Назад до каталогу статей
Дайджест

ДАЙДЖЕСТ НОВИН ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ТА ПРОДАЖІВ

28 Вересня 2020

Огляд новин з 21-27 вересня 2020. Prozorro пропонує гроші за знайдені вразливості. Прозорро Маркет та запит ціни пропозицій та коли їх можна використовувати. Перша хвиля аукціонів з продажу об'єктів Урспирту на Prozorro.Продажі. Вебінар: як бюджетній установі провести аукціон з оренди майна. У Prozorro.Продажі оголошено аукціон з приватизації Артемівського спиртзаводу. Всю необроблену деревину продаватимуть на Prozorro.Продажі. Купити спиртзаводи на Prozorro.Продажі

Коротко про всі головні новини за минулий тиждень у відео. Слухайте про головне!


А ми нагадуємо, що запрацював наш телеграм канал E-Tender news, Ексклюзивні інтерв'ю, консультації експертів, навчальні матеріали, закупівельні лайфхаки - все це на нашому TELEGRAM-канал. 

Підписуйтесь на E-TENDER NEWS і не пропустіть важливу інформацію.

ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ

Prozorro пропонує гроші за знайдені вразливості

Програма пошуку вразливостей Prozorro Bug Bounty запроваджує грошові винагороди для багхантерів. Більше за посиланням.

Прозорро Маркет та запит ціни пропозицій та коли їх можна використовувати

Функціонал запиту ціни пропозицій у Prozorro Market вже розроблений і зараз його тестують, повідомили у ДП "Прозорро".

Тести триватимуть не довше ніж 3️ місяці. До речі, електронним майданчикам також потрібно буде розробити і протестувати відповідний функціонал

Команда E-Tender вже працює над цією задачею. Після запуску нового функціоналу можна буде проводити закупівлі у Прозорро Market товарів на суми від 50 до 200 тисяч гривень (а замовникам-монополістам — до 1 млн грн).

Використання запиту цінових пропозицій у таких закупівлях буде обов'язковим. Як працюватиме цей механізм у Prozorro Market можна дізнатися у роз'ясненні.

PROZORRO.ПРОДАЖІ 

Вебінар: як бюджетній установі провести аукціон з оренди майна

Нове законодавство з оренди державного та комунального майна лише почало діяти. У орендодавців виникає багато запитань щодо проведення аукціонів у системі Prozorro.Продажі. Відповіді ви знайдете у матеріалах безкоштовного вебінару «Як бюджетній установі провести успішний аукціон з оренди». Більше у замітці

У Prozorro.Продажі оголошено аукціон з приватизації Артемівського спиртзаводу 

Торги у Прозорро.Продажі щодо окремого майна Артемівського місця проведення діяльності ДП Укрспирт відбудуться 20 жовтня 2020. Пропозиції від учасників приймаються до 20:03 19.10.2020 року. Більше - за посиланням.

Оголошено третій аукціон з продажу об'єктів ДП "Укрспирт"

Оголошено аукціон з продажу третього спиртзаводу - Овечацький МПД (об’єкт ДП “Укрспирт”), який відбудеться 22 жовтня 2020 року. Пропозицію можна переглянути за посиланням.

Всю необроблену деревину продаватимуть на Prozorro.Продажі

Перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Богдан Боруховський розповів, що для учасників аукціонів відмінять реєстраційні внески та знизять розмір комісії на аукціонах. Біьше можна дізнатись у новині.

Купити спиртзаводи на Prozorro.Продажі

Приватизація спиртових заводів від ДП "Укрспирт" проходить на акредитованому майданчику E-Tender! Телефонуйте та отримуйте безкоштовний юридичний супровід до повного викупу! Більше – за посиланням

схожi новини

Дайджест
Жовтень 2020. Найважливіше
Дайджест
Огляд новин з 12 по 19 жовтня 2020. Порушникам правил роботи на Prozorro Market відключатимуть доступ до каталогу. У Prozorro.Продажі оголошено аукціони з приватизації двох виробничих майданчиків ДП Укрспирт на Тернопільщині. Аукціони з оренди за новою процедурою: E-Tender на першому місці за кількістю поданих пропозицій та доходу. На майданчику E-Tender працює функціонал публікації об'єктів оренди у Прозорро.Продажі. Аналітичний матеріал Аліни Каневської: Приватизація спиртзаводів 2020. Верифікація у комерційних закупівлях на E-Tender. Секрети економії на комерційних закупівлях від ТВК "ЛЬВІВХОЛОД".
Дайджест
Огляд новин з 5 по 11 жовтня 2020. Оновлення на майданчику Е-Тендер: валідація кроку пониження ціни та інший відлік кінцевих термінів. Прийнято примірну методику визначення вартості життєвого циклу закупівлі у Prozorro. Роз`яснення Мінекономіки щодо застосування переговорної процедури у публічних закупівлях. Спецтехніка для транспортування молочної продукції та напоїв: розпродаж на Прозорро.Продажі. У Prozorro.продажі оголошено аукціон з приватизації Хоростківського МПД. У Prozorro.Продажі оголошено аукціон з продажу Лужанського виробничого майданчику ДП Укрспирт. У Prozorro.Продажі оголосять продаж 27 українських в'язниць. Фонд держмайна опублікував форму акту приймання-передачі держмайна в оренду.