Назад до каталогу статей
Новини

АМКУ розробив Порядок, який врегулює процедуру участі суб’єкта оскарження та замовника у розгляді скарги - заяви через Prozorro

12 Листопада 2020

Новий Порядок допоможе оптимізувати робочий час представників суб’єкта оскарження та замовника. Буде встановлено точний час, коли засідання засідання з розгляду скарг будуть проходити. Заяви на участь у засіданнях з розгляду скарг можна буде подавати безпосередньо в системі Prozorro

Антимонопольний комітет оприлюднив для громадського обговорення проєкт розпорядження «Про затвердження Порядку участі суб’єкта оскарження та замовника в розгляді скарги шляхом застосування телекомунікаційних систем в інтерактивному режимі реального часу». Документ пропонує механізм реалізації права учасника публічних закупівель оскаржувати рішення замовника. До цього часу організаційна сторона процедури участі в засіданнях, на яких уповноважений орган розглядає відповідні скарги, погано врегульована.

Ключові положення розробленого Порядку:

  • Суб’єкт оскарження подає заяву про участь у розгляді скарги шляхом застосування телекомунікаційних систем в інтерактивному режимі реального часу разом зі скаргою до органу оскарження (у формі електронного документа, який завантажується через систему Прозорро);
  • Замовник оприлюднює свою заяву про участь у розгляді скарги також через систему Прозоро протягом одного дня із дня внесення скарги електронною системою закупівель до реєстру.
  • Питання про участь суб’єкта оскарження та/або замовника у розгляді скарги вирішується постійно діючою Колегією АМКУ одночасно з прийняттям рішення про прийняття скарги до розгляду.
  • У рішенні Колегії обов’язково зазначаються дата та час проведення засідання, а також найменування та адреса територіальних відділень АМКУ, що проводитимуть засідання, на якому розглядатимуть скаргу;
  • Перелік та адреси відділень АМКУ, де забезпечена участь суб’єкта оскарження та замовника у розгляді скарги шляхом застосування телекомунікаційних систем в інтерактивному режимі реального часу, оприлюднюються на веб-порталі АМКУ.

Текст документу розміщено на офіційній сторінці Антимонопольного комітету України

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань щодо проєкту розпорядження приймаються протягом місяця з дня його оприлюднення за адресою: вул. Митрополита Василя Липківського, 45, м. Київ, 03035, Антимонопольний комітет України, studnyuk@amcu.gov.ua, тел. 251-60-44.

Нагадаємо, право суб’єкта оскарження та замовника брати участь у розгляді скарги шляхом застосування телекомунікаційних систем в інтерактивному режимі реального часу, визначено у статті 18 Закону «Про публічні закупівлі»

Корисні матеріали: 

Якщо виникають будь-які запитання щодо оголошення тендеру або участі в тендері, звертайтеся до нас:

0 800 30 77 55 (в межах України безкоштовно),

support@e-tender.ua.

З повагою Е-Тендер!АМКУ, Prozorro, Прозорро, Е-Тендер, оскарження, розгляд скарги, державні закупівлі, публічні закупівлі

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Через систему комерційних продажів на майданчику Е-Тендер продається готовий бізнес в Івано-Франківську. Взявши участь в електронному аукціоні, можна стати власником деревообробного цеху виробничою потужністю 20 кубічних метрів лісу-кругляку за зміну. Актив належить ТОВ "Промінь-19". Аукціон відбудеться 11 грудня 2020 року.
Новини
В системі комерційних продажів на майданчику Е-Тендер оголошено продаж майнового комплексу, який знаходиться в селі Похівка Івано-Франківської області. Подавши заявку на участь та здобувши перемогу в електронному аукціоні, ви отримаєте потужну виробничу базу для свого бізнесу. Аукціон заплановано на 11 грудня 2020 року.
Новини
У Прозорро Продажі оголошено аукціон з продажу Вишняківського місця проведення діяльності ДП Укрспирт. Аукціон відбудеться 18-го грудня 2020 року. Взяти участь у акціоні можна на майданчику E-Tender.