Назад до каталогу статей
Дайджест

ДАЙДЖЕСТ НОВИН ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ТА ПРОДАЖІВ

13 Квітня 2020

Огляд новин з 06 – 12 квітня. На сайті Мінекономіки опубліковані нові проєкти для обговорення. Мінекономіки дало роз’яснення щодо організації закупівельної діяльності замовника. Новий закон про закупівлі: теорія та практика оскарження закупівель. Лоти від Фонду Держмайна: нежитлові будівлі для вашого бізнесу. У PROZORRO MARKET з’явилися нові категорії товарів. Більше підстав для відхилення учасника тендера: що вніс новий закон про закупівлі? Здобутки Е-Тендер у системі Прозорро.Продажі. Як оптимізувати операційні витрати компанії у сьогоднішній ситуації. Отримання КЕП під час карантину

На сайті Мінекономіки опубліковані нові проєкти для обговорення

Мінекономіки дало роз’яснення щодо організації закупівельної діяльності замовника

Мінекономіки надало узагальнений лист щодо формату роботи уповноважених осіб та тендерних комітетів з 19.04.2020. Нагадаємо, що саме цієї дати починає діяти новий закон «про публічні закупівлі».

Новий закон про закупівлі: теорія та практика оскарження закупівель

До вашої уваги спільний вебінар від Олега Кушніра, засновника агентства «Консалт» та Єлизавети Штупун, керівника консультаційного центру підтримки користувачів Е-Тендер. У відео розповідаємо про:

 • технічну частину подання скарги через майданчик Е-тендер;
 • відповідальність керівників за невиконання рішення оскарження АМКУ (приклади, коли можуть накласти штраф за таке невиконання);
 • новий порядок оскарження закупівель через систему Прозорро;
 • подання скарги на окремий лот тендера;
 • гнучкі тарифи за подання скарги до АМКУ;
 • нові методи проведення оплати за скаргу до АМКУ;
 • способи повернення плати за скаргу учаснику тендера;
 • оскарження англопроцедури;
 • відкликання скарги;
 • нові можливості оскарження тендера;
 • зміни в термінах розгляду скарги.

Лоти від Фонду Держмайна: нежитлові будівлі для вашого бізнесу

У системі Прозорро.Продажі на електронних аукціонах можна придбати державне та комунальне майно. Наразі у системі Прозоро.Продажі Фонд державного майна виставив цікаві лоти на продаж. Ними стали нежитлові будівці у Харкові та м. Острог. Уся інформацію у нашій замітці.

У PROZORRO MARKET з’явилися нові категорії товарів

Запрошуємо постачальників медичних товарів та інших – широкого вжитку, подавати свої пропозиції Вся інформація про нові категорії товарів в електронному каталозі та порядок подання пропозицій розказали  тут.

Більше підстав для відхилення учасника тендера: що вніс новий закон про закупівлі?

З 19 квітня цього року вводиться у дію новий закон «Про публічні закупівлі», який для учасників, окрім, додаткових можливостей на перемогу, розширив підстави для їхнього відхилення. Про підстави говорили у статті.

Здобутки Е-Тендер у системі Прозорро.Продажі

На початку квітня Прозорро.Продажі святкувало 2 роки, як було створено державне підприємство. Але історія самої системи Прозоро.Продажі та електронних аукціонів була розпочата ще у далекому 2016-му. Тож у день народження ДП «Прозорро.Продажі» ми вирішили поділитися і своїми досягненнями у цій системі та підвести підсумки спільної проєктної роботи.

Наш керівник напрямку електронних аукціонів «E-Auction» Аліна Каневська, розповіла про здобутки Е-Тендер у проєкті Прозорро.Продажі та цікаві факти його розвитку на майданчику. 

Як оптимізувати операційні витрати компанії у сьогоднішній ситуації

В умовах кризи компанії стали особливу увагу приділяти питанню своїх витрат. Ідеальною картиною зараз видається ситуація, коли можна урізати операційні витрати і не скорочувати дорогоцінний людський ресурс, в навчання і розвиток якого багато інвестовано.

Тут на допомогу приходять системи, що дозволяють оптимізувати бізнес процеси компанії. Продукти групи компаній E-Tech давно допомагають вирішувати такі завдання. Саме про них розповів у своїй статті Віталій Діхтяр, СЕО електронного майданчика Е-Tender.

Отримання КЕП під час карантину

Уряд надав можливість отримання кваліфікованого електронного підпису під час карантину. 4 квітня набрали чинності відповідні зміни до Постанови № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», які дозволяють функціонування АЦСК під час карантину. Центри забезпечать працівників індивідуальними засобами захисту і будуть надавати підписи у безпечних умовах.

схожi новини

Дайджест
З початком воєнного стану законодавець обмежив проведення земельних торгів щодо передачі в оренду земель с/г призначення. Але 19 жовтня 2022 року ці зміни були скасовані та земельні ділянки всіх категорій відтепер передаються в оренду через електронні аукціони в Прозорро.Продажі та E-Tender.
Дайджест
На електронному майданчику E-Tender важливе технічне доопрацювання щодо публікації звітів без використання ЕСЗ
Дайджест
Команда E-Tender продовжує здійснювати доопрацювання електронної системи закупівель для компаній приватного сектора. Пропонуємо вам ознайомитися із добіркою останніх оновлень.