Назад до каталогу статей
Новини

ЧЕРЕЗ PROZORRO.ПРОДАЖІ ПРОДАВАТИМУТЬ МАТЕРІАЛЬНІ ЦІННОСТІ

11 Грудня 2019

Державний резерв України розпочне реалізацію матеріальних цінностей через ProZorro.Продажі.

Відповідно до бюджетного кодексу України саме кошти від реалізації матеріальних цінностей державного резерву в порядку освіження та розбронювання є основним джерелом фінансування плати за зберігання. Отримання максимально високої ціни від реалізації матцінностей дозволить своєчасно поповнювати запаси і відшкодовувати витрати на їх зберігання. І реалізацію цього вбачають через продаж запасів через систему Прозоро.Продажі.

Запаси державного матеріального резерву, що підлягають реалізації в порядку освіження, та розброньованих матеріальних цінностей мобілізаційного резерву виключить корупційну складову. Так вважають в Держрезерві.

Однак, на сьогодні, розброньовані такі матцінності держави продають на конкурсній основі через проведення аукціонів. І як зазначають експерти, особливості проведення процедури негативно впливають на кінцевий результат аукціону.

А ось участь у пілотному проекті дозволить зробити процедуру прозорою, посприяє залученню більш широкого кола потенційних учасників торгів та отримати конкурентну ціну.

Джерело: agronews.ua


Нагадаємо, що Прозорро.Продажі. – електронна торгова система, створена за цінностями та принципами системи ProZorro. Вона обов'язкова для проведення малої приватизації – продажу майна державної та комунальної форм власності, а також продажу активів банків, що ліквідуються Фондом гарантування вкладів фізичних осіб. А для процедур продажу права оренди вагонів Укрзалізниці, права видобутку корисних копалин, оренди комерційної нерухомості, продажу активів державних, комунальних і комерційних організаторів система Прозорро.Продажі є пілотною. Майданчик Е-Тендер є авторизованим  для організації торгів в системі Прозорро.Продажі.

Більше про систему тут.

схожi новини

Новини
В електронному каталозі Прозорро Маркет для замовників з'явиться можливість завантажувати проєкти договорів та використовувати готові шаблони договорів
Новини
В системі Прозорро.Продажі та E-Tender оголошені перші аукціони з продажу непрацюючих кредитів державного банку АБ “Укргазбанк”. Це продаж прав вимог за кредитними договорами, що забезпечені заставою (іпотекою), а придбати їх можуть лише фінансові установи.
Новини
До уваги замовників! Внесли зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну № 309. Прокоментували, що саме замовнику врахувати