Назад до каталогу статей
Дайджест

ДАЙДЖЕСТ НОВИН ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ТА ПРОДАЖІВ

27 Липень 2020

Огляд новин з 20 – 26 липня. Вперше розглянуто спір про аномально низьку ціну у Prozorro. Прийнято закон про зниження "зеленого" тарифу. Prozorro Market - це просто! Вебінар: Нові підходи до оренди держмайна. 30 липня 2020! Відкрито реєстр активів неплатоспроможних банків. Приватизація “Укрспирту” може розпочатися наприкінці літа. В Мінекономіки створять комісію, яка розглядатиме скарги щодо аукціонів з оренди держмайна.

Коротко про всі головні новини за минулий тиждень у відео. Слухайте про головне!


ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ

ВПЕРШЕ РОЗГЛЯНУТО СПІР ПРО АНОМАЛЬНО НИЗЬКУ ЦІНУ У PROZORRO

Тендерна Колегія АМКУ підтримала учасника електронного тендеру, хоча ціна за його послуги була визначена як аномально низька. Це був перший спір про аномально низьку ціну, розглянутий антимонопольним комітетом.  Електронний аукціону проводився щодо робіт з оформленням права постійного користування земельними ділянками під існуючою автомобільною дорогою державного значення. Більше у новині.

ПРИЙНЯТО ЗАКОН ПРО ЗНИЖЕННЯ "ЗЕЛЕНОГО" ТАРИФУ

Верховна Рада прийняла в цілому  закон про зниження "зеленого" тарифу.  Внесено зміни до кількох профільних законів. Документ передбачає зниження тарифів для СЕС на 15%, для ВЕС - на 7,5% без пролонгації терміну їхньої дії.

Отже, зроблено важливий крок до запуску “зелених” аукціонів у системі Прозорро. Тепер, якщо новий закон буде підписаний Президентом і вступить в силу, уряд зможе встановити річні квоти по видам енергії з ВДЕ. Розподіл квот між учасниками буде відбуватися на аукціонах в електронній системі Прозорро.Продажі.  

Нагадаємо, що пілотний проект зелених аукціонів мали запустити ще у 2019 році. Наразі очікується що «зелені аукціони» з продажу енергії, виробленої з альтернативних джерел почнуть проводити у 2021 році.

PROZORRO MARKET - ЦЕ ПРОСТО!

Ми підготували відео, у якому розповідаємо як працює Прозорро Маркет, з потенційним обсягом закупівель у 20 млрд. грн. Державний онлайн-магазин Prozorro Market найкраще підходить коли державному замовнику  потрібно швидко та без тривалих тендерних процедур провести закупівлю. Водночас, Prozorro Market зручний інструмент і для постачальника.

Більше у нашому відеоролику.

PROZORRO.ПРОДАЖІ

ВЕБІНАР: НОВІ ПІДХОДИ ДО ОРЕНДИ ДЕРЖМАЙНА. 30 ЛИПНЯ 2020!

Не пропустіть вебінар, який Е-Тендер організовує разом з «Прозорро.Продажі». Вебінар  почнеться 30 липня о 10 ранку.  Дізнайтеся  про нові підходи до передачі майна в оренду. Провідні фахівці відповідатимуть на запитання. Експерти Владислава Грудова, Владислав Уривський, Олександр Акуленко з «Прозорро.Продажі», та Аліна Каневська, – керівниця напряму електронних аукціонів E-Tender розкажуть про особливості застосування нових правил оренди державного та комунального майна.

Встигніть зареєструватися до 28 липня! Посилання на реєстраційну форму можна знайти у статті, або на нашій сторінці у фейсбук.

ВІДКРИТО РЕЄСТР АКТИВІВ НЕПЛАТОСПРОМОЖНИХ БАНКІВ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб спільно з проєктним офісом ProZorro.Продажі відкрили для публічного доступу Реєстр активів неплатоспроможних банків. Потенційні покупці зможуть оцінити які боргові зобов'язання та майно збанкрутілих банків будуть виставлені на аукціони у системі  ProZorro.Продажі. Більше у новині.

ПРИВАТИЗАЦІЯ “УКРСПИРТУ” МОЖЕ РОЗПОЧАТИСЯ НАПРИКІНЦІ ЛІТА

Вже наприкінці літа цього року можуть оголосити аукціони з приватизації 12 спиртових заводів, що входять до складу "Укрспирту". Які пройдуть на Prozorro.Продажі.  Фонд держмайна підготував документ по цим заводам до включення у приватизаційний список. Більше у замітці.

В МІНЕКОНОМІКИ СТВОРЯТЬ КОМІСІЮ, ЯКА РОЗГЛЯДАТИМЕ СКАРГИ ЩОДО АУКЦІОНІВ З ОРЕНДИ ДЕРЖМАЙНА

У Кабміні затвердили Порядок подання та розгляду скарг та пропозицій стосовно проведення електронних аукціонів. Скарги розглядатиме спеціальна Комісія. Новий Порядок удосконалює процедуру передачі державного та комунального майна в оренду. Дізнайтесь більше у нашій новині.

схожi новини

Дайджест
Огляд новин з 03 – 09 серпня 2020. “Чорний список” АМКУ інтегрували у систему Prozorro. В 2020 році у системі Prozorro запрацює критерій “життєвий цикл закупівлі”. Три важливих технічних доопрацювання на майданчику E-Tender. Аномально низька ціна: чи можна з такою пропозицією перемагати? PepsiCo продає власні авто через Е-Тендер у Прозорро.Продажі. Дмитро Сенниченко: «Оренда держмайна тепер тільки на аукціонах Prozorro.Продажі»
Дайджест
Огляд новин з 27 липня – 02 серпня. ЗАПРАЦЮВАВ НАШ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ E-TENDER NEWS. Президент підписав закон про підтримку альтернативної енергетики. В системі Prozorro запрацював факторинг. Prozorro запрошує на онлайн-конференцію "Ефективні закупівлі". Тарас Шимко: "Український бізнес має великий потенціал в європейських тендерах". На Prozorro.Продажі продаватимуть недобудований готель в Славутичі. До кінця 2020 року приватизують 80 спиртзаводів. Спільний вебінар E-Tender та Prozorro.Продажі щодо оренди державного та комуналього майна
Дайджест
Огляд новин з 13 – 19 липня. Технічне оновлення на майданчику E-Tендер: п’ять нових функцій. Прийнято Закон "Про оборонні закупівлі". Діє новий порядок розміщення інформації у системі публічних закупівель. Консультанти E-Tender успішно пройшли тестування від Prozorro. Відповіді щодо процедури закупівель медичних товарів у Prozorro Market. Готель Dnipro на Prozorro Продажі “пішов” за 1,1 млрд грн. Уряд повністю або частково звільнив орендарів держмайна від орендної плати. Держава планує передати в оренду 2,5 млн м2 нерухомості через електронні аукціони. Чому голландські аукціони спрацьовують у Прозорро.Продажі.