Назад до каталогу статей
Новини

Батл: продавці vs закупівельники

23 Березня 2018

15 березня відбулася зустріч клубу Закупівельників

15 березня клуб Закупівельників провів зустріч, де головною темою обговорення-батлу стали — що і як краще купувати комерційній та державній компанії? Що краще — пряма покупка чи спланована закупівля? Розглянули кейси спікерів і питання із залу.

Секрет успіху компанії Укрпапір

Володимир Михайленко, Укрпапір та спікер зустрічі наполягає на відкритих правилах для всіх учасників ринку. У відкритому ринку — виграє той, хто грає краще. Володимир поділився секретом успіху компанії, адже 15 років компанія Укрпапір вірна одному і тому ж принципу — продавати на пряму компаніям, а не дистриб'юторам. Саме такий принцип дозволив Укрпапіру виграти понад 2,5 тис. торгів! Для таких вражаючих результатів в компанії працює понад 100 менеджерів. Також Володимир бачить в завданні успішного постачальника мету — допомогти власнику отримати хорошу ціну не загубивши якість.

Крістіна Гуцалова, модератор зустрічі, екс-координатор Prozzoro, також підтримала ідею та озвучила головний девіз ринку: Довіра. Репутація. Відкритість!

Як продати дорогі інтелектуальні послуги?

Представник House of knowledge запитала поради про тендери на інтелектуальні послуги, а саме про продаж навчальних курсів з високою ціною. Адже складні тендери — це ті, в яких ціна не є головною, але як в них вигравати? Спікери та фахівці по тендерах із залу запропонували нецінові тендери описувати за чинниками, які важливі компаніям-замовникам. Для цього необхідно: зібрати відгуки, рекомендації нинішніх клієнтів, з'ясувати як вчать інші. Також важливо визначити чіткі характеристики того, що хочуть замовники і підготувати технічне завдання для школи. Пояснити замовникам, що добре, але дешево не вийде.


Закупівельники — це сервіс компанії!

Андрій Агєєв, директор з постачання, Укрнафта, зазначив, що в комерції немає зовнішніх документів, що регулюють закупівлі. Тому закупівельна стратегія компаній полягає в тому, щоб знайти ефективні види процедур — переговори або інші, саме ті, що будуть закривати потреби компанії. 

Учасники дійшли висновку, що закупівельники — це сервіс компанії, адже закупівельники діють за регламентом компанії і це особливий регламент - ТЗ (технічне завдання) внутрішнього замовника. Хороший закупівельник завжди сперечається з внутрішнім замовником для того щоб знайти оптимальне рішення, а не просто купити і домовитися про доставку.


Як закупити креатив?

Спікери клубу зійшлися на думці, що процедури тендерів повинні бути різними, десь варто відразу оголосити закупівлю і очікувати пропозицій, в деяких складних тендерах, наприклад, на закупівлю робіт і послуг потрібні додаткові переговори. На креатив, наприклад потрібні переговори і бачення власника, щоб він показав, що хоче. Бюджет на таку закупівлю фахівці радять оголосити відразу, щоб великі агентства з високим цінником пішли з торгів на першому етапі.


Зустрічі клубу Закупівельників — відкритий захід, стежити за анонсами наступних зустрічей можна на офіційній сторінці клубу в fb.


Читайте також: 

ЯК ПРАЦЮВАТИ З ВНУТРІШНІМ ЗАМОВНИКОМ?


схожi новини

Новини
За останній місяця цього року до використання нашої платформи долучилися нові приватні компанії, що вже успішно проводять свої закупівлі
Новини
Уряд затвердив Порядок проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів великої приватизації в системі Прозорро.Продажі. У статті розповіли коротко про те, як буде проходити аукціон
Новини
Уряд вніс зміни до Постанови № 1178, яка затверджує Особливості здійснення публічних закупівель. Що це за зміни, прокоментували у статті