Назад до каталогу статей
Дайджест

ДАЙДЖЕСТ НОВИН ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ТА ПРОДАЖІВ

25 Серпня 2020

Огляд новин з 17 – 23 серпня 2020. Тренінг: Нове в законодавстві про публічні закупівлі Prozorro. Непрацюючі кредити Ощадбанку продаватимуть на аукціонах у Рrozorro.Продажі. До запуску оренди державного майна на електронних аукціонах Prozorro.Продажі все готово. Мала приватизація: вигідно державі, власникам та громаді. Перший електронний аукціон з продажу комунального майна у Бердянську

Коротко про всі головні новини за минулий тиждень у відео. Слухайте про головне!


А ми нагадуємо, що запрацював наш телеграм канал E-Tender News. Ексклюзивні інтерв'ю, консультації експертів, навчальні матеріали, закупівельні лайфхаки - все це на нашому TELEGRAM-канал. Підписуйтесь на E-TENDER NEWS і не пропустіть важливу інформацію.

ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ

ТРЕНІНГ: НОВЕ В ЗАКОНОДАВСТВІ ПРО ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ PROZORRO

10 вересня 2020 року відбудеться онлайн тренінг для замовників «Нове в законодавстві про публічні закупівлі», на якому розглянуть основні зміни у Законі «Про публічні закупівлі», що відбулися в цьому році.  Акцент буде зроблено на практичному застосуванні нових положень законодавства. Систематизована інформація по всім новаціям від фахівців ДУ “Професійні закупівлі”  Подробиці в нашому анонсі.

PROZORRO.ПРОДАЖІ

НЕПРАЦЮЮЧІ КРЕДИТИ ОЩАДБАНКУ ПРОДАВАТИМУТЬ НА АУКЦІОНАХ У PROZORRO.ПРОДАЖІ

Аукціони з продажу непрацюючих кредитів Ощадбанку відбудуться вже цієї осені.  Це будуть голландські аукціони, в яких передбачено автоматичне покрокове пониження ціни активу. Аукціон також включає етапи надання нерозголошуваних цінових пропозицій та остаточної цінової пропозиції. Стартова ціна лота встановлюється на рівні валової балансової вартості фінансового активу.  Більше у новині.

ДО ЗАПУСКУ ОРЕНДИ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА НА ЕЛЕКТРОННИХ АУКЦІОНАХ PROZORRO.ПРОДАЖІ ВСЕ ГОТОВО 

Перший заступник Голови ФДМУ Леонід Антонєнко повідомив про повну готовність до запуску оренди державної та комунальної власності за новими правилами - на електронних аукціонах. Зараз регіональні відділення Фонду державного майна активно наповнюють базу об'єктів щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду через Prozorro.Продажі. Майданчик Е-Tender технічно також готовий до проведення аукціонів з оренди.   Не пропустіть цікаве інтерв’ю.

МАЛА ПРИВАТИЗАЦІЯ: ВИГІДНО ДЕРЖАВІ, ВЛАСНИКАМ ТА ГРОМАДІ

На відкритому аукціоні у Prozorro.Продажі компанія «Черкасигаз» придбало адміністративну будівлю - переможний аукціон з малої приватизації у Бердянську. Компанія брала участь в аукціоні через майданчик E-Tender. Дуже цікавий кейс! Дізнайтеся більше.

ПЕРШИЙ ЕЛЕКТРОННИЙ АУКЦІОН З ПРОДАЖУ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА У БЕРДЯНСЬКУ

Під час аукціону у Prozorro.Продажі за нежитлове приміщення, що знаходиться в комунальній власності, активно торгувались три учасники. Завдяки чому ціна продажу об'єкта суттєво зросла. Більше в огляді.

схожi новини

Дайджест
Огляд новин з 14 по 20 вересня 2020. Система Prozorro інтегрувалася з інформаційними ресурсами казначейської служби. Prozorro пропонує гроші за знайдені вразливості в системі. Змінено принцип валідації строків тендерних процедур у Prozorro. Знижені тарифи для бізнесу та підвищено поріг закупівель у Pozorro Market. Приватизація Укрспирту: першим на аукціон у Prozorro.Продажі виставлять Немирівський спиртзавод. Гарячі аукціони з продажу та оренди майна Укрпошти на Prozorro.Продажі. Вебінар: як бюджетній установі провести аукціон з оренди майна. Набула чинності постанова, яка затверджує примірні договори оренди держмайна у Prozorro.Продажі
Дайджест
Огляд новин з 07 по 13 вересня 2020. На майданчику E-Tender удосконалено процедуру завантаження документів до пропозиції. Відслідковувати тендери ДП «Медичні закупівлі України» у Prozorro стало простіше. Рекомендації Мінекономіки щодо планування закупівель державними замовниками у Prozorro. Роз`яснення Мінекономіки: визначення предмета закупівлі при публікації оголошення у Прозорро. Команда E-Tender першою опублікувала аукціони в оновленій процедурі продажу необробленої деревини. 45 одиниць спецтехніки виставлені на аукціони у Прозорро.Продажі. Ще 36 бурштинових ділянок виставлять на аукціони у Prozorro.Продажі. Оренда державного та комунального майна у Прозорро.Продажі: які нормативні документи чинні. Що планує змінити ФДМУ у законах про оренду та приватизацію державного та комунального майна
Дайджест
Огляд новин з 31 серпня - 06 вересня 2020. Ольга Терещенко: Закупівельник - не «снабженєц». Інструмент, який буде корисний учасникам публічних закупівель у Prozorro. Секрети перемог на Prozorro від Ашан Рітейл Україна. У Фонді держмайна розповіли про успіхи малої приватизації. В Clarity Project зібрано всю інформацію про аукціони з продажу майна у Prozorro.Продажі. Prozorro.Продажі - вигідно купити або орендувати державне майно . Арештоване майно відтепер будуть реалізовувати через Prozorro.Продажі. Перші аукціони у Prozorro.продажі з приватизації спиртзаводів проведуть у середині вересня. Продаж необробленої деревини має відбуватись на аукціонах у Prozorro.Продажі.