Назад до каталогу статей
Новини

60 ТОНН БРУХТУ ЧОРНОГО МЕТАЛУ УКРЗАЛІЗНИЦЯ ПРОПОНУЄ В ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ

08 Травня 2020

Купити металобрухт у прозоро, продажа від Укрзалізниця, система прозорро.продажі, електронний майданчик Е-Тендер

Минулого року Укрзалізниця продала 97,212 тис. тонн металобрухту на суму 579,935 млн грн. Наразі ж, як повідомляють в компанії, Укрзалізниця має намір виставити на продаж у системі прозоро.продажі через електронні аукціони ще приблизно 276 тис. тонн металобрухту.

Сьогодні, Укрзалізниця підготувала до продажу на електронних аукціонах в системі ProZorro 60 тис. тонн брухту чорних металів. Пакет документів їхній продаж вже готовий. Зараз йде відбір компанії для проведення оцінки зазначеного брухту, як того вимагає процедура.

Проведення аукціонів з продаж брухту в системі Прозорро.Продажі очікують на кінці травня-початок червня 2020-го.

А ми нагадаємо, що купити металобрухт, зокрема, і виставлені згодом 60 тис. тонн брухту чорного металу ви можете через наш майданчик Е-тендер. Майданчик E-Tender є офіційним та авторизованим учасником у системах прозоро. Має доступ до усієї бази виставлених лотів на продаж у системі Прозоро.Продажі.

Як зареєструватися у системі, дізнаєтеся в нашій інструкції.

Після реєстрації на майданчику ви, як користувач, зможете подавати свої цінові пропозиції на усі без винятку лоти, оголошення про продаж яких є у системі.

Приєднуйтеся та залишайтеся з нами. Будьте в курсі новинок у Prozorro.Sale!

З повагою команда E-Tender.ua
За додатковою інформацією звертайтеся за тел.:

(044) 390 52 46
(067) 223 11 93
support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Проект Постанови КМУ «Про затвердження особливостей здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі» на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Новини
В статті розглянуті можливі випадки, при яких в замовників може не бути технічної можливості використання Prozoro та яким чином це документально підтвердити
Новини
Оголошені нові відбори постачальників в електронні каталоги Прозорро Маркет