Назад до каталогу статей
Дайджест

ДАЙДЖЕСТ НОВИН ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ТА ПРОДАЖІВ

31 Серпня 2020

Огляд найважливіших новин за серпень 2020.

Коротко про всі головні новини за минулий тиждень у відео. Слухайте про головне!


А ми нагадуємо, що запрацював наш телеграм канал E-Tender news, Ексклюзивні інтерв'ю, консультації експертів, навчальні матеріали, закупівельні лайфхаки - все це на нашому TELEGRAM-канал. 

Підписуйтесь на E-TENDER NEWS і не пропустіть важливу інформацію.


ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ

МУЛЬТИЛОТОВІ ТЕНДЕРИ У PROZORRO: ВІД ОГОЛОШЕННЯ ДО ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦЯ

Що змінив новий закон “Про публічні закупівлі”, який вступив в дію з квітня 2020 року, у багатолотових закупівлях? На що звернути увагу, щоб мультилотові закупівлі проходили без зайвих турбот. Більше у статті.

ДООПРАЦЮВАННЯ СИСТЕМИ: НА PROZORRO ВИПРАВЛЕНА ЛОГІКА ПІДТВЕРДЖЕННЯ ВИРІШЕННЯ СКАРГИ

Спочатку повторна оцінка пропозиції учасника, а потім підтвердження вирішення скарги. Тепер тільки така послідовність дій у системі прозорро, якщо один із учасників аукціону поскаржився на Замовника, а Колегія АМКУ підтвердила скаргу та визначила заходи з усунення порушень. На майданчику E-Tender у найшвидші терміни реалізовано це важливе оновлення. Подробиці у матеріалі.

ЧИННИЙ ПЕРЕЛІК ФОРМАЛЬНИХ ПОМИЛОК 

З 14 серпня 2020 року набув чинності Наказ Мінекономрозвитку “Про затвердження Переліку формальних помилок”.  Відтепер немає підстав відхилити тендерну документацію через формальну помилку. Дізнайтеся більше у нашій новині.

“ЧОРНИЙ СПИСОК” АМКУ ІНТЕГРУВАЛИ У СИСТЕМУ PROZORRO

У системі електронних закупівель будуть автоматично визначати учасників, які були раніше покарані за змову. Що значно "полегшить життя” замовникам. Про це у нашій новині.

В 2020 РОЦІ  У СИСТЕМІ PROZORRO ЗАПРАЦЮЄ КРИТЕРІЙ “ЖИТТЄВИЙ ЦИКЛ ЗАКУПІВЛІ”

“Проєкт нормативного акту стосовно життєвого циклу закупівлі вже розроблений і знаходиться на внутрішньому погодженні в міністерстві, а найближчим часом відбудеться погодження документу з іншими державними органами”, - про це повідомила директорка департаменту сфери публічних закупівель Мінекономіки Лілія Лахтіонова під час онлайн-конференції "Ефективні закупівлі". Більше - у замітці.

ТРИ ВАЖЛИВИХ ТЕХНІЧНИХ ДООПРАЦЮВАННЯ НА МАЙДАНЧИКУ E-TENDER

Команда розробників E-Tender здійснила низку доопрацювань: у процедурі спрощеної закупівлі договір підписується відразу без дводенного періоду оскарження; реалізовано пошук вимог та скарг по назві і по опису; з'явилась можливість ручного редагування даних контактної особи. Подробиці у нашому релізі.

PROZORRO.ПРОДАЖІ

РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ОБ’ЄКТИ “ДРУГОГО ТИПУ”, ЩО ПЕРЕДАЮТЬСЯ В ОРЕНДУ БЕЗ АУКЦІОНІВ У PROZORRO.ПРОДАЖІ

Фонд держмайна затвердив “Форму 2.0” та “Форму 2.1” розкриття інформації про об’єкти оренди, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду без проведення аукціону. Інформація про укладання договорів оренди об'єктів “другого типу” буде відображатися на сайті Фонду та передаватися у Prozorro.Продажі. Більше - у замітці.

НЕПРАЦЮЮЧІ КРЕДИТИ ОЩАДБАНКУ ПРОДАВАТИМУТЬ НА АУКЦІОНАХ У PROZORRO.ПРОДАЖІ

Аукціони з продажу непрацюючих кредитів Ощадбанку відбудуться вже цієї осені.  Це будуть голландські аукціони, в яких передбачено автоматичне покрокове пониження ціни активу. Аукціон також включає етапи надання нерозголошуваних цінових пропозицій та остаточної цінової пропозиції. Стартова ціна лота встановлюється на рівні валової балансової вартості фінансового активу.  Більше у новині.

ЗАТВЕРДЖЕНІ НОВІ ФОРМИ ПРИМІРНИХ ДОГОВОРІВ ОРЕНДИ ДЕРЖАВНОГО ТА КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА НА PROZORO.ПРОДАЖІ

Знято останню перепону для перезапуску оренди за новими правилами - на аукціонах у системі Prozorro.Продажі.  Уряд прийняв Постанову «Про затвердження примірних договорів оренди державного майна»,  Подробиці у нашому огляді.

ЩЕ 200 ДЕРЖАВНИХ ПІДПРИЄМСТВ ПІДГОТУЮТЬ ДО ПРИВАТИЗАЦІЇ НА АУКЦІОНАХ У PROZORRO.ПРОДАЖІ

«На урядовому засіданні 12 серпня 2020 року було прийнято розпорядження про передачу майже 200 державних підприємств в управління Фонду Держмайна для подальшої приватизації. У переліку є цілісні майнові комплекси, різні державні установи та організації.    Більше в огляді.

ДЕМОНОПОЛІЗАЦІЯ СПИРТОВОЇ ГАЛУЗІ ТА ПРИВАТИЗАЦІЯ ДП "УКРСПИРТ"

Уряд прийняв програму реформування спиртової галузі. Після аудиту та інвентаризації підприємств має розпочатися приватизація на аукціонах у Prozorro.Продажі. Чому потрібно приватизувати спиртзаводи? Про це пише у своїй статті голова Фонду держмайна Дмитро Сенниченко.  Не пропустіть.

НА PROZORRO.ПРОДАЖІ ПРОДАВАТИМУТЬ БУДІВЛІ В'ЯЗНИЦЬ

Продавати в'язниці планується через електронні аукціони, участь у яких можна буде взяти на майданчику E-Tender. Як це відбуватиметься, дізнайтеся у нашій замітці.

ВЕБІНАР: ОРЕНДА ДЕРЖАВНОГО ТА КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА - ВІДПОВІДІ НА НАЙГОЛОВНІШІ ЗАПИТАННЯ

На вебінарі детально розібрали нову процедуру оренди державного та комунального майна через аукціони у системі Prozorro.Продажі та особливості обрання електронного майданчику. Це перший вебінар по темі оренди держмайна, який  ДП Prozorro.Продажі провела спільно з майданчиком E-Tender. Переглянути відеоматеріал можна за посиланням.

КОМЕРЦІЙНІ ЗАКУПІВЛІ

ПЕРША ТИСЯЧА ТОРГІВ: ЧОМУ БІЗНЕС ОБИРАЄ МАЙДАНЧИК E-TENDER

З нами працюють, тому що з нами заощаджують. Тисячі успішних торгів в системі «Комерційних закупівель» на E-Tender, мільйони гривень економії для наших користувачів, високі темпи зростання клієнтської бази. Цифри красномовніші за тисячі слів. CEO E-Tender Віталій Діхтяр підбиває підсумки роботи системи за перше півріччя 2020. Більше - у статті.

схожi новини

Дайджест
З початком воєнного стану законодавець обмежив проведення земельних торгів щодо передачі в оренду земель с/г призначення. Але 19 жовтня 2022 року ці зміни були скасовані та земельні ділянки всіх категорій відтепер передаються в оренду через електронні аукціони в Прозорро.Продажі та E-Tender.
Дайджест
На електронному майданчику E-Tender важливе технічне доопрацювання щодо публікації звітів без використання ЕСЗ
Дайджест
Команда E-Tender продовжує здійснювати доопрацювання електронної системи закупівель для компаній приватного сектора. Пропонуємо вам ознайомитися із добіркою останніх оновлень.