Назад до каталогу статей
Новини

ЧВЕРТЬ МІЛЬЯРДА ЗА СПИРТЗАВОД: У PROZORRO.ПРОДАЖІ ПРИВАТИЗОВАНО ВИШНЯКІВСЬКЕ МПД

21 Грудня 2020

За рекордну суму приватизовано Вишняківське МПД ДП Укрспирт у Прозорро.Продажі. Інвестор запропонував за об'єкт 234 млн. гривень. Дізнайтесь про інші приватизаційні аукціони, в яки можна взяти участь через акредитований майданчик E-Tender.

18 грудня 2020 року відбувся аукціон Prozorro.Продажі з приватизації Вишняківського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП Укрспирт.

Об'єкт продано на аукціоні за 234 млн грн, повідомляє Фонд держмайна. Хоча стартова ціна МПД становила 22,4 млн грн. Під час торгів ціна зросла в 10 разів.  На відкритому аукціоні за об'єкт змагалися 8 учасників.

Переможець тепер повинен підписати протокол про результати аукціону, укласти договір купівлі-продажу і провести розрахунок. Після цього процес приватизації Вишняківського МПД вважатиметься офіційно завершеним, відзначають у ФДМУ

Календар проведення аукціонів з приватизації виробничих майданчиків ДП Укрспирт у Прозорро.Продажі:

Повну інформацію про хід приватизації спиртової галузі можна отримати тут.

Загалом, має бути приватизований 41 виробничий майданчик (спиртзаводи) державного підприємства “Укрспирт” та 37 заводів, що входять до складу концерну “Укрспирт”. П'ятнадцять виробничих майданчиків ДП “Укрспирт” вже продані приватним інвесторам на аукціонах Прозоро.Продажі.

Корисні матеріали:

Якщо у вас залишилися запитання, телефонуйте за номером 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України) або пишіть на e-mail support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
З квітня 2022 року на період воєнного стану земельні торги з оренди с/г земель були скасовані. Але не очікуючи завершення війни, Верховна рада ухвалила повернути електронні земельні торги в Прозорро.Продажі та E-Tender, закон вже підписано та опубліковано.
Новини
E-Tender офіційно акредитований щодо проведення аукціонів з продажу майна банків, які ліквідуються та перебувають в управлінні ФГВФО. Відтепер в меню майданчика ще більше комерційної нерухомості, авто, квартир та іншого майна.
Новини
В статті розглядаємо особливості здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану.