Назад до каталогу статей
Дайджест

ДАЙДЖЕСТ НОВИН ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ТА ПРОДАЖІВ

20 Липень 2020

Огляд новин з 13 – 19 липня. Технічне оновлення на майданчику E-Tендер: п’ять нових функцій. Прийнято Закон "Про оборонні закупівлі". Діє новий порядок розміщення інформації у системі публічних закупівель. Консультанти E-Tender успішно пройшли тестування від Prozorro. Відповіді щодо процедури закупівель медичних товарів у Prozorro Market. Готель Dnipro на Prozorro Продажі “пішов” за 1,1 млрд грн. Уряд повністю або частково звільнив орендарів держмайна від орендної плати. Держава планує передати в оренду 2,5 млн м2 нерухомості через електронні аукціони. Чому голландські аукціони спрацьовують у Прозорро.Продажі.

Коротко про всі новини за минулий тиждень у відео. Слухайте про головне!

ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ

Технічне оновлення на майданчику E-Tендер: п’ять нових функцій

Великий перелік технічних доопрацювань від команди розробників E-Tender, такі як:

можливість редагувати дані контактної особи замовника, використання кваліфікованого електронного підпису у спрощеній закупівлі та інше. Нові функції зроблять електронний майданчик ще зручнішим. Деталі - у нашому релізі.  

Прийнято Закон "Про оборонні закупівлі"

У п'ятницю 17-го липня Верховна Рада України в цілому прийняла Закон "Про оборонні закупівлі".  У новому законі визначено порядок формування обсягів і особливостей здійснення закупівель товарів, робіт і послуг оборонного призначення для потреб сектору безпеки та оборони.

Всі обороні закупівлі будуть розділені на відкриту і закриту частини.

Норми нового закону будуть застосовуватися,  якщо вартість предмета закупівлі для товарів і послуг оборонного призначення для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, для робіт оборонного призначення та робіт для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони - 1,5 мільйона гривень.

www.rada.gov.ua

Діє новий порядок розміщення інформації у системі публічних закупівель

З 17 липня 2020 року діє Наказ Мінекономрозвитку № 1082, який затверджує новий Порядок розміщення інформації про публічні закупівлі.  Про найголовніші новації.нового  порядку у нашому матеріалі. 

Консультанти E-Tender успішно пройшли тестування від Prozorro

Команда консультантів контакт-центру E-Tender у повному складі пройшла тестування від Prozorro, показавши високий рівень знань законодавства у сфері публічних закупівель. Чи було це легко? - читайте у новині.

Відповіді щодо процедури закупівель медичних товарів у Prozorro Market

Що робити, коли якість товару не відповідає заявленій? Це запитання, як і багато  інших, виникає у замовників в процесі закупівлі товарів медичного призначення. Фахівці ДП "Медзакупівлі України" підготували відповіді на найчастіші запитання користувачів у Prozorro Market. Більше –  у замітці.

PROZORRO.ПРОДАЖІ

Готель Dnipro на Prozorro Продажі “пішов” за 1,1 млрд грн

Приватизаційна подія №1 цього року - продаж готелю Дніпро на  класичному англійському аукціоні у три раунди. Зростання ціни у 14 разів: з  81 млн грн. до одного мільярду 111 мільйонів. Як це було - у нашій новині.

Уряд повністю або частково звільнив орендарів держмайна від орендної плати

Певні групи ОРЕНДАРІВ ДЕРЖМАЙНА звільняються ВІД ОРЕНДНОЇ ПЛАТИ. Бізнес отримав преференції, та чи підвищить це інтерес до аукціонів з оренди державного майна у Prozoro.Продажі? Про це можна дізнатись у нашій новині.

Держава планує передати в оренду 2,5 млн м2 нерухомості через електронні аукціони

2,5 МЛН квадратних метрів державної нерухомості очікують на своїх орендарів. Нещодавно Фонд держмайна оприлюднив повний перелік об'єктів, які можуть бути виставлені на аукціони у системі Prozorro.Продажі. Нагадаємо, що з червня укладання дороворів з оренди державної нерухомості проходить виключно через електронну торгову систему. Більше про це дізнатись можна у нашій статті.

 Чому голландські аукціони спрацьовують у Прозорро.Продажі

Голландський аукціон підтвердив свою ефективність у системі Prozorro.Продажі. Практичний досвід електронної платформи Е-Тендер доводить, що деякі видів активів продаються на голландських аукціонах швидше, а ціна продажу найбільш відповідає ринковій. Це вигідно як продавцеві, так і покупцю. Чому саме такий тип аукціону “вистрілює”? Більше тут.

схожi новини

Дайджест
З початком воєнного стану законодавець обмежив проведення земельних торгів щодо передачі в оренду земель с/г призначення. Але 19 жовтня 2022 року ці зміни були скасовані та земельні ділянки всіх категорій відтепер передаються в оренду через електронні аукціони в Прозорро.Продажі та E-Tender.
Дайджест
На електронному майданчику E-Tender важливе технічне доопрацювання щодо публікації звітів без використання ЕСЗ
Дайджест
Команда E-Tender продовжує здійснювати доопрацювання електронної системи закупівель для компаній приватного сектора. Пропонуємо вам ознайомитися із добіркою останніх оновлень.