Назад до каталогу статей
Новини

ДАЙДЖЕСТ новин. Новий проект у системі ProZorro.Продажі - аукціони від Держгеонадра

29 Жовтня 2018

ДАЙДЖЕСТ НОВИН ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ТА ПРОДАЖІВ 29 жовтня 2018. Аукціони від Держгеонадра, перші ЕСКО-тендери на проведення енергоефективних заходів у 9 об’єктах і т.д.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ТА ПРОДАЖІВ

29 жовтня 2018

Огляд новин з 22 – 28 жовтня 

 

 

МОЗ розпочинає створювати електронну систему закупівель лікарських засобів та медичних виробів

МОЗ України підписало меморандум про взаєморозуміння з Фондом «Євразія» (проект міжнародної технічної допомоги «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS») щодо виконання спільного проекту. Проект забезпечить можливість широкомасштабного використання електронної системи закупівель під час здійснення закупівлі лікарських засобів та медичних виробів, допоміжних засобів, інших товарів медичного призначення в Україні та професіоналізацію публічних закупівель в сфері охорони здоров’я.

Зокрема, у рамках реалізації проекту буде:

  • підготовлено зміни до законодавства в сфері публічних закупівель та інших законодавчих актів, що необхідні для функціонування та здійснення закупівель Центральною закупівельною агенцією;
  • створено додатковий функціонал для здійснення закупівель лікарських засобів та медичних виробів, допоміжних засобів, інших товарів медичного призначення Центральною закупівельною агенцією;
  • створено концепцію електронної системи управління та обліку залишків лікарських засобів та медичних виробів, допоміжних засобів, інших товарів медичного призначення в Україні;
  • створено навчальні програми та проведено у Київській школі економіки тренінгів для професійного розвитку співробітників Центральної закупівельної агенції.

Проект реалізовуватимуть до серпня 2021 року.

http://moz.gov.ua/article/news/moz-ukraini-razom-z-mizhnarodnimi-partnerami-rozpochinae-robotu-nad-stvorennjam-elektronnoi-sistemi-zakupivel?fbclid=IwAR1ahvBg9rB2eQpLtbHtXb8XFlGfXau1b_FR77EKxGmwoeeZLVDV245KHbo

 

Новий проект у системі ProZorro.Продажі - аукціони від Держгеонадра

Уряд прийняв рішення про запровадження онлайн-аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами. Це дозволить якісно та оперативно обслуговувати потенційних надрокористувачів, які звертаються до Держгеонадр за отриманням спеціального дозволу. Незалежно від місця знаходження суб’єкти господарювання в день проведення торгів зможуть взяти участь в онлайн-аукціоні.

Система електронних торгів працюватиме в режимі реального часу для необмеженого кола осіб. Будь-який користувач мережі інтернет матиме можливість спостерігати за процесом розпорядження надрами. Запровадження системи онлайн-аукціонів з продажу спецдозволів забезпечить відкритість та прозорість при наданні адміністративних послуг суб’єктам господарювання.

https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/pro-realizaciyu-eksperimentalnogo-proektu-iz-789?fbclid=IwAR2T4qG8s3hrjs-Sn3Iqf7_mDDOZrbzGIWr2rFczU5k5zlp456XqqeD4EaM

 

Затверджено умови продажу державного пакета акцій ПАТ «Центренерго» за принципом аукціону

Уряд прийняв розпорядження «Про затвердження умови продажу державного пакета акцій публічного акціонерного товариства «Центренерго» за конкурсом з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону» від 03.10.2018 № 756-р.

Пакет складається з 289 205 117 акцій, що становить 78,289 % статутного капіталу товариства, номінальною вартістю 375966,6521 тис. грн.

В аукціоні мають право брати участь особи, які можуть бути покупцями об’єктів приватизації згідно із статтею 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Текст Умов за посиланням https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/pro-zatverdzhennya-umov-prodazhu-derzhavnogo-paketa-akcij-publichnogo-akcionernogo-tovaristva-centrenergo-za-konkursom-z-vidkritistyu-proponuvannya-cini-za-principom-aukcionu?fbclid=IwAR1cEc5HHtG4EUyXXi8_HJHyNeC_Ai_q0HHwTkhkqCuEJ7bexv-zoAdMJCo

 

Перші ЕСКО-тендери на проведення енергоефективних заходів у 9 об’єктах  

У системі PROZORRO оголошено перші ЕСКО-тендери на проведення енергоефективних заходів у 9 об’єктах Київського національного університету ім. Т. Шевченка.

ЕСКО-послуги передбачаються для гуртожитків, навчальних корпусів, бібліотеки та комплексу будівель ботанічного саду університету.

Таким чином, КНУ ім. Т. Шевченка разом із Вінницьким коледжем Національного університету харчових технологій стали першими закладами вищої освіти, які розпочали ЕСКО-закупівлі.

ЕСКО в університетах – один з ключових напрямів, які розвиває Держенергоефективності спільно з Міністерством освіти і науки України у рамках укладеного Меморандуму. Також на виконання Меморандуму Держенергоефективності узагальнило інформацію щодо енергоспоживання 150 університетів та сформували базу потенційних ЕСКО-об’єктів.

Кінцева дата подання тендерних пропозицій – 19 листопада цього року.

https://www.kmu.gov.ua/ua/news/kiyivskij-nacionalnij-universitet-im-t-shevchenka-ogolosiv-esko-tenderi-dlya-9-obyektiv

Укртрансгаз оголосив в системі електронних торгів Prozorro тендер з очікуваною вартістю в 998 млн грн

17 жовтня 2018 року Укртрансгаз оголосив в системі електронних торгів Prozorro тендер з очікуваною вартістю в 998 млн грн на реконструкцію компресорного цеху № 4 дотискувальної компресорної станції «Більче-Волиця». Передбачається, що підрядник виконає проектно-вишукувальні, будівельні й ремонтні роботи до 31 грудня 2019 року.

Заяви на участь в тендері можуть надсилати усі зацікавлені інженерні організації до 12 листопада, а проведення аукціону заплановано на 18 грудня 2018 року.

Закупівля буде здійснена згідно EPC-контракту. Його відмінність від типових українських договорів підряду в тому, що переможець тендеру самостійно розробляє проектну документацію, проводить вишукувальні роботи й погоджує проектну документацію, а по завершенні робіт – спільно з замовником вводить об’єкт в експлуатацію.

http://utg.ua/utg/media/news/2018/10/bilche-volycia-reconstraction-2018.html

схожi новини

Новини
Команда E-Tender продовжує допомагати благодійним та громадським організаціям проводити ефективні та прозорі закупівлі необхідних товарів під час війни
Новини
З квітня 2022 року на період воєнного стану земельні торги з оренди с/г земель були скасовані. Але не очікуючи завершення війни, Верховна рада ухвалила повернути електронні земельні торги в Прозорро.Продажі та E-Tender, закон вже підписано та опубліковано.
Новини
E-Tender офіційно акредитований щодо проведення аукціонів з продажу майна банків, які ліквідуються та перебувають в управлінні ФГВФО. Відтепер в меню майданчика ще більше комерційної нерухомості, авто, квартир та іншого майна.