Назад до каталогу статей
Дайджест

ДАЙДЖЕСТ НОВИН ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ТА ПРОДАЖІВ

21 Вересня 2020

Огляд новин з 14 по 20 вересня 2020. Система Prozorro інтегрувалася з інформаційними ресурсами казначейської служби. Prozorro пропонує гроші за знайдені вразливості в системі. Змінено принцип валідації строків тендерних процедур у Prozorro. Знижені тарифи для бізнесу та підвищено поріг закупівель у Pozorro Market. Приватизація Укрспирту: першим на аукціон у Prozorro.Продажі виставлять Немирівський спиртзавод. Гарячі аукціони з продажу та оренди майна Укрпошти на Prozorro.Продажі. Вебінар: як бюджетній установі провести аукціон з оренди майна. Набула чинності постанова, яка затверджує примірні договори оренди держмайна у Prozorro.Продажі

Коротко про всі головні новини за минулий тиждень у відео. Слухайте про головне!


А ми нагадуємо, що запрацював наш телеграм канал E-Tender news, Ексклюзивні інтерв'ю, консультації експертів, навчальні матеріали, закупівельні лайфхаки - все це на нашому TELEGRAM-канал. 

Підписуйтесь на E-TENDER NEWS і не пропустіть важливу інформацію.

ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ

Система Prozorro інтегрувалася з інформаційними ресурсами казначейської служби

Платіжна інформація про всі укладені договори між державними замовниками та постачальниками тепер відображається на порталі Prozorro. Вже можна побачати платежі по договорах, які укладені після 1 вересня 2020 року. Більше - в новині 

Prozorro пропонує гроші за знайдені вразливості в системі

Програма пошуку вразливостей Prozorro Bug Bounty запроваджує грошові винагороди для багхантерів.  Скільки платитимуть?  Дізнайтесь у замітці.

Змінено принцип валідації строків тендерних процедур у Prozorro

При визначенні відліку строків у тій чи іншій тендерній процедурі на Prozorro застосовується “відлік з наступного дня”. Учасники державних закупівель отримали трохи більше часу на подання пропозицій, отримання роз'яснень, оскарження та подібні дії в електронній системі закупівель. Більше у нашому огляді

Знижені тарифи для бізнесу та підвищено поріг закупівель у Pozorro Market

Революційна подія - Кабінет Міністрів України прийняв постанову про роботу Прозорро Market. Верхній поріг закупівель підвищено до 200 тисяч гривень. Крім того, знижені тарифи для бізнесу за користування системою. Подробиці в огляді.

PROZORRO.ПРОДАЖІ

Набула чинності постанова, яка затверджує примірні договори оренди держмайна у Prozorro.Продажі

Опубліковано Постанову Кабміну №820 «Про затвердження примірних договорів оренди державного майна». Немає жодних бар'єрів, які б затримували перезапуск оренди державного та комунального майна за новими правилами - на електронних аукціонах у системі Prozorro.Продажі.  Більше  інформації у матеріалі.

Перша хвиля аукціонів з продажу об'єктів Укрспирту на Prozorro.Продажі

Фонд держмайна України підготував до приватизації 11 спиртзаводів. Найближчим часом будуть оголошені аукціони у Prozorro.Продажі. Перелік за посиланням.

Приватизація Укрспирту: першим на аукціон у Prozorro.Продажі виставлять Немирівський спиртзавод

Оголошено аукціон з приватизації Немирівського спиртзаводу. Чому його вважають одним з найцікавіших об'єктів Укрспирту? Немирівський спиртзавод - це більше 30 об’єктів нерухомості, майже 29 га землі, тисяча одиниць устаткування. Більше у повідомленні.

Гарячі аукціони з продажу та оренди майна Укрпошти на Prozorro.Продажі

До завершення прийому пропозицій по деяким лотам Укрпошти залишились лічені дні. Перегляньте на майданчику E-Tender перелік найгарячіших аукціонів, щоб не пропустити вигідний шанс придбати або орендувати державне майно.

Вебінар: як бюджетній установі провести аукціон з оренди майна

На вебінарі «Як бюджетній установі провести успішний аукціон з оренди» керівниця напряму електронних аукціонів на майданчику E-Tender Аліна Каневська розповіла про особливості застосування нового законодавства про оренду державного та комунального майна. Програма була насиченою. Дізнайтесь подробиці тут.

схожi новини

Дайджест
З початком воєнного стану законодавець обмежив проведення земельних торгів щодо передачі в оренду земель с/г призначення. Але 19 жовтня 2022 року ці зміни були скасовані та земельні ділянки всіх категорій відтепер передаються в оренду через електронні аукціони в Прозорро.Продажі та E-Tender.
Дайджест
На електронному майданчику E-Tender важливе технічне доопрацювання щодо публікації звітів без використання ЕСЗ
Дайджест
Команда E-Tender продовжує здійснювати доопрацювання електронної системи закупівель для компаній приватного сектора. Пропонуємо вам ознайомитися із добіркою останніх оновлень.