Назад до каталогу статей
Дайджест

ДАЙДЖЕСТ НОВИН ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ТА ПРОДАЖІВ

16 Серпня 2020

Огляд новин з 10 – 16 серпня 2020. Доопрацювання системи: на Prozorro виправлена логіка підтвердження вирішення скарги. Чинний перелік формальних помилок. Затверджені нові форми примірних договорів оренди державного та комунального майна на Prozorro.Продажі. Ще 200 державних підприємств підготують до приватизації на аукціонах у Prozorro.Продажі. Демонополізація спиртової галузі та приватизація ДП "Укрспирт". На Prozorro.Продажі продаватимуть будівлі в'язниць. Вебінар: Оренда державного та комунального майна - відповіді на найголовніші питання. 35 автомобілів та причепів виставлені на продаж в електронній системі Прозорро.Продажі. Перша тисяча торгів: чому бізнес обирає майданчик E-Tender

Коротко про всі головні новини за минулий тиждень у відео. Слухайте про головне!


А ми нагадуємо, що запрацював наш телеграм канал E-Tender news, Ексклюзивні інтерв'ю, консультації експертів, навчальні матеріали, закупівельні лайфхаки - все це на нашому TELEGRAM-канал. 

Підписуйтесь на E-TENDER NEWS і не пропустіть важливу інформацію.

ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ

Доопрацювання системи: на Prozorro виправлена логіка підтвердження вирішення скарги

Спочатку повторна оцінка пропозиції учасника, а потім підтвердження вирішення скарги. Тепер тільки така послідовність дій у системі прозорро, якщо один із учасників аукціону поскаржився на Замовника, а Колегія АМКУ підтвердила скаргу та визначила заходи з усунення порушень. На майданчику E-Tender у найшвидші терміни реалізовано це важливе оновлення. Подробиці у матеріалі.

Чинний перелік формальних помилок 

З 14 серпня 2020 року набув чинності Наказ Мінекономрозвитку “Про затвердження Переліку формальних помилок”.  Відтепер немає підстав відхилити тендерну документацію через формальну помилку. Дізнайтеся більше у нашій новині. 

PROZORRO.ПРОДАЖІ

Затверджені нові форми примірних договорів оренди державного та комунального майна на Prozorro.Продажі  

Знято останню перепону для перезапуску оренди за новими правилами - на аукціонах у системі Prozorro.Продажі.  Уряд прийняв Постанову «Про затвердження примірних договорів оренди державного майна»,  Подробиці у нашому огляді.

Ще 200 державних підприємств підготують до приватизації на аукціонах у Prozorro.Продажі

«На урядовому засіданні 12 серпня 2020 року було прийнято розпорядження про передачу майже 200 двохсот  державних підприємств в управління Фонду Держмайна для подальшої приватизації. У переліку є цілісні майнові комплекси, різні державні установи та організації.   Більше в огляді.

Демонополізація спиртової галузі та приватизація ДП "Укрспирт"

Уряд прийняв програму реформування спиртової галузі. Після аудиту та інвентаризації підприємств має розпочатися приватизація на аукціонах у Prozorro.Продажі. Чому потрібно приватизувати спиртзаводи? Про це пише у своїй статті голова Фонду держмайна Дмитро Сенниченко.  Не пропустіть.

На Prozorro.Продажі продаватимуть будівлі в'язниць

Продавати в'язниці планується через електронні аукціони, участь у яких можна буде взяти на майданчику E-Tender. Як це відбуватиметься, дізнайтеся у нашій замітці.

Вебінар: Оренда державного та комунального майна - відповіді на найголовніші питання

На вебінарі детально розібрали нову процедуру оренди державного та комунального майна через аукціони у системі Prozorro.Продажі та особливості обрання електронного майданчику. Це перший вебінар по темі оренди держмайна, який  ДП Prozorro.Продажі провели спільно з майданчиком E-Tender. Переглянути відеоматеріал можна за посиланням. 

35 автомобілів та причепів виставлені на продаж в електронній системі Прозорро.Продажі

Термобудки Mercedes-Benz,вантажні та легкові автомобілі, молоковози ГАЗ та причепи. Ми підготували матеріал, в якому можна переглянути повний перелік автомобілів та причепів, які продають компанії «Сандора» та «Вімм-Білль-Данн» через Е-Тендер. Зараз це один з найактивніших організаторів аукціонів на Прозоро.Продажі. Більше - за посиланням. 

КОМЕРЦІЙНІ ЗАКУПІВЛІ

Перша тисяча торгів: чому бізнес обирає майданчик E-Tender

З нами працюють, тому що з нами заощаджують. Тисячі успішних торгів в системі «Комерційних закупівель» на E-Tender, мільйони гривень економії для наших користувачів, високі темпи зростання клієнтської бази. Цифри красномовніші за тисячі слів. CEO E-Tender Віталій Діхтяр підбиває підсумки роботи системи за перше півріччя 2020. Більше - у статті.

схожi новини

Дайджест
Огляд новин з 14 по 20 вересня 2020. Система Prozorro інтегрувалася з інформаційними ресурсами казначейської служби. Prozorro пропонує гроші за знайдені вразливості в системі. Змінено принцип валідації строків тендерних процедур у Prozorro. Знижені тарифи для бізнесу та підвищено поріг закупівель у Pozorro Market. Приватизація Укрспирту: першим на аукціон у Prozorro.Продажі виставлять Немирівський спиртзавод. Гарячі аукціони з продажу та оренди майна Укрпошти на Prozorro.Продажі. Вебінар: як бюджетній установі провести аукціон з оренди майна. Набула чинності постанова, яка затверджує примірні договори оренди держмайна у Prozorro.Продажі
Дайджест
Огляд новин з 07 по 13 вересня 2020. На майданчику E-Tender удосконалено процедуру завантаження документів до пропозиції. Відслідковувати тендери ДП «Медичні закупівлі України» у Prozorro стало простіше. Рекомендації Мінекономіки щодо планування закупівель державними замовниками у Prozorro. Роз`яснення Мінекономіки: визначення предмета закупівлі при публікації оголошення у Прозорро. Команда E-Tender першою опублікувала аукціони в оновленій процедурі продажу необробленої деревини. 45 одиниць спецтехніки виставлені на аукціони у Прозорро.Продажі. Ще 36 бурштинових ділянок виставлять на аукціони у Prozorro.Продажі. Оренда державного та комунального майна у Прозорро.Продажі: які нормативні документи чинні. Що планує змінити ФДМУ у законах про оренду та приватизацію державного та комунального майна
Дайджест
Огляд новин з 31 серпня - 06 вересня 2020. Ольга Терещенко: Закупівельник - не «снабженєц». Інструмент, який буде корисний учасникам публічних закупівель у Prozorro. Секрети перемог на Prozorro від Ашан Рітейл Україна. У Фонді держмайна розповіли про успіхи малої приватизації. В Clarity Project зібрано всю інформацію про аукціони з продажу майна у Prozorro.Продажі. Prozorro.Продажі - вигідно купити або орендувати державне майно . Арештоване майно відтепер будуть реалізовувати через Prozorro.Продажі. Перші аукціони у Prozorro.продажі з приватизації спиртзаводів проведуть у середині вересня. Продаж необробленої деревини має відбуватись на аукціонах у Prozorro.Продажі.