Назад до каталогу статей
Дайджест

ДАЙДЖЕСТ НОВИН ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ТА ПРОДАЖІВ

12 Жовтня 2020

Огляд новин з 5 по 11 жовтня 2020. Оновлення на майданчику Е-Тендер: валідація кроку пониження ціни та інший відлік кінцевих термінів. Прийнято примірну методику визначення вартості життєвого циклу закупівлі у Prozorro. Роз`яснення Мінекономіки щодо застосування переговорної процедури у публічних закупівлях. Спецтехніка для транспортування молочної продукції та напоїв: розпродаж на Прозорро.Продажі. У Prozorro.продажі оголошено аукціон з приватизації Хоростківського МПД. У Prozorro.Продажі оголошено аукціон з продажу Лужанського виробничого майданчику ДП Укрспирт. У Prozorro.Продажі оголосять продаж 27 українських в'язниць. Фонд держмайна опублікував форму акту приймання-передачі держмайна в оренду.

Коротко про всі головні новини за минулий тиждень у відео. Слухайте про головне!


А ми нагадуємо, що запрацював наш телеграм канал E-Tender news, Ексклюзивні інтерв'ю, консультації експертів, навчальні матеріали, закупівельні лайфхаки - все це на нашому TELEGRAM-канал. 

Підписуйтесь на E-TENDER NEWS і не пропустіть важливу інформацію.

ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ

Оновлення на майданчику Е-Тендер: валідація кроку пониження ціни та інший відлік кінцевих термінів

Команда розробників E-Tender здійснила низку доопрацювань, які пов'язані з удосконаленням роботи системи Прозорро: діє валідація мінімального кроку пониження ціни в аукціоні Prozorro, змінено принцип відліку кінцевих термінів у тендерних процедурах. Інші доопрацювання спрямовані на покращення платформи Е-Тендер. Більше у нашому технічному релізі.

Прийнято примірну методику визначення вартості життєвого циклу закупівлі у Prozorro

У державних замовників з'явиться ще один (окрім ціни) критерій оцінки тендерної пропозиції - вартість життєвого циклу товару. Огляд цього важливого документу, у нашій новині.

Роз`яснення Мінекономіки щодо застосування переговорної процедури у публічних закупівлях

Переговорна процедура не є конкурентною процедурою закупівлі у Prozorro. Рішення про застосування такої процедури ще потрібно обґрунтувати. В роз'ясненні Мінекономіки можна дізнатись які документи необхідно підготувати замовнику. Більше - за посиланням.

PROZORRO.ПРОДАЖІ

Спецтехніка для транспортування молочної продукції та напоїв: розпродаж на Прозорро.Продажі

Компанії «Сандора» та «Вімм-Білль-Данн» опублікували 75 нових аукціонів з продажу спеціальної техніки у Prozorro.Продажі. Термобудки Mercedes-Benz, молоковози, причепи та багато іншого. Аукціони організовані через електронний майданчик E-Tender та відбудуться 27 жовтня. До 26-го триває період уточнень. Перелік у новині.

У Prozorro.продажі оголошено аукціон з приватизації Хоростківського МПД

У перелік окремого майна Хоростківського місця проведення діяльності, яке виставлене на приватизацію, включено 35 об'єктів нерухомості та понад 500 одиниць обладнання та інше. Аукціон відбудеться 30 жовтня 2020. Більше у новині.

У Prozorro.Продажі оголошено аукціон з продажу Лужанського виробничого майданчику ДП Укрспирт

Фонд держмайна оголосив проведення аукціону з продажу окремого майна Лужанського місця проведення діяльності ДП Укрспирт. Аукціон з продажу окремого майна Лужанського МПД Укрспирту відбудеться 29 жовтня 2020 року. Більше у замітці.

У Prozorro.Продажі оголосять продаж 27 українських в'язниць

Міністерство юстиції планує продати 27 українських в'язниць на аукціонах у системі Прозорро.Продажі. Продавати будівлі виправних установ будуть на електронних аукціонах. Участь у яких можна буде взяти на майданчику E-Tender. Більше у нашому огляді. 

Фонд держмайна опублікував форму акту приймання-передачі держмайна в оренду

Акт приймання-передачі державного майна підписується між орендарем (який переміг в аукціоні на Prozorro.Продажі) і балансоутримувачем одночасно з підписанням договору оренди.  Дізнайтеся більше про це у матеріалі.

схожi новини

Дайджест
Жовтень 2020. Найважливіше
Дайджест
Огляд новин з 12 по 19 жовтня 2020. Порушникам правил роботи на Prozorro Market відключатимуть доступ до каталогу. У Prozorro.Продажі оголошено аукціони з приватизації двох виробничих майданчиків ДП Укрспирт на Тернопільщині. Аукціони з оренди за новою процедурою: E-Tender на першому місці за кількістю поданих пропозицій та доходу. На майданчику E-Tender працює функціонал публікації об'єктів оренди у Прозорро.Продажі. Аналітичний матеріал Аліни Каневської: Приватизація спиртзаводів 2020. Верифікація у комерційних закупівлях на E-Tender. Секрети економії на комерційних закупівлях від ТВК "ЛЬВІВХОЛОД".
Дайджест
Огляд новин з 28 жовтня по 4 вересня 2020. Приватизація Укрспирту: у ProzorroПродажі оголошено аукціон з продажу Бершадського МПД. Житомирський ЛГЗ підготують до приватизації. У ProzorroПродажі оголошено аукціон з приватизації Лопатинського спиртзаводу. Перші аукціони з оренди державного та комунального майна у Києві. Приватизація спиртзаводів у Prozorro.Продажі. Комерційні закупівлі на E-Tender: передача у фрахт пасажирських теплоходів