Назад до каталогу статей
Дайджест

ДАЙДЖЕСТ НОВИН ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ТА ПРОДАЖІВ

28 Вересня 2020

Огляд новин з 21-27 вересня 2020. Prozorro пропонує гроші за знайдені вразливості. Прозорро Маркет та запит ціни пропозицій та коли їх можна використовувати. Перша хвиля аукціонів з продажу об'єктів Урспирту на Prozorro.Продажі. Вебінар: як бюджетній установі провести аукціон з оренди майна. У Prozorro.Продажі оголошено аукціон з приватизації Артемівського спиртзаводу. Всю необроблену деревину продаватимуть на Prozorro.Продажі. Купити спиртзаводи на Prozorro.Продажі

А ми нагадуємо, що запрацював наш телеграм канал E-Tender news, Ексклюзивні інтерв'ю, консультації експертів, навчальні матеріали, закупівельні лайфхаки - все це на нашому TELEGRAM-канал. 

Підписуйтесь на E-TENDER NEWS і не пропустіть важливу інформацію.

ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ

Prozorro пропонує гроші за знайдені вразливості

Програма пошуку вразливостей Prozorro Bug Bounty запроваджує грошові винагороди для багхантерів. Більше за посиланням.

Прозорро Маркет та запит ціни пропозицій та коли їх можна використовувати

Функціонал запиту ціни пропозицій у Prozorro Market вже розроблений і зараз його тестують, повідомили у ДП "Прозорро".

Тести триватимуть не довше ніж 3️ місяці. До речі, електронним майданчикам також потрібно буде розробити і протестувати відповідний функціонал

Команда E-Tender вже працює над цією задачею. Після запуску нового функціоналу можна буде проводити закупівлі у Прозорро Market товарів на суми від 50 до 200 тисяч гривень (а замовникам-монополістам — до 1 млн грн).

Використання запиту цінових пропозицій у таких закупівлях буде обов'язковим. Як працюватиме цей механізм у Prozorro Market можна дізнатися у роз'ясненні.

PROZORRO.ПРОДАЖІ 

Вебінар: як бюджетній установі провести аукціон з оренди майна

Нове законодавство з оренди державного та комунального майна лише почало діяти. У орендодавців виникає багато запитань щодо проведення аукціонів у системі Prozorro.Продажі. Відповіді ви знайдете у матеріалах безкоштовного вебінару «Як бюджетній установі провести успішний аукціон з оренди». Більше у замітці

У Prozorro.Продажі оголошено аукціон з приватизації Артемівського спиртзаводу 

Торги у Прозорро.Продажі щодо окремого майна Артемівського місця проведення діяльності ДП Укрспирт відбудуться 20 жовтня 2020. Пропозиції від учасників приймаються до 20:03 19.10.2020 року. Більше - за посиланням.

Оголошено третій аукціон з продажу об'єктів ДП "Укрспирт"

Оголошено аукціон з продажу третього спиртзаводу - Овечацький МПД (об’єкт ДП “Укрспирт”), який відбудеться 22 жовтня 2020 року. Пропозицію можна переглянути за посиланням.

Всю необроблену деревину продаватимуть на Prozorro.Продажі

Перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Богдан Боруховський розповів, що для учасників аукціонів відмінять реєстраційні внески та знизять розмір комісії на аукціонах. Біьше можна дізнатись у новині.

Купити спиртзаводи на Prozorro.Продажі

Приватизація спиртових заводів від ДП "Укрспирт" проходить на акредитованому майданчику E-Tender! Телефонуйте та отримуйте безкоштовний юридичний супровід до повного викупу! Більше – за посиланням

схожi новини

Дайджест
З початком воєнного стану законодавець обмежив проведення земельних торгів щодо передачі в оренду земель с/г призначення. Але 19 жовтня 2022 року ці зміни були скасовані та земельні ділянки всіх категорій відтепер передаються в оренду через електронні аукціони в Прозорро.Продажі та E-Tender.
Дайджест
На електронному майданчику E-Tender важливе технічне доопрацювання щодо публікації звітів без використання ЕСЗ
Дайджест
Команда E-Tender продовжує здійснювати доопрацювання електронної системи закупівель для компаній приватного сектора. Пропонуємо вам ознайомитися із добіркою останніх оновлень.