Назад до каталогу статей
Новини

60 ТОНН БРУХТУ ЧОРНОГО МЕТАЛУ УКРЗАЛІЗНИЦЯ ПРОПОНУЄ В ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ

08 Травня 2020

Купити металобрухт у прозоро, продажа від Укрзалізниця, система прозорро.продажі, електронний майданчик Е-Тендер

Минулого року Укрзалізниця продала 97,212 тис. тонн металобрухту на суму 579,935 млн грн. Наразі ж, як повідомляють в компанії, Укрзалізниця має намір виставити на продаж у системі прозоро.продажі через електронні аукціони ще приблизно 276 тис. тонн металобрухту.

Сьогодні, Укрзалізниця підготувала до продажу на електронних аукціонах в системі ProZorro 60 тис. тонн брухту чорних металів. Пакет документів їхній продаж вже готовий. Зараз йде відбір компанії для проведення оцінки зазначеного брухту, як того вимагає процедура.

Проведення аукціонів з продаж брухту в системі Прозорро.Продажі очікують на кінці травня-початок червня 2020-го.

А ми нагадаємо, що купити металобрухт, зокрема, і виставлені згодом 60 тис. тонн брухту чорного металу ви можете через наш майданчик Е-тендер. Майданчик E-Tender є офіційним та авторизованим учасником у системах прозоро. Має доступ до усієї бази виставлених лотів на продаж у системі Прозоро.Продажі.

Як зареєструватися у системі, дізнаєтеся в нашій інструкції.

Після реєстрації на майданчику ви, як користувач, зможете подавати свої цінові пропозиції на усі без винятку лоти, оголошення про продаж яких є у системі.

Приєднуйтеся та залишайтеся з нами. Будьте в курсі новинок у Prozorro.Sale!

З повагою команда E-Tender.ua
За додатковою інформацією звертайтеся за тел.:

(044) 390 52 46
(067) 223 11 93
support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
За підтримки майданчика E-Tender, Prozorro оголошує новий Bug Bounty і запрошує білих хакерів до співпраці
Новини
Спрощені закупівлі, система Прозоро, майданчик Е-Тендер, електронний каталог, Прозоро. Маркет, публічні закупівлі, державні тендера
Новини
У зв’язку із оновленнями у системі прозорро, яке було проведено днями адміністратором системи, виникли деякі труднощі у проведенні та участі у відкритих торгах та у переговорній процедурі закупівлі для потреб оборони. Про що повідомляємо.