Назад до каталогу статей
Дайджест

ДАЙДЖЕСТ НОВИН ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ТА ПРОДАЖІВ

27 Липень 2020

Огляд новин з 20 – 26 липня. Вперше розглянуто спір про аномально низьку ціну у Prozorro. Прийнято закон про зниження "зеленого" тарифу. Prozorro Market - це просто! Вебінар: Нові підходи до оренди держмайна. 30 липня 2020! Відкрито реєстр активів неплатоспроможних банків. Приватизація “Укрспирту” може розпочатися наприкінці літа. В Мінекономіки створять комісію, яка розглядатиме скарги щодо аукціонів з оренди держмайна.

Коротко про всі головні новини за минулий тиждень у відео. Слухайте про головне!


ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ

ВПЕРШЕ РОЗГЛЯНУТО СПІР ПРО АНОМАЛЬНО НИЗЬКУ ЦІНУ У PROZORRO

Тендерна Колегія АМКУ підтримала учасника електронного тендеру, хоча ціна за його послуги була визначена як аномально низька. Це був перший спір про аномально низьку ціну, розглянутий антимонопольним комітетом.  Електронний аукціону проводився щодо робіт з оформленням права постійного користування земельними ділянками під існуючою автомобільною дорогою державного значення. Більше у новині.

ПРИЙНЯТО ЗАКОН ПРО ЗНИЖЕННЯ "ЗЕЛЕНОГО" ТАРИФУ

Верховна Рада прийняла в цілому  закон про зниження "зеленого" тарифу.  Внесено зміни до кількох профільних законів. Документ передбачає зниження тарифів для СЕС на 15%, для ВЕС - на 7,5% без пролонгації терміну їхньої дії.

Отже, зроблено важливий крок до запуску “зелених” аукціонів у системі Прозорро. Тепер, якщо новий закон буде підписаний Президентом і вступить в силу, уряд зможе встановити річні квоти по видам енергії з ВДЕ. Розподіл квот між учасниками буде відбуватися на аукціонах в електронній системі Прозорро.Продажі.  

Нагадаємо, що пілотний проект зелених аукціонів мали запустити ще у 2019 році. Наразі очікується що «зелені аукціони» з продажу енергії, виробленої з альтернативних джерел почнуть проводити у 2021 році.

PROZORRO MARKET - ЦЕ ПРОСТО!

Ми підготували відео, у якому розповідаємо як працює Прозорро Маркет, з потенційним обсягом закупівель у 20 млрд. грн. Державний онлайн-магазин Prozorro Market найкраще підходить коли державному замовнику  потрібно швидко та без тривалих тендерних процедур провести закупівлю. Водночас, Prozorro Market зручний інструмент і для постачальника.

Більше у нашому відеоролику.

PROZORRO.ПРОДАЖІ

ВЕБІНАР: НОВІ ПІДХОДИ ДО ОРЕНДИ ДЕРЖМАЙНА. 30 ЛИПНЯ 2020!

Не пропустіть вебінар, який Е-Тендер організовує разом з «Прозорро.Продажі». Вебінар  почнеться 30 липня о 10 ранку.  Дізнайтеся  про нові підходи до передачі майна в оренду. Провідні фахівці відповідатимуть на запитання. Експерти Владислава Грудова, Владислав Уривський, Олександр Акуленко з «Прозорро.Продажі», та Аліна Каневська, – керівниця напряму електронних аукціонів E-Tender розкажуть про особливості застосування нових правил оренди державного та комунального майна.

Встигніть зареєструватися до 28 липня! Посилання на реєстраційну форму можна знайти у статті, або на нашій сторінці у фейсбук.

ВІДКРИТО РЕЄСТР АКТИВІВ НЕПЛАТОСПРОМОЖНИХ БАНКІВ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб спільно з проєктним офісом ProZorro.Продажі відкрили для публічного доступу Реєстр активів неплатоспроможних банків. Потенційні покупці зможуть оцінити які боргові зобов'язання та майно збанкрутілих банків будуть виставлені на аукціони у системі  ProZorro.Продажі. Більше у новині.

ПРИВАТИЗАЦІЯ “УКРСПИРТУ” МОЖЕ РОЗПОЧАТИСЯ НАПРИКІНЦІ ЛІТА

Вже наприкінці літа цього року можуть оголосити аукціони з приватизації 12 спиртових заводів, що входять до складу "Укрспирту". Які пройдуть на Prozorro.Продажі.  Фонд держмайна підготував документ по цим заводам до включення у приватизаційний список. Більше у замітці.

В МІНЕКОНОМІКИ СТВОРЯТЬ КОМІСІЮ, ЯКА РОЗГЛЯДАТИМЕ СКАРГИ ЩОДО АУКЦІОНІВ З ОРЕНДИ ДЕРЖМАЙНА

У Кабміні затвердили Порядок подання та розгляду скарг та пропозицій стосовно проведення електронних аукціонів. Скарги розглядатиме спеціальна Комісія. Новий Порядок удосконалює процедуру передачі державного та комунального майна в оренду. Дізнайтесь більше у нашій новині.

схожi новини

Дайджест
Огляд новин з 12 по 19 жовтня 2020. Порушникам правил роботи на Prozorro Market відключатимуть доступ до каталогу. У Prozorro.Продажі оголошено аукціони з приватизації двох виробничих майданчиків ДП Укрспирт на Тернопільщині. Аукціони з оренди за новою процедурою: E-Tender на першому місці за кількістю поданих пропозицій та доходу. На майданчику E-Tender працює функціонал публікації об'єктів оренди у Прозорро.Продажі. Аналітичний матеріал Аліни Каневської: Приватизація спиртзаводів 2020. Верифікація у комерційних закупівлях на E-Tender. Секрети економії на комерційних закупівлях від ТВК "ЛЬВІВХОЛОД".
Дайджест
Огляд новин з 5 по 11 жовтня 2020. Оновлення на майданчику Е-Тендер: валідація кроку пониження ціни та інший відлік кінцевих термінів. Прийнято примірну методику визначення вартості життєвого циклу закупівлі у Prozorro. Роз`яснення Мінекономіки щодо застосування переговорної процедури у публічних закупівлях. Спецтехніка для транспортування молочної продукції та напоїв: розпродаж на Прозорро.Продажі. У Prozorro.продажі оголошено аукціон з приватизації Хоростківського МПД. У Prozorro.Продажі оголошено аукціон з продажу Лужанського виробничого майданчику ДП Укрспирт. У Prozorro.Продажі оголосять продаж 27 українських в'язниць. Фонд держмайна опублікував форму акту приймання-передачі держмайна в оренду.
Дайджест
Огляд новин з 28 жовтня по 4 вересня 2020. Приватизація Укрспирту: у ProzorroПродажі оголошено аукціон з продажу Бершадського МПД. Житомирський ЛГЗ підготують до приватизації. У ProzorroПродажі оголошено аукціон з приватизації Лопатинського спиртзаводу. Перші аукціони з оренди державного та комунального майна у Києві. Приватизація спиртзаводів у Prozorro.Продажі. Комерційні закупівлі на E-Tender: передача у фрахт пасажирських теплоходів