Назад до каталогу статей
Новини

60 ТОНН БРУХТУ ЧОРНОГО МЕТАЛУ УКРЗАЛІЗНИЦЯ ПРОПОНУЄ В ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ

08 Травня 2020

Купити металобрухт у прозоро, продажа від Укрзалізниця, система прозорро.продажі, електронний майданчик Е-Тендер

Минулого року Укрзалізниця продала 97,212 тис. тонн металобрухту на суму 579,935 млн грн. Наразі ж, як повідомляють в компанії, Укрзалізниця має намір виставити на продаж у системі прозоро.продажі через електронні аукціони ще приблизно 276 тис. тонн металобрухту.

Сьогодні, Укрзалізниця підготувала до продажу на електронних аукціонах в системі ProZorro 60 тис. тонн брухту чорних металів. Пакет документів їхній продаж вже готовий. Зараз йде відбір компанії для проведення оцінки зазначеного брухту, як того вимагає процедура.

Проведення аукціонів з продаж брухту в системі Прозорро.Продажі очікують на кінці травня-початок червня 2020-го.

А ми нагадаємо, що купити металобрухт, зокрема, і виставлені згодом 60 тис. тонн брухту чорного металу ви можете через наш майданчик Е-тендер. Майданчик E-Tender є офіційним та авторизованим учасником у системах прозоро. Має доступ до усієї бази виставлених лотів на продаж у системі Прозоро.Продажі.

Як зареєструватися у системі, дізнаєтеся в нашій інструкції.

Після реєстрації на майданчику ви, як користувач, зможете подавати свої цінові пропозиції на усі без винятку лоти, оголошення про продаж яких є у системі.

Приєднуйтеся та залишайтеся з нами. Будьте в курсі новинок у Prozorro.Sale!

З повагою команда E-Tender.ua
За додатковою інформацією звертайтеся за тел.:

(044) 390 52 46
(067) 223 11 93
support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Богдан Боруховський розповів, що для учасників аукціонів відмінять реєстраційні внески та знизять розмір комісії на аукціонах
Новини
Торги у Прозорро.Продажі щодо окремого майна Артемівського місця проведення діяльності ДП Укрспирт відбудуться 20 жовтня 2020. Пропозиції від учасників приймаються до 20:03 19.10.2020 року.
Новини
Фонд держмайна України підготував до приватизації 11 спиртзаводів. Найближчим часом будуть оголошені аукціони у Prozorro.Продажі