Назад до каталогу статей
Новини

ЧЕРЕЗ PROZORRO.ПРОДАЖІ ПРОДАВАТИМУТЬ МАТЕРІАЛЬНІ ЦІННОСТІ

11 Грудня 2019

Державний резерв України розпочне реалізацію матеріальних цінностей через ProZorro.Продажі.

Відповідно до бюджетного кодексу України саме кошти від реалізації матеріальних цінностей державного резерву в порядку освіження та розбронювання є основним джерелом фінансування плати за зберігання. Отримання максимально високої ціни від реалізації матцінностей дозволить своєчасно поповнювати запаси і відшкодовувати витрати на їх зберігання. І реалізацію цього вбачають через продаж запасів через систему Прозоро.Продажі.

Запаси державного матеріального резерву, що підлягають реалізації в порядку освіження, та розброньованих матеріальних цінностей мобілізаційного резерву виключить корупційну складову. Так вважають в Держрезерві.

Однак, на сьогодні, розброньовані такі матцінності держави продають на конкурсній основі через проведення аукціонів. І як зазначають експерти, особливості проведення процедури негативно впливають на кінцевий результат аукціону.

А ось участь у пілотному проекті дозволить зробити процедуру прозорою, посприяє залученню більш широкого кола потенційних учасників торгів та отримати конкурентну ціну.

Джерело: agronews.ua


Нагадаємо, що Прозорро.Продажі. – електронна торгова система, створена за цінностями та принципами системи ProZorro. Вона обов'язкова для проведення малої приватизації – продажу майна державної та комунальної форм власності, а також продажу активів банків, що ліквідуються Фондом гарантування вкладів фізичних осіб. А для процедур продажу права оренди вагонів Укрзалізниці, права видобутку корисних копалин, оренди комерційної нерухомості, продажу активів державних, комунальних і комерційних організаторів система Прозорро.Продажі є пілотною. Майданчик Е-Тендер є авторизованим  для організації торгів в системі Прозорро.Продажі.

Більше про систему тут.

похожие новости

Новини
На майданчику E-Tender з’явилася можливість перевірити замовників та учасників закупівель завдяки інтеграції з системою YouControl. Така функція для користувачів є безкоштовною. Що саме можна дізнатися, для чого така інтеграція на майданчику, і що це дасть користувачам, читайте у статті
Новини
Мінекономіки надало лист, де рекомендувало використовувати е-каталоги Prozorro Market для допорогових закупівель. Чому замовникам радять використовувати е-каталоги, розказали далі
Новини
У статті поговорили про вплив зміни ціни на ринку нафтопродуктів та пального, зміну ціни в укладених договорах про закупівлю та систематизували запропоновані оптимальні підходи до цього питання