Назад до каталогу статей
Дайджест

ДАЙДЖЕСТ НОВИН ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ТА ПРОДАЖІВ

03 Серпня 2020

Огляд новин з 27 липня – 02 серпня. ЗАПРАЦЮВАВ НАШ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ E-TENDER NEWS. Президент підписав закон про підтримку альтернативної енергетики. В системі Prozorro запрацював факторинг. Prozorro запрошує на онлайн-конференцію "Ефективні закупівлі". Тарас Шимко: "Український бізнес має великий потенціал в європейських тендерах". На Prozorro.Продажі продаватимуть недобудований готель в Славутичі. До кінця 2020 року приватизують 80 спиртзаводів. Спільний вебінар E-Tender та Prozorro.Продажі щодо оренди державного та комуналього майна

Коротко про всі головні новини за минулий тиждень у відео. Слухайте про головне!

ЗАПРАЦЮВАВ НАШ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ E-TENDER NEWS

Телеграм-канал E-Tender NEWS - це структурована інформація про події та тренди у сфері публічних закупівель та продажів. Ми розраховуємо, що наш телеграм-канал стане зручним інструментом моніторингу всіх подій та заходів, які мають відношення до закупівель. Компетентно про державні закупівлі у Prozorro та Prozorro Market, про найцікавіші аукціони у Прозорро.Продажі та про можливості електронних тендерів для бізнесу.   

На каналі ви знайдете не лише новини, але й ексклюзивні інтерв'ю, коментарі та консультації експертів, навчальні матеріали, закупівельні лайфхаки. 

E-TENDER розширює лінійку своїх комунікаційних інструментів, щоб ви могли обрати найзручніший для себе.

ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ

Президент підписав закон про підтримку альтернативної енергетики

Президент України підписав законопроект №3658 про вдосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел. Тепер, Кабмін зможе розпочати підготовку низки нормативно-правових актів, які імплементують положення нового закону. Зокрема, з мертвої точки зрушиться процес запуску “зелених” аукціонів на Prozorro.Продажі. Більше в нашому огляді.

В системі Prozorro запрацював факторинг

Запрацювала онлайн-платформа “Факторинг-Хаб”, яка дає можливість підприємцям вирішити проблему відстрочки платежу на державних тендерах у системі Prozorro. Підприємець у платформі “Факторинг-Хаб” подає заявку на отримання послуги факторингу. Далі заявку розглядає банк і надає підприємцю свої пропозиції щодо умов факторингу. Підприємець може їх прийняти або відхилити. Більше у новині.

Prozorro запрошує на онлайн-конференцію "Ефективні закупівлі"

Масштабна  онлайн-конференція "Ефективні закупівлі" відбудеться 5 серпня, з нагоди четвертої річниці створення національної системи електронних закупівель Prozorro. Вже відкрита реєстрація.

У програмі конференції передбачені виступи державних посадовців, керівників великих державних компаній, незалежних консультантів, громадських активістів. Більше у нашому анонсі.

Тарас Шимко: "Український бізнес має великий потенціал в європейських тендерах"

Можливості участі в іноземних тендерах із закупівлі товарів і послуг все більше цікавлять представників українського бізнесу. Наскільки реально постачати свої товари в ЄС? На питання СЕО групи компаній Е-Tech Іванни Мельник відповідає консультант ЄБРР Тарас Шимко. Більше - в огляді.


PROZORRO.ПРОДАЖІ

На Prozorro.Продажі продаватимуть недобудований готель в Славутичі

Аукціон з продажу об'єкту "Готель на 274 номери" відбудеться 14 серпня 2020 року. Стартова ціна - 5,4 млн гривень. Продаватимуть недобудований 8-поверховий будинок з підвальним приміщенням. Недобудова знаходиться в центрі міста Славутич. Загальна площа об'єкту - 14,4 тис. кв. метрів. Більше інформації у новині.

До кінця 2020 року приватизують 80 спиртзаводів

До кінця 2020 року будуть приватизовані близько 80 українських спиртзаводів. Про це повідомили у Фонді держмайна України. Перші електронні аукціони з продажу спиртзаводів повинні пройти на початку вересня. Стартові ціни будуть сформовані на рівні балансових вартостей, заявив заступник голови Фонду держмайна України Тарас Єлейко.

https://golos.ua

Спільний вебінар E-Tender та Prozorro.Продажі щодо оренди державного та комуналього майна  

E-Tender, першим серед електронних майданчиків, разом з Prozorro.Продажі провели практичний вебінар “Нові підходи до передачі майна в оренду”.  Найважливіші моменти у нашому анонсі.

схожi новини

Дайджест
Огляд новин з 14 по 20 вересня 2020. Система Prozorro інтегрувалася з інформаційними ресурсами казначейської служби. Prozorro пропонує гроші за знайдені вразливості в системі. Змінено принцип валідації строків тендерних процедур у Prozorro. Знижені тарифи для бізнесу та підвищено поріг закупівель у Pozorro Market. Приватизація Укрспирту: першим на аукціон у Prozorro.Продажі виставлять Немирівський спиртзавод. Гарячі аукціони з продажу та оренди майна Укрпошти на Prozorro.Продажі. Вебінар: як бюджетній установі провести аукціон з оренди майна. Набула чинності постанова, яка затверджує примірні договори оренди держмайна у Prozorro.Продажі
Дайджест
Огляд новин з 07 по 13 вересня 2020. На майданчику E-Tender удосконалено процедуру завантаження документів до пропозиції. Відслідковувати тендери ДП «Медичні закупівлі України» у Prozorro стало простіше. Рекомендації Мінекономіки щодо планування закупівель державними замовниками у Prozorro. Роз`яснення Мінекономіки: визначення предмета закупівлі при публікації оголошення у Прозорро. Команда E-Tender першою опублікувала аукціони в оновленій процедурі продажу необробленої деревини. 45 одиниць спецтехніки виставлені на аукціони у Прозорро.Продажі. Ще 36 бурштинових ділянок виставлять на аукціони у Prozorro.Продажі. Оренда державного та комунального майна у Прозорро.Продажі: які нормативні документи чинні. Що планує змінити ФДМУ у законах про оренду та приватизацію державного та комунального майна
Дайджест
Огляд новин з 31 серпня - 06 вересня 2020. Ольга Терещенко: Закупівельник - не «снабженєц». Інструмент, який буде корисний учасникам публічних закупівель у Prozorro. Секрети перемог на Prozorro від Ашан Рітейл Україна. У Фонді держмайна розповіли про успіхи малої приватизації. В Clarity Project зібрано всю інформацію про аукціони з продажу майна у Prozorro.Продажі. Prozorro.Продажі - вигідно купити або орендувати державне майно . Арештоване майно відтепер будуть реалізовувати через Prozorro.Продажі. Перші аукціони у Prozorro.продажі з приватизації спиртзаводів проведуть у середині вересня. Продаж необробленої деревини має відбуватись на аукціонах у Prozorro.Продажі.