Назад до каталогу статей
Дайджест

ДАЙДЖЕСТ НОВИН ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ТА ПРОДАЖІВ

10 Серпня 2020

Огляд новин з 03 – 09 серпня 2020. “Чорний список” АМКУ інтегрували у систему Prozorro. В 2020 році у системі Prozorro запрацює критерій “життєвий цикл закупівлі”. Три важливих технічних доопрацювання на майданчику E-Tender. Аномально низька ціна: чи можна з такою пропозицією перемагати? PepsiCo продає власні авто через Е-Тендер у Прозорро.Продажі. Дмитро Сенниченко: «Оренда держмайна тепер тільки на аукціонах Prozorro.Продажі»

Коротко про всі головні новини за минулий тиждень у відео. Слухайте про головне!

А ми нагадуємо, що запрацював наш телеграм канал E-Tender News. Ексклюзивні інтерв'ю, консультації експертів, навчальні матеріали, закупівельні лайфхаки - все це на нашому TELEGRAM-канал. Підписуйтесь на E-TENDER NEWS і не пропустіть важливу інформацію.

ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ

“ЧОРНИЙ СПИСОК” АМКУ ІНТЕГРУВАЛИ У СИСТЕМУ PROZORRO

У системі електронних закупівель будуть автоматично визначати учасників, які були раніше покарані за змову. Що значно "полегшить життя” замовникам. Про це у нашій новині.

В 2020 РОЦІ  У СИСТЕМІ PROZORRO ЗАПРАЦЮЄ КРИТЕРІЙ “ЖИТТЄВИЙ ЦИКЛ ЗАКУПІВЛІ”

“Проєкт нормативного акту стосовно життєвого циклу закупівлі вже розроблений і знаходиться на внутрішньому погодженні в міністерстві, а найближчим часом відбудеться погодження документу з іншими державними органами”, - про це повідомила директорка департаменту сфери публічних закупівель Мінекономіки Лілія Лахтіонова під час онлайн-конференції "Ефективні закупівлі". Більше про це тут. 

 АНОМАЛЬНО НИЗЬКА ЦІНА: ЧИ МОЖНА З ТАКОЮ ПРОПОЗИЦІЄЮ ПЕРЕМАГАТИ?

Не всі аномально низькі ціни у Prozorro є необґрунтованими. Багато учасників тендерів,що запропонували аномально низьку ціну,  стають переможцями. Дізнайтесь цікаву статистику у нашій новині. 

ТРИ ВАЖЛИВИХ ТЕХНІЧНИХ ДООПРАЦЮВАННЯ НА МАЙДАНЧИКУ E-TENDER

Команда розробників E-Tender здійснила низку доопрацювань: у процедурі спрощеної закупівлі договір підписується відразу без дводенного періоду оскарження; реалізовано пошук вимог та скарг по назві і по опису; з'явилась можливість ручного редагування даних контактної особи. Подробиці у нашому релізі.

PROZORRO.ПРОДАЖІ

PEPSICO ПРОДАЄ ВЛАСНІ АВТО ЧЕРЕЗ Е-ТЕНДЕР У ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ

«Сандора» та «Вімм-Білль-Данн» планують виставити на торги понад 100 авто . Вже оголошено 35 перших аукціонів, серед них цистерни, причепи, ГАЗи та легкові автомобілі.   Більше в огляді.

ДМИТРО СЕННИЧЕНКО: «ОРЕНДА ДЕРЖМАЙНА ТЕПЕР ТІЛЬКИ НА АУКЦІОНАХ PROZORRO.ПРОДАЖІ»

Два з половиною мільйони квадратних метрів нерухомості стануть доступними на Prozorro.Продажі для потенційних орендарів. Одразу після того як Кабмін затвердить примірний договір оренди державного майна. Про це  колонка голови Фонду держмайна Дмитра Сенниченка. Не пропустіть

Будьте в курсі всіх найважливіших новин разом з нами.
З повагою, команда E-Tender!

схожi новини

Дайджест
З початком воєнного стану законодавець обмежив проведення земельних торгів щодо передачі в оренду земель с/г призначення. Але 19 жовтня 2022 року ці зміни були скасовані та земельні ділянки всіх категорій відтепер передаються в оренду через електронні аукціони в Прозорро.Продажі та E-Tender.
Дайджест
На електронному майданчику E-Tender важливе технічне доопрацювання щодо публікації звітів без використання ЕСЗ
Дайджест
Команда E-Tender продовжує здійснювати доопрацювання електронної системи закупівель для компаній приватного сектора. Пропонуємо вам ознайомитися із добіркою останніх оновлень.