Назад до каталогу статей
Дайджест

ДАЙДЖЕСТ НОВИН ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ТА ПРОДАЖІВ

07 Вересня 2020

Огляд новин з 31 серпня - 06 вересня 2020. Ольга Терещенко: Закупівельник - не «снабженєц». Інструмент, який буде корисний учасникам публічних закупівель у Prozorro. Секрети перемог на Prozorro від Ашан Рітейл Україна. У Фонді держмайна розповіли про успіхи малої приватизації. В Clarity Project зібрано всю інформацію про аукціони з продажу майна у Prozorro.Продажі. Prozorro.Продажі - вигідно купити або орендувати державне майно . Арештоване майно відтепер будуть реалізовувати через Prozorro.Продажі. Перші аукціони у Prozorro.продажі з приватизації спиртзаводів проведуть у середині вересня. Продаж необробленої деревини має відбуватись на аукціонах у Prozorro.Продажі.

Коротко про всі головні новини за минулий тиждень у відео. Слухайте про головне!

А ми нагадуємо, що запрацював наш телеграм канал E-Tender news, Ексклюзивні інтерв'ю, консультації експертів, навчальні матеріали, закупівельні лайфхаки - все це на нашому TELEGRAM-канал. 

Підписуйтесь на E-TENDER NEWS і не пропустіть важливу інформацію.ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ

Ольга Терещенко: Закупівельник - не «снабженєц»

Закупівельникам потрібноудосконалювати свою кваліфікацію, щоб претендувати на кращі проекти, кращі умови роботи та кращу зарплатню. Очільниця Центру вдосконалення закупівель Київської школи економіки Ольга Терещенко розповіла, які вимоги висуває ринок сьогодні до фахівців у сфері закупівель.  Подробиці в нашому відеоматеріалі. 

Інструмент, який буде корисний учасникам публічних закупівель у Prozorro

У Київській школі економіки удосконалили аналітичний онлайн-сервіс, який допомагає швидко визначити CPV-код та спланувати закупівлю. Подробиці у новині.

Секрети перемог на Prozorro від Ашан Рітейл Україна

Сьогодні тендери у Prozorro Market є пріоритетним напрямком для компанії Ашан. Про це сказав в інтерв'ю керівник напрямків B2B B2G Ашан Рітейл Україна Юрій Кальмуцький. Пишаємось тим, що команда E-Tender допомагає своїм клієнтам розвивати їх бізнес. Більше можна дізнатись в інтерв'ю.

PROZORRO.ПРОДАЖІ

У Фонді держмайна розповіли про успіхи малої приватизації

Фонд державного майна України підбиває підсумки: протягом трьох літніх місяців проведено 142 успішних аукціони у системі "Прозорро.Продажі", які принесли державі 1,3 мільярда гривень.  Саме в середині літа провели аукціон з продажу готелю "Дніпро ", який і забеспечив такі гарні результати. Нагадаємо “Дніпро” продали за 1,1 мільярда гривень. Загалом було приватизовано 141 об'єкт малої приватизації. Більше можна дізнатися у повідомленні.

В Clarity Project зібрано всю інформацію про аукціони з продажу майна у Prozorro.Продажі

Це зручний інструмент, якщо потрібно швидко знайти переможця того чи іншого аукціону. Або відібрати всі оголошені аукціони. Більше – в замітці

Prozorro.Продажі - вигідно купити або орендувати державне майно 

Команда E-Tender підготувала відео, у якому розповідаємо які види активів можна придбати у держави в електронній торговій системі Прозорро.Продажі. Більше у ролику.

Арештоване майно відтепер будуть реалізовувати через Prozorro.Продажі

Мін’юст затвердив зміни до Порядку реалізації арештованого майна. Щоб придбати арештоване майно потрібно буде зареєструватись на електронному майданчику E-Tender та взяти участь в аукціоні у Прозорро.Продажі.

Перші аукціони у Prozorro.продажі з приватизації спиртзаводів проведуть у середині вересня

Потенційні інвестори модернізують заводи і перетворять у потужні виробництва, вважає в.о. директора ДП "Укрспирт" Сергій Блескун. Дізнайтесь, що ще він сказав у своєму інтерв'ю. 

Продаж необробленої деревини має відбуватись на аукціонах у Prozorro.Продажі

Мінприроди планує оновити механізми продажу необробленої деревини - готують зміни до базової Постанови КМУ №1178. Збираються відмінити реєстраційні внески за участь в аукціоні та знизити комісію. Всі аукціони проходитимуть у Прозорро.Продажі. Більше у замітці.

схожi новини

Дайджест
З початком воєнного стану законодавець обмежив проведення земельних торгів щодо передачі в оренду земель с/г призначення. Але 19 жовтня 2022 року ці зміни були скасовані та земельні ділянки всіх категорій відтепер передаються в оренду через електронні аукціони в Прозорро.Продажі та E-Tender.
Дайджест
На електронному майданчику E-Tender важливе технічне доопрацювання щодо публікації звітів без використання ЕСЗ
Дайджест
Команда E-Tender продовжує здійснювати доопрацювання електронної системи закупівель для компаній приватного сектора. Пропонуємо вам ознайомитися із добіркою останніх оновлень.