Назад до каталогу статей
Корисні статті

АЛІНА КАНЕВСЬКА: “АУКЦІОНИ З ОРЕНДИ МАЙНА ЗА НОВОЮ ПРОЦЕДУРОЮ ПРИНЕСЛИ ВЖЕ 2,8 МЛН ГРИВЕНЬ ДОХОДУ”

03 Листопада 2020

Перші результати передачі в оренду об'єктів державного та комунального майна на аукціонах у системі Прозорро.Продажі є дуже оптимістичними. Нова процедура оренди держмайна повноцінно запрацювала з середини вересня. “На ходу” доробляється функціонал на Прозорро.Продажі та електронних майданчиках. Проте, щодня в єдиному реєстрі з'являються нові об'єкти оренди. Оголошено 985 аукціонів. 118 аукціонів вже успішно завершились і принесли 2,8 млн гривень доходу.


30 жовтня 2020 року відбувся вебінар «Оренда комунального майна: законодавчий порядок і перші результати»,  організований проектом ПРОМІС.


У вебінарі взяли участь  експерти з питань оренди державного та комунального майна: проектний менеджер ДП Прозорро.Продажі Владислав Уривський та керівниця напрямку електронний аукціонів на майданчику Е-Тендер Аліна Каневська.

Розглянуті  головні моменти нової процедури передачі майна в оренду. Як створити об'єкт у єдиному  реєстрі.   Як потім подати заявку на включення об'єкту у перелік Першого чи Другого типу або на продовження договору оренди. Подавати такі заявки можна вже в електронному вигляді у системі Прозоро.Продажі. Подають заявки через електронні майданчики.

Оголошені перші результати оренди за новими правилами. За словами Аліни Каневської, в системі Prozorro.Продажі оголошено вже 985 аукціонів. Більше 10% цих аукціонів були оголошені через майданчик Е-Тендер. 118 аукціонів успішно завершились і принесли 2,8 млн гривень доходу.

Корисні матеріали: 

Команда аукціонів майданчику Е-Тендер має великий досвід проведення електронних торгів. Наші фахівці добре розібралися у новій процедурі оренди державного і комунального майна та готові консультувати як орендодавців, так і потенційних орендарів. 

 Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціоні або роботи на майданчику, звертайтеся до нас і отримайте безкоштовну консультацію:

 (044) 390 52 46, (067) 223 11 93

support-auction@e-tender.ua

З повагою Е-Тендер!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
ЦЗО ДУ «Професійні закупівлі» створили 10 нових категорій та 19 безкоштовних програм вже доступні для замовників
Корисні статті
Знайомимо з оновленим інтерфейсом модулю аукціону у Прозорро.Продажі