Назад до каталогу статей
Успіх клієнтів

”ЧУМАК” ОБРАВ СИСТЕМУ E-TENDER ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ СВОЇХ ЗАКУПІВЕЛЬ

01 Лютого 2021

З початку 2021 року один із найбільших виробників харчових продуктів в Україні використовує систему автоматизації закупівель і продажів E-Tender, щоб підвищити ефективність своїх бізнес-процесів.

ПрАТ  “Чумак” є частиною ТОВ "Дельта Вілмар Україна", яка, в свою чергу,  входить до групи компаній Wilmar International. “Чумак” виробляє понад 200 найменувань харчових продуктів і є одним з найбільших виробників такої продукції в Україні. Обсяг річних закупівель для потреб компанії становить десятки мільйонів гривень на рік. Тепер усі ці закупівлі будуть проводитись у системі Е-Тендер.  Вже оголошено близько сотні тендерів на нашій платформі.

Компанія має розгалужену структуру управління закупівлями.  Рішення щодо придбання товарів та послуг узгоджуються на кількох рівнях. Для ПрАТ «Чумак» важливо, щоб процес погодження був зручним, швидким та максимально безпечним. Вирішенню цих завдань якнайкраще сприяють функціонал та сервіси Е-Тender, зокрема:

1)  Унікальна організаційна структура взаємодії між підрозділами та рольова модель управління закупівлями (в системі створюється віртуальне середовище для працівників компанії, з набором прав та доступів для кожного).

2)  Інтеграція з внутрішньою ERP-системою закупівельника та системою документообігу e-Docs, що забезпечує роботу наскрізних бізнес-процесів. Наразі автоматизовано процеси управління заявками і проведення тендерних процедур. Вже Почалася підготовка до впровадження функціоналу внутрішнього узгодження договору з переможцем тендеру та обімін юридично-значущими документами із контрагентами, через систему зовнішнього документообігу.

3) Модуль “Мої контрагенти”: допомагає Службі безпеки підприємства і закупівельникам сегментувати та провести перевірку нових контрагентів ще до моменту їх участі у закупівлях компанії. Цей функціонал знижує ризик укладання угод з ненадійними постачальниками.

4) Модуль “Управління тендерами”: дає можливість індивідуально налаштувати та обрати одну із 7 типів процедур  (простий, двоетапний тендер, RFX, рамкова угода та інші). Можна обирати публічний, закритий чи комбінований формат їх проведення.

Роман Сакун,

CIO групи компаній "Дельта Вілмар Україна" та ПрАТ “Чумак”

"IT-Компетенції команди E-Tender в кастомізованій розробці і провадженні систем, що дозволяють проводити широкий цикл закупівлі від управління внутрішніх заявок до підписання договору з контрагентом, - відзначає CIO групи компаній "Дельта Вілмар Україна" та ПрАТ “Чумак” Роман Сакун. - Ми отримали не лише сучасну тендерну систему, а й змогли оптимізувати бізнес-процеси у закупівлях підприємства, впровадили документобіг в закупівлях. Відзначу також ефективну роботу консультантів E-Tender, які залучають нових постачальників у наші тендери. Ще однією причиною вибору E-Tender є те, що на майданчику, у різних категоріях, працюють десятки тисяч постачальників, в тому числі нерезидентів, що позитивно впливає на розширення бази контрагентів нашої компанії.  Крім того, фахівці майданчика зняли навантаження з наших закупівельників щодо методологічних роз'яснень по роботі в електронній системі для наших постачальників. Найближчим часом ми плануємо roll out платформи "Дельта Вілмар" в цілому.”

Щоб взяти участь у закупівлях ПрАТ “Чумак” та здійснювати поставки товарів компанії, потрібно пройти реєстрацію на майданчику Е-Тендер. У нас є зручна і безкоштовна послуга - підписка на оновлення в системі закупівель. Ви будете своєчасно отримувати інформацію про актуальні тендери. 

Якщо виникають запитання, звертайтесь до наших менеджерів:

т.: 044 223 68 92, М: 067 550 53 84

e-mail: Commerce@e-tender.ua

Читайте також:

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Успіх клієнтів
ДК "Укроборонпром" протягом 2021 року буде централізовано закуповувати природний газ, використовуючи процедуру рамкової угоди на майданчику E-Tender. Завдяки цьому інструменту Концерн отримує надійних постачальників і конкурентну ціну на паливо. Вже проведено дві закупівлі у січні та лютому 2021 року. До кінця опалювального сезону плануємо проводити такі торги щомісяця.
Успіх клієнтів
Вже майже рік триває співпраця між електронним майданчиком E-Tender та Торгово-виробничою компанією "Львівхолод". Саме наша команда допомогла підприємству автоматизувати закупівельні процеси. На сьогоднішній день "Львівхолод" проводить більшість своїх закупівель на електронних тендерах. Це дозволяє компанії економити значну частину оборотних коштів. І спрямовувати їх на свій розвиток. Про це в інтерв'ю розповів директор департаменту закупівель для внутрішніх потреб ТВК "Львівхолод" Володимиром Лиско. Пишаємось тим, що команда E-Tender допомагає своїм клієнтам розвивати їх бізнес.
Успіх клієнтів
Досвід та думка про роль попозиційних торгів нашого користувача, компанії WOG.