Назад до каталогу статей
Дайджест

ДАЙДЖЕСТ НОВИН ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ТА ПРОДАЖІВ

21 Вересня 2020

Огляд новин з 14 по 20 вересня 2020. Система Prozorro інтегрувалася з інформаційними ресурсами казначейської служби. Prozorro пропонує гроші за знайдені вразливості в системі. Змінено принцип валідації строків тендерних процедур у Prozorro. Знижені тарифи для бізнесу та підвищено поріг закупівель у Pozorro Market. Приватизація Укрспирту: першим на аукціон у Prozorro.Продажі виставлять Немирівський спиртзавод. Гарячі аукціони з продажу та оренди майна Укрпошти на Prozorro.Продажі. Вебінар: як бюджетній установі провести аукціон з оренди майна. Набула чинності постанова, яка затверджує примірні договори оренди держмайна у Prozorro.Продажі

Коротко про всі головні новини за минулий тиждень у відео. Слухайте про головне!


А ми нагадуємо, що запрацював наш телеграм канал E-Tender news, Ексклюзивні інтерв'ю, консультації експертів, навчальні матеріали, закупівельні лайфхаки - все це на нашому TELEGRAM-канал. 

Підписуйтесь на E-TENDER NEWS і не пропустіть важливу інформацію.

ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ

Система Prozorro інтегрувалася з інформаційними ресурсами казначейської служби

Платіжна інформація про всі укладені договори між державними замовниками та постачальниками тепер відображається на порталі Prozorro. Вже можна побачати платежі по договорах, які укладені після 1 вересня 2020 року. Більше - в новині 

Prozorro пропонує гроші за знайдені вразливості в системі

Програма пошуку вразливостей Prozorro Bug Bounty запроваджує грошові винагороди для багхантерів.  Скільки платитимуть?  Дізнайтесь у замітці.

Змінено принцип валідації строків тендерних процедур у Prozorro

При визначенні відліку строків у тій чи іншій тендерній процедурі на Prozorro застосовується “відлік з наступного дня”. Учасники державних закупівель отримали трохи більше часу на подання пропозицій, отримання роз'яснень, оскарження та подібні дії в електронній системі закупівель. Більше у нашому огляді

Знижені тарифи для бізнесу та підвищено поріг закупівель у Pozorro Market

Революційна подія - Кабінет Міністрів України прийняв постанову про роботу Прозорро Market. Верхній поріг закупівель підвищено до 200 тисяч гривень. Крім того, знижені тарифи для бізнесу за користування системою. Подробиці в огляді.

PROZORRO.ПРОДАЖІ

Набула чинності постанова, яка затверджує примірні договори оренди держмайна у Prozorro.Продажі

Опубліковано Постанову Кабміну №820 «Про затвердження примірних договорів оренди державного майна». Немає жодних бар'єрів, які б затримували перезапуск оренди державного та комунального майна за новими правилами - на електронних аукціонах у системі Prozorro.Продажі.  Більше  інформації у матеріалі.

Перша хвиля аукціонів з продажу об'єктів Укрспирту на Prozorro.Продажі

Фонд держмайна України підготував до приватизації 11 спиртзаводів. Найближчим часом будуть оголошені аукціони у Prozorro.Продажі. Перелік за посиланням.

Приватизація Укрспирту: першим на аукціон у Prozorro.Продажі виставлять Немирівський спиртзавод

Оголошено аукціон з приватизації Немирівського спиртзаводу. Чому його вважають одним з найцікавіших об'єктів Укрспирту? Немирівський спиртзавод - це більше 30 об’єктів нерухомості, майже 29 га землі, тисяча одиниць устаткування. Більше у повідомленні.

Гарячі аукціони з продажу та оренди майна Укрпошти на Prozorro.Продажі

До завершення прийому пропозицій по деяким лотам Укрпошти залишились лічені дні. Перегляньте на майданчику E-Tender перелік найгарячіших аукціонів, щоб не пропустити вигідний шанс придбати або орендувати державне майно.

Вебінар: як бюджетній установі провести аукціон з оренди майна

На вебінарі «Як бюджетній установі провести успішний аукціон з оренди» керівниця напряму електронних аукціонів на майданчику E-Tender Аліна Каневська розповіла про особливості застосування нового законодавства про оренду державного та комунального майна. Програма була насиченою. Дізнайтесь подробиці тут.

схожi новини

Дайджест
Жовтень 2020. Найважливіше
Дайджест
Огляд новин з 12 по 19 жовтня 2020. Порушникам правил роботи на Prozorro Market відключатимуть доступ до каталогу. У Prozorro.Продажі оголошено аукціони з приватизації двох виробничих майданчиків ДП Укрспирт на Тернопільщині. Аукціони з оренди за новою процедурою: E-Tender на першому місці за кількістю поданих пропозицій та доходу. На майданчику E-Tender працює функціонал публікації об'єктів оренди у Прозорро.Продажі. Аналітичний матеріал Аліни Каневської: Приватизація спиртзаводів 2020. Верифікація у комерційних закупівлях на E-Tender. Секрети економії на комерційних закупівлях від ТВК "ЛЬВІВХОЛОД".
Дайджест
Огляд новин з 5 по 11 жовтня 2020. Оновлення на майданчику Е-Тендер: валідація кроку пониження ціни та інший відлік кінцевих термінів. Прийнято примірну методику визначення вартості життєвого циклу закупівлі у Prozorro. Роз`яснення Мінекономіки щодо застосування переговорної процедури у публічних закупівлях. Спецтехніка для транспортування молочної продукції та напоїв: розпродаж на Прозорро.Продажі. У Prozorro.продажі оголошено аукціон з приватизації Хоростківського МПД. У Prozorro.Продажі оголошено аукціон з продажу Лужанського виробничого майданчику ДП Укрспирт. У Prozorro.Продажі оголосять продаж 27 українських в'язниць. Фонд держмайна опублікував форму акту приймання-передачі держмайна в оренду.