Назад до каталогу статей
Успіх клієнтів

”ЧУМАК” ОБРАВ СИСТЕМУ E-TENDER ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ СВОЇХ ЗАКУПІВЕЛЬ

01 Лютого 2021

З початку 2021 року один із найбільших виробників харчових продуктів в Україні використовує систему автоматизації закупівель і продажів E-Tender, щоб підвищити ефективність своїх бізнес-процесів.

ПрАТ  “Чумак” є частиною ТОВ "Дельта Вілмар Україна", яка, в свою чергу,  входить до групи компаній Wilmar International. “Чумак” виробляє понад 200 найменувань харчових продуктів і є одним з найбільших виробників такої продукції в Україні. Обсяг річних закупівель для потреб компанії становить десятки мільйонів гривень на рік. Тепер усі ці закупівлі будуть проводитись у системі Е-Тендер.  Вже оголошено близько сотні тендерів на нашій платформі.

Компанія має розгалужену структуру управління закупівлями.  Рішення щодо придбання товарів та послуг узгоджуються на кількох рівнях. Для ПрАТ «Чумак» важливо, щоб процес погодження був зручним, швидким та максимально безпечним. Вирішенню цих завдань якнайкраще сприяють функціонал та сервіси Е-Тender, зокрема:

1)  Унікальна організаційна структура взаємодії між підрозділами та рольова модель управління закупівлями (в системі створюється віртуальне середовище для працівників компанії, з набором прав та доступів для кожного).

2)  Інтеграція з внутрішньою ERP-системою закупівельника та системою документообігу e-Docs, що забезпечує роботу наскрізних бізнес-процесів. Наразі автоматизовано процеси управління заявками і проведення тендерних процедур. Вже Почалася підготовка до впровадження функціоналу внутрішнього узгодження договору з переможцем тендеру та обімін юридично-значущими документами із контрагентами, через систему зовнішнього документообігу.

3) Модуль “Мої контрагенти”: допомагає Службі безпеки підприємства і закупівельникам сегментувати та провести перевірку нових контрагентів ще до моменту їх участі у закупівлях компанії. Цей функціонал знижує ризик укладання угод з ненадійними постачальниками.

4) Модуль “Управління тендерами”: дає можливість індивідуально налаштувати та обрати одну із 7 типів процедур  (простий, двоетапний тендер, RFX, рамкова угода та інші). Можна обирати публічний, закритий чи комбінований формат їх проведення.

Роман Сакун,

CIO групи компаній "Дельта Вілмар Україна" та ПрАТ “Чумак”

"IT-Компетенції команди E-Tender в кастомізованій розробці і провадженні систем, що дозволяють проводити широкий цикл закупівлі від управління внутрішніх заявок до підписання договору з контрагентом, - відзначає CIO групи компаній "Дельта Вілмар Україна" та ПрАТ “Чумак” Роман Сакун. - Ми отримали не лише сучасну тендерну систему, а й змогли оптимізувати бізнес-процеси у закупівлях підприємства, впровадили документобіг в закупівлях. Відзначу також ефективну роботу консультантів E-Tender, які залучають нових постачальників у наші тендери. Ще однією причиною вибору E-Tender є те, що на майданчику, у різних категоріях, працюють десятки тисяч постачальників, в тому числі нерезидентів, що позитивно впливає на розширення бази контрагентів нашої компанії.  Крім того, фахівці майданчика зняли навантаження з наших закупівельників щодо методологічних роз'яснень по роботі в електронній системі для наших постачальників. Найближчим часом ми плануємо roll out платформи "Дельта Вілмар" в цілому.”

Щоб взяти участь у закупівлях ПрАТ “Чумак” та здійснювати поставки товарів компанії, потрібно пройти реєстрацію на майданчику Е-Тендер. У нас є зручна і безкоштовна послуга - підписка на оновлення в системі закупівель. Ви будете своєчасно отримувати інформацію про актуальні тендери. 

Якщо виникають запитання, звертайтесь до наших менеджерів:

т.: 0 800 30 77 55, М: 067 550 53 84

e-mail: biz@e-tender.ua

Читайте також:

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Успіх клієнтів
Для компанії-постачальника в держзакупівлях електроенергії надзвичайно важливо мати «запас міцності» - досвід ТОВ «Енерго Збут Транс».
Успіх клієнтів
У першому онлайн аукціоні з продажу золоторудної ділянки, в грудні 2020 року, переміг інвестор, якого супроводжувала команда E-Tender. На початку 2021-го Державна служба геології та надр оновила Інвестиційний атлас надрокористувача, включивши чотири ділянки з покладами золота. Їх готують до відкритих аукціонів у Прозорро.Продажі. Не пропустіть оголошення цих аукціонів
Успіх клієнтів
Система комерційних закупівель Е-Тендер забезпечую роботу закупівельників різними видами процедур. Сьогодні говоримо про рамкові угоди, що вже стали популярним інструментам закупівель серед крупних компаній. Досвідом закупівлі газу за рамкою ділиться директор із закупівель ДК Укроборонпром