торги. Тому унікальні земельні ділянки можна знайти лише у нас. Всі аукціони можна переглянути за посиланням.

Які земельні ділянки пропонуються для купівлі 

320 земельних ділянок по всій території України. Більшість з них, це землі які були предметом іпотеки або реалізуються згідно судових рішень для подальшого погашення заборгованості. Продають їх уповноважені на це державні та приватні виконавці. 

Цільові призначення ділянок, що пропонуються на аукціонах:

  • для ведення особистого селянського господарства; 
  • для будівництва та обслуговування житлового будинку; 
  • для ведення товарного сільськогосподарського виробництва; 
  • для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості;
  • для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, вид використання земельної ділянки - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі;
  • для ведення садівництва та інші.

Аукціони заплановані на різні дати з 13 жовтня по 15 листопада 2022 р.

Наприклад, у Київській області оголошено на продаж 200 земельних ділянок загальною площею понад 200 га від приватних виконавців у Бучанському, Броварському, Макарівському, Києво-Святошинському, Вишгородському, Обухівському, Білоцерківському, Рогатинському районах. Деякі з них:

У Вінницькій області - 6 аукціонів, у Закарпатській - 11 аукціонів, у Львівській області - 21 аукціон, у Івано-Франківській області - 8 аукціонів та ще багато лотів по всій території України, яка знаходиться під її контролем. 

Весь перелік аукціонів можна переглянути на сайті Е-Тендер. Або зателефонуйте за номером 0 800 300 705 щоб отримати консультацію та допомогу в пошуку необхідної земельної ділянки.

Які земельні ділянки пропонуються на оренду 

Міські ради по всій Україні передають в оренду землі житлової та громадської забудови, під розміщення будівель торгівлі, землі водного фонду разом зі ставками для рибогосподарських потреб, для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу (наприклад, СТО) тощо. 

Наприклад, декілька лотів земель водного Фонду:

Або оренда земель для будівництва та розміщення будівель торгівлі:

Всі лоти можна знайти на сайті майданчика Е-Тендер. Або залишайте нижче свій запит на безкоштовну консультацію від менеджера Е-Тендер. 

Віта Суржко, менеджер по роботі з корпоративними клієнтами 

+38 (067) 550 55 14, v.surzhko@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
За останній місяця цього року до використання нашої платформи долучилися нові приватні компанії, що вже успішно проводять свої закупівлі
Новини
Уряд затвердив Порядок проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів великої приватизації в системі Прозорро.Продажі. У статті розповіли коротко про те, як буде проходити аукціон
Новини
Уряд вніс зміни до Постанови № 1178, яка затверджує Особливості здійснення публічних закупівель. Що це за зміни, прокоментували у статті