Назад до каталогу статей
Дайджест

ДАЙДЖЕСТ НОВИН ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ТА ПРОДАЖІВ

30 Березня 2020

Огляд новин з 23-29 березня. Про E-TENDER на карантині. Чи визнає ТПП карантин – форс-мажором? Відповіді на найпоширеніші запитання для бізнесу. Придбайте водно-спортивну базу «ЛОКОМОТИВ» в центрі м. Дніпро. Митний аукціон в Прозорро.Продажі: газотурбінний двигун Д049 в Дніпропетровській області. Класичний та голландський аукціони у системі Прозорро.Продажі на майданчику Е-ТЕНДАР: відео огляд та поради учасникам. Як обрати електронний майданчик для роботи у системі Прозорро.Продажі? Лист роз’яснення щодо проведення закупівель у зв’язку із COVID-19. Проєкт порядку визначення предмета закупівлі. Три нові державні органи виконавчої влади на заміну ДАБІ

Про E-TENDER на карантині

Введений в Україні карантин у прямому розумінні заставив майже усі компанії по можливості перейти на віддалений та дещо незвичний режим роботи. Віталій Діхтяр, CЕО E-Tender, Іванна Мельник, СМО Е-Tender, СЕО групи компаній Е-Tech та Аліна Каневська, Head of Project “Е-Auction” поділилися досвідом організації діяльності бізнесу в умовах надзвичайної ситуації та розповіли про цікаві моменти щодо роботи систем прозорро.

Чи визнає ТПП карантин – форс-мажором? Відповіді на найпоширеніші запитання для бізнесу

У зв’язку із веденням в країні карантину, окрім запитань щодо участі в електронних торгах у системах Прозорро та Прозоро.Продажі, у бізнеса виникає чимало запитань щодо того, чи є карантин форс-мажором та інші подібні запитання щодо цього. Надаємо відповіді ТПП на найпоширеніші запитання для бізнесу.

Придбайте водно-спортивну базу «ЛОКОМОТИВ» в центрі м. Дніпро

У системі Прозорро.Продажі можна придбати об’єкти державного та комунального майна та малої приватизації. Один такий об’єкт виставлений на електронний аукціон саме зараз від регіонального відділення Фонду держмайна (ДФМ).  Усі дані про об’єкт знайдете тут.

Митний аукціон в Прозорро.Продажі: газотурбінний двигун Д049 в Дніпропетровській області

У минулому році Уряд завердив постанову, якою визначив порядок реалізації товарів на митних аукціонах, редукціонах через систему Prozorro.Продажі. У лютому цього року вже відбулися перші митні електронні торги через майданчик Е-Тендер. Сьогодні на майданчику Е-Тендер виставлений ще один лот, організатор якого є Дніпровська митниця Держмитслужби.

Об’єкт продажу: газотурбінний двигун Д049, для газотурбінної електростанції ГТЭС-2,5 мвт.

Подати пропозиції можна до 02.04.2020 до 20:00 год.

Початкова вартість лота 15 200 000,00 грн з ПДВ

Перелік товарів і послуг для закупівлі з протидією з короновірусом COVID-19

Уряд визначив перелік товарів і послуг для протидії з COVID-19, які можна купувати поза системою Prozorro. Про це більше у статті.

Класичний та голландський аукціони у системі Прозорро.Продажі на майданчику Е-Тender: відео огляд та поради учасникам

У відео наш менеджер по роботі з клієнтами напрямку «Електронні аукціони», Анастасія Безуглова, розглянула класичний та голландський аукціони у системі Прозоро.Продажі та детально показали як правильно робити свої ставки та надали поради щодо цього.

Як обрати електронний майданчик для роботи у системі Прозорро.Продажі?

Система Прозорро.Продажі об’єднує 40 майданчиків, які працюють за однаковими правилами, є акредитованими учасниками системи та надають аналогічні послуги.

Але як обрати майданчик для себе? На які критерії варто звернути увагу? Пояснили у статті.

Лист роз’яснення щодо проведення закупівель у зв’язку із COVID-19

На сайті Мінекономіки опубліковано лист роз'яснення «Щодо порядку закупівель у зв’язку із COVID-19»

Проєкт порядку визначення предмета закупівлі

На сайті Мінекономіки розміщено для обговорення новий проєкт за наказу Мінекономіки «Про затвердження Порядку визначення предмета закупівлі» відповідно до закону «Про публічні закупівлі» (у редакції Закону України від 19.09.2019 № 114-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель».

Три нові державні органи виконавчої влади на заміну ДАБІ

  • Постанови № 218 та № 219 були доопрацьовані та вже вступили в дію.
  • Згідно з постановою № 218 ліквідовано Державну архітектурно-будівельну інспекцію (ДАБІ) та утворено центральний орган виконавчої влади - Державну сервісну службу містобудування України (Держсервісбуд).
  • Постановою КМУ № 219 від 13 березня 2020 утворено ще два центральних органи виконавчої влади: Державну інспекцію містобудування України та Державне агентство з технічного регулювання у містобудуванні України.

схожi новини

Дайджест
З початком воєнного стану законодавець обмежив проведення земельних торгів щодо передачі в оренду земель с/г призначення. Але 19 жовтня 2022 року ці зміни були скасовані та земельні ділянки всіх категорій відтепер передаються в оренду через електронні аукціони в Прозорро.Продажі та E-Tender.
Дайджест
На електронному майданчику E-Tender важливе технічне доопрацювання щодо публікації звітів без використання ЕСЗ
Дайджест
Команда E-Tender продовжує здійснювати доопрацювання електронної системи закупівель для компаній приватного сектора. Пропонуємо вам ознайомитися із добіркою останніх оновлень.