Назад до каталогу статей
Корисні статті

АЛІНА КАНЕВСЬКА: “АУКЦІОНИ З ОРЕНДИ МАЙНА ЗА НОВОЮ ПРОЦЕДУРОЮ ПРИНЕСЛИ ВЖЕ 2,8 МЛН ГРИВЕНЬ ДОХОДУ”

03 Листопада 2020

Перші результати передачі в оренду об'єктів державного та комунального майна на аукціонах у системі Прозорро.Продажі є дуже оптимістичними. Нова процедура оренди держмайна повноцінно запрацювала з середини вересня. “На ходу” доробляється функціонал на Прозорро.Продажі та електронних майданчиках. Проте, щодня в єдиному реєстрі з'являються нові об'єкти оренди. Оголошено 985 аукціонів. 118 аукціонів вже успішно завершились і принесли 2,8 млн гривень доходу.


30 жовтня 2020 року відбувся вебінар «Оренда комунального майна: законодавчий порядок і перші результати»,  організований проектом ПРОМІС.


У вебінарі взяли участь  експерти з питань оренди державного та комунального майна: проектний менеджер ДП Прозорро.Продажі Владислав Уривський та керівниця напрямку електронний аукціонів на майданчику Е-Тендер Аліна Каневська.

Розглянуті  головні моменти нової процедури передачі майна в оренду. Як створити об'єкт у єдиному  реєстрі.   Як потім подати заявку на включення об'єкту у перелік Першого чи Другого типу або на продовження договору оренди. Подавати такі заявки можна вже в електронному вигляді у системі Прозоро.Продажі. Подають заявки через електронні майданчики.

Оголошені перші результати оренди за новими правилами. За словами Аліни Каневської, в системі Prozorro.Продажі оголошено вже 985 аукціонів. Більше 10% цих аукціонів були оголошені через майданчик Е-Тендер. 118 аукціонів успішно завершились і принесли 2,8 млн гривень доходу.

Корисні матеріали: 

Команда аукціонів майданчику Е-Тендер має великий досвід проведення електронних торгів. Наші фахівці добре розібралися у новій процедурі оренди державного і комунального майна та готові консультувати як орендодавців, так і потенційних орендарів. 

Якщо у вас залишилися запитання, телефонуйте за номером 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України) або пишіть на e-mail support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
В цій статті більш детально розглянемо закупівлі товарів згідно додатку до Постанови № 1275 “Про затвердження особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану” від 11 листопада 2022 року
Корисні статті
В умовах повномасштабного вторгнення та знищення енергетичної інфраструктури країни замовники вимушені купувати джерела альтернативного живлення (генератори) для забезпечення стабільної роботи. Саме тому ми вирішили нагадати Вам про поняття ступеню локалізації виробництва та потребу його застосування.
Корисні статті
Цікавлять нові замовлення від держзамовників, але не хочеться займатися підготовкою тендерних документів? Тоді беріть участь у «Запиті ціни пропозицій»