Назад до каталогу статей
Дайджест

ДАЙДЖЕСТ НОВИН ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ТА ПРОДАЖІВ

05 Жовтня 2020

Огляд новин з 28 жовтня по 4 вересня 2020. Приватизація Укрспирту: у ProzorroПродажі оголошено аукціон з продажу Бершадського МПД. Житомирський ЛГЗ підготують до приватизації. У ProzorroПродажі оголошено аукціон з приватизації Лопатинського спиртзаводу. Перші аукціони з оренди державного та комунального майна у Києві. Приватизація спиртзаводів у Prozorro.Продажі. Комерційні закупівлі на E-Tender: передача у фрахт пасажирських теплоходів

Коротко про всі головні новини за минулий тиждень у відео. Слухайте про головне!


А ми нагадуємо, що запрацював наш телеграм канал E-Tender news, Ексклюзивні інтерв'ю, консультації експертів, навчальні матеріали, закупівельні лайфхаки - все це на нашому TELEGRAM-канал. 

Підписуйтесь на E-TENDER NEWS і не пропустіть важливу інформацію.

PROZORRO.ПРОДАЖІ

Приватизація Укрспирту: у ProzorroПродажі оголошено аукціон з продажу Бершадського МПД

Аукціон з продажу окремого майна Бершадського місця проведення діяльності ДП Укрспирт відбудеться 29 жовтня 2020 року. Подообиці - за посиланням.

Житомирський ЛГЗ підготують до приватизації

Фонд державного майна підготує до приватизації підприємство, яке має повний технологічний цикл виробництва лікеро-горілчаної продукції. Більше у новині.

У ProzorroПродажі оголошено аукціон з приватизації Лопатинського спиртзаводу

Аукціон з продажу окремого майна Лопатинського місця проведення діяльності ДП Укрспирт відбудеться 28 жовтня 2020. Подробиці за посиланням.

Перші аукціони з оренди державного та комунального майна у Києві

Вже 22 жовтня у Prozorro.Продажі мають відбутися пять аукціонів, які організовані КМДА і 20 жовтня - аукціон, організований Фондом державного майна. Більше у нашому огляді.

Приватизація спиртзаводів у ProzorroПродажі

Команда E-Tender підготувала відео, у якому розповідаємо про приватизацію активів спиртової галузі у системі Прозорро.Продажі та про законодавство, яке регулює цей процес.

КОМЕРЦІЙНІ ЗАКУПІВЛІ

Комерційні закупівлі на E-Tender: передача у фрахт пасажирських теплоходів

Адміністрація річкових портів використовує систему комерційних закупівель майданчика Е-Тендер. Державне підприємство має намір передати у фрахт 36 суден.  Дізнайтеся більше про це у матеріалі.

схожi новини

Дайджест
Закупівлі з приведеною ціною та без неї, удосконалення інструменту попозиційних торгів, оптимізація мобільної версії та інше
Дайджест
Пропонуємо взяти участь в аукціонах, які відбудуться у другій половині травня. Приміщення які підходять для будь-якого цільового використання.