Назад до каталогу статей
Дайджест

ДАЙДЖЕСТ НОВИН ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ТА ПРОДАЖІВ

20 Січня 2020

Огляд новин з 13 – 19 січня 2020. Мінекономіки рекомендує Prozorro Market. Укрзалізниця у січні реалізує через Прозорро.Продажі 30 тис. вагонів. З 15 січня послуга в Prozorro Market стала платна. Відкриті державні реєстри для замовників: новий лист Мініекономіки. Учасники-користувачі майданчика Е-Тендер принесли значне поповнення до столичного бюджету. Розрахунок ціни на нафтопродукти та пальне: поради та роз’яснення Мінекономіки. Віртуальна кімната даних щодо об’єктів приватизації від Фонду Держмайна. МОЗ продовжує збирати заявки на закупівлю ліків за кошти державного бюджету 2020. Нова редакція Реєстру граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби за програмою «Доступні ліки». Комерційні закупівлі: рольова модель управління кабінетом закупівельника на майданчику Е-Тендер

Учасники-користувачі майданчика Е-Тендер принесли значне поповнення до столичного бюджету

Учасники-клієнти майданчика Е-Тендер перемогли в 34% аукціонів, проведених КП «Київтранспарксервіс» з продажу права на експлуатацію паркувальних майданчиків в 2019 році. Таким чином клієнти Е-Тендер минулого року підписали договори з КП «Київтранспарксервіс», які принесуть бюджету міста на протязі року 3,2 млн. грн. Більше про це на нашому сайті.

Розрахунок ціни на нафтопродукти та пальне: поради та роз’яснення Мінекономіки

У статті  поговорили про вплив зміни ціни на ринку нафтопродуктів та пального, зміну ціни в укладених договорах про закупівлю та систематизували запропоновані оптимальні підходи до цього питання.

Мінекономіки рекомендує Prozorro Market

Мінекономіки надало лист, де рекомендувало використовувати е-каталоги Prozorro Market для допорогових закупівель. Чому замовникам радять використовувати е-каталоги, розказали у статті.

Укрзалізниця у січні реалізує через Прозоро.Продажі 30 тис. вагонів

У січні цього року Укрзалізниця буде продавати через систему ProZorro.Продажі послуги з перевезення вантажів в 29,9 тис. вантажних вагонах. Перші аукціони розпочнуться вже 17 січня. Усі важливі деталі описали тут.

Віртуальна кімната даних щодо об’єктів приватизації від Фонду Держмайна

Відтепер усі бажаючі можуть ознайомитись з наявними документами за об’єктами приватизації у відцифрованному форматі. Для цього необхідно лише зареєструватись на сайті vdr.spfu.gov.ua.  Що таке ВКД, як працює, у нашій статті.

З 15 січня послуга в Prozorro Market стала платна

З 15 січня постачальники, які планують представляти свої товари в електронному каталозі, вже будуть платити 5 % комісії від суми угоди, укладеної з покупцем в системі Прозорро. Усі нюанси щодо цього прочитаєте у нашій статті.

Відкриті державні реєстри для замовників: новий лист Мінекономіки

Щороку, до 20 січня, Мінекономіки надає інформацію про перелік відкритих єдиних державних реєстрів, доступ до яких є вільним. Мінекономіки надало новий лист від 16.01.2020 № 3304-04/2361-06 «Щодо інформації про перелік відкритих єдиних державних реєстрів, доступ до яких є вільним».

Зміст листа знайдете на сайті міністерства www.me.gov.ua

МОЗ продовжує збирати заявки на закупівлю ліків за кошти державного бюджету 2020

Триває збір заяв МОЗ на закупівлю ліків за кошти державного бюджету 2020 рядом напрямів за бюджетною програмою «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру». Кінцевий термін подачі заявок від департаментів охорони здоров’я - 21 січня.

Деталі тут.

Нова редакція Реєстру граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби за програмою «Доступні ліки»

Фармвиробники можуть ознайомитися з рівнем граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби за цією урядовою програмою. Ціни розраховані шляхом референтного порівняння цін у Польщі, Латвії, Словаччині, Угорщині, Чехії.

З новою редакцією Реєстру граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби станом на 02.01.2020 (наказ МОЗ України від 03.01.2020 № 13) можна ознайомитись за посиланням.

Нагадуємо, що після прийняття Реєстру граничних оптово-відпускних цін Національна служба здоров’я України розмістить на своєму офіційному сайті оголошення про прийом документів на включення лікарських засобів до нової редакції Реєстру лікарських засобів, що підлягають реімбурсації за програмою «Доступні ліки».

За більш детальною інформацією звертайтеся до Національної служби здоров’я України.

Комерційні закупівлі: рольова модель управління кабінетом Закупівельника на майданчику Е-Тендер

Ми розвиваємо майданчик для проведення на ньому комерційних закупівель, бо розуміємо, що розміщенням оголошення про проведення тендера чи проведення аукціону – не закінчується увесь закупівельний процес. Так, іноді це досить довгий цикл, який розпочинається із потреби у закупівлі й закінчується виконанням контракту. І тут не дивно, що в цей процес закупівельник залучає різних співробітників своєї компанії.

Тому для кращої організації їх діяльності та оптимізації взаємодії фахівців компанії, ми створили функцію «Рольова модель управління». Функція знаходиться в кабінеті замовника. За посиланням надаємо короткий відео огляд рольової системи управління.

схожi новини

Дайджест
З початком воєнного стану законодавець обмежив проведення земельних торгів щодо передачі в оренду земель с/г призначення. Але 19 жовтня 2022 року ці зміни були скасовані та земельні ділянки всіх категорій відтепер передаються в оренду через електронні аукціони в Прозорро.Продажі та E-Tender.
Дайджест
На електронному майданчику E-Tender важливе технічне доопрацювання щодо публікації звітів без використання ЕСЗ
Дайджест
Команда E-Tender продовжує здійснювати доопрацювання електронної системи закупівель для компаній приватного сектора. Пропонуємо вам ознайомитися із добіркою останніх оновлень.