Назад до каталогу статей
Новини

ЧВЕРТЬ МІЛЬЯРДА ЗА СПИРТЗАВОД: У PROZORRO.ПРОДАЖІ ПРИВАТИЗОВАНО ВИШНЯКІВСЬКЕ МПД

21 Грудня 2020

За рекордну суму приватизовано Вишняківське МПД ДП Укрспирт у Прозорро.Продажі. Інвестор запропонував за об'єкт 234 млн. гривень. Дізнайтесь про інші приватизаційні аукціони, в яки можна взяти участь через акредитований майданчик E-Tender.

18 грудня 2020 року відбувся аукціон Prozorro.Продажі з приватизації Вишняківського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП Укрспирт.

Об'єкт продано на аукціоні за 234 млн грн, повідомляє Фонд держмайна. Хоча стартова ціна МПД становила 22,4 млн грн. Під час торгів ціна зросла в 10 разів.  На відкритому аукціоні за об'єкт змагалися 8 учасників.

Переможець тепер повинен підписати протокол про результати аукціону, укласти договір купівлі-продажу і провести розрахунок. Після цього процес приватизації Вишняківського МПД вважатиметься офіційно завершеним, відзначають у ФДМУ

Календар проведення аукціонів з приватизації виробничих майданчиків ДП Укрспирт у Прозорро.Продажі:

Повну інформацію про хід приватизації спиртової галузі можна отримати тут.

Загалом, має бути приватизований 41 виробничий майданчик (спиртзаводи) державного підприємства “Укрспирт” та 37 заводів, що входять до складу концерну “Укрспирт”. П'ятнадцять виробничих майданчиків ДП “Укрспирт” вже продані приватним інвесторам на аукціонах Прозоро.Продажі.

Корисні матеріали:

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціоні або на майданчику Е-Тендер, звертайтеся за контактами:

Анастасія Безуглова, менеджер по роботі з ключовими клієнтами на E-Tender

тел.: (067) 550 55 14, e-mail: a.bezuhlova@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення