Назад до каталогу статей
Дайджест

ДАЙДЖЕСТ НОВИН ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ТА ПРОДАЖІВ

26 Жовтня 2020

Жовтень 2020. Найважливіше

А ми нагадуємо, що запрацював наш телеграм канал E-Tender news, Ексклюзивні інтерв'ю, консультації експертів, навчальні матеріали, закупівельні лайфхаки - все це на нашому TELEGRAM-канал. 

Підписуйтесь на E-TENDER NEWS і не пропустіть важливу інформацію.

Розвиток YouTube каналу майданчику E-Tender

Наша команда підготувала відео, в якому розповідаємо про наш Youtube-канал. Свіжі новини у форматі дайджестів, актуальні інтерв'ю з експертами та учасниками ринку публічних закупівель, трансляції профільних семінарів та онлайн-конференцій тощо.

Ми продовжуємо розміщувати навчальні та консультаційні матеріали, але тепер вони у форматі зручних відео-інструкцій. Вам буде легко розібратися в особливостях роботи систем Прозорро, Прозорро.Продажі та Прозоро.Маркет.  Більше за посиланням.


ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ

Порушникам правил роботи на Prozorro Market відключатимуть доступ до каталогу

Відтепер можна поскаржитися на постачальника, якщо той не відгукується на замовлення або придбаний товар не відповідає заявленому у каталозі. Подати скаргу можна через електронну форму. Більше у нашому огляді.

Опитування від DOZORRO та E-Tender: яких змін потребують спрощені закупівлі?  

Шановні користувачі майданчику E-Tender та системи публічних закупівель Prozorro!

Команда DOZORRO та акредитований  майданчик Е-Тендер підготували анкету, в якій ви можете висловити свою думку щодо ефективності спрощених закупівель у Prozorro. В анкеті лише 8 запитань. Щоб відповісти на них - потрібно приблизно 5 хвилин. Ваші відповіді справді допоможуть покращити систему. Результати цього опитування будуть передані Мінекономрозвитку.  Ваша думка буде врахована при підготовці пропозицій щодо змін законодавства.

Зверніть, будь ласка, увагу, що в опитуванні мова йде про спрощені закупівлі, які з’явилися у Prozorro з 19 квітня 2020 року.

Опитування проводиться анонімно. Відповісти на наші запитання можна за посиланням.

Оновлення на майданчику Е-Тендер: валідація кроку пониження ціни та інший відлік кінцевих термінів

Команда розробників E-Tender здійснила низку доопрацювань, які пов'язані з удосконаленням роботи системи Прозорро: діє валідація мінімального кроку пониження ціни в аукціоні Prozorro, змінено принцип відліку кінцевих термінів у тендерних процедурах. Інші доопрацювання спрямовані на покращення платформи Е-Тендер. Більше у нашому технічному релізі. 

Прийнято примірну методику визначення вартості життєвого циклу закупівлі у PROZORRO

У державних замовників з'явиться ще один (окрім ціни) критерій оцінки тендерної пропозиції - вартість життєвого циклу товару. Огляд цього важливого документу, у нашій новині.

Роз`яснення Мінекономіки щодо застосування переговорної процедури у публічних закупівлях

Переговорна процедура не є конкурентною процедурою закупівлі у Prozorro. Рішення про застосування такої процедури ще потрібно обґрунтувати. В роз'ясненні Мінекономіки можна дізнатись які документи необхідно підготувати замовнику. Більше - за посиланням.

PROZORRO.ПРОДАЖІ

На аукціонах Prozorro.Продажі продано вже три виробничих майданчики ДП "Укрспирт"

Конкурентні процедури допомагають вигідно продавати та купувати активи спиртової галузі. Завдяки аукціонам Prozorro.Продажі вдалося продати активи трьох виробничих майданчиків на 59 млн грн. дорожче від стартової їх вартості (сумарно). На черзі продаж ще семи МПД.  Взяти участь в оголошених аукціонах можна через майданчик E-Tender.  Дізнайтеся більше у нашому матеріалі.

Приватизація спиртової галузі: вигідно державі та інвесторам

Триває приватизація спиртзаводів ДП Укрспирт. Чому аукціони у Прозорро.Продажі є найкращим способом визначення справедливої ціни на активи спиртової галузі, які зараз приватизуються? Дізнайтесь про це в аналітичному матеріалі Аліни Каневської.

Приватизація спиртзаводів у Prozorro.Продажі

Команда E-Tender підготувала відео, у якому розповідаємо про приватизацію активів спиртової галузі у системі Прозорро.Продажі та про законодавство, яке регулює цей процес.

Аукціони з оренди за новою процедурою: E-Tender на першому місці за кількістю поданих пропозицій та доходу

Нова процедура оренди державного та комунального майна набирає обертів. Оголошується багато нових аукціонів. Команда Е-Тендер демонструє найкращі результати серед інших електронних майданчиків. Більше у новині. 

На майданчику E-Tender працює функціонал публікації об'єктів оренди у Прозорро.Продажі

Орендодавці можуть створювати об'єкти оренди в системі Прозорро.Продажі. Функціонал працює в особистому кабінеті користувача майданчика Е-Тендер. Подробиці у нашому огляді.

Фонд держмайна опублікував форму акту приймання-передачі держмайна в оренду

Акт приймання-передачі державного майна підписується між орендарем (який переміг в аукціоні на Prozorro.Продажі) і балансоутримувачем одночасно з підписанням договору оренди. Дізнайтеся більше про це у матеріалі.

КОМЕРЦІЙНІ ЗАКУПІВЛІ

Верифікація у комерційних закупівлях на E-Tender

Верифікація у системі комерційних закупівель E-Tender є одним із методів захисту від недобросовісних учасників. Верифікація проводиться з метою підвищенню рівня прозорості в закупівлях. Її наявність забезпечує участь в тендерах лише існуючих компаній-постачальників, що дозволяє мінімізувати ризики зриву закупівель чи невиконання зобов'язань учасника по договорах тощо. Дізнайтеся більше про це у корисній статті.

Секрети економії на комерційних закупівлях від ТВК "ЛЬВІВХОЛОД"

Вже майже рік триває співпраця між електронним майданчиком E-Tender та Торгово-виробничою компанією "Львівхолод". Саме наша команда допомогла підприємству автоматизувати закупівельні процеси. На сьогоднішній день "Львівхолод" проводить більшість своїх закупівель на електронних тендерах. Це дозволяє компанії економити значну частину оборотних коштів. І спрямовувати їх на свій розвиток. Пишаємось тим, що команда E-Tender допомагає своїм клієнтам розвивати їх бізнес. Дізнайтеся більше в інтерв'ю з директором департаменту закупівель для внутрішніх потреб ТВК "Львівхолод" Володимиром Лиском.

схожi новини

Дайджест
З початком воєнного стану законодавець обмежив проведення земельних торгів щодо передачі в оренду земель с/г призначення. Але 19 жовтня 2022 року ці зміни були скасовані та земельні ділянки всіх категорій відтепер передаються в оренду через електронні аукціони в Прозорро.Продажі та E-Tender.
Дайджест
На електронному майданчику E-Tender важливе технічне доопрацювання щодо публікації звітів без використання ЕСЗ
Дайджест
Команда E-Tender продовжує здійснювати доопрацювання електронної системи закупівель для компаній приватного сектора. Пропонуємо вам ознайомитися із добіркою останніх оновлень.