Назад до каталогу статей
Дайджест

ДАЙДЖЕСТ НОВИН ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ТА ПРОДАЖІВ

02 Листопада 2020

Огляд новин з 26 жовтня по 02 листопада 2020.

Коротко про всі головні новини за минулий тиждень у відео. Слухайте про головне!

А ми нагадуємо, що запрацював наш телеграм канал E-Tender news, Ексклюзивні інтерв'ю, консультації експертів, навчальні матеріали, закупівельні лайфхаки - все це на нашому TELEGRAM-канал. 

Підписуйтесь на E-TENDER NEWS і не пропустіть важливу інформацію.


E-Tender 6 років!

Компанії Е-Тендер виповнилося 6 років.

Початок нашої діяльності фактично співпадає з народженням системи Прозорро. Ми були і залишаємося частиною спільноти, яка змінює нашу країну на краще. Разом з командами Прозорро, Прозоро.Продажі, Prozorro Market ми реалізуємо ідеї, які впроваджують чесну конкуренцію та відкритість у публічних закупівлях.  В цьому році ми запустили власну систему для автоматизації комерційних закупівель. Вона допомагає приватним компаніям економити свої оборотні кошти, робить їх бізнес більш ефективним. Читайте про наші досягнення за посиланням.

PROZORRO

Оновлення на Е-Тендер: нові статуси пропозиції та прив'язка замовлення в Prozorro Market до плану закупівель

Команда розробників E-Tender здійснила низку функціональних доопрацювань. По-перше, з'явилися нові статуси "24 години" і "АНЦ" в розділі "Мої пропозиції". По-друге, інформацію про договір з переможцем торгів винесено в окремий блок. І нарешті, замовлення у Prozorro Market можна буде прив'язати до плану закупівель. Більше у нашому технічному релізі.

ЕЦП втрачають дію. У Prozorro можна буде застосувати лише КЕП

З 8 листопада 2020 року електронні документи та договори можна буде підписувати лише КЕП. Якщо ви використовуєте ЕЦП, то його потрібно замінити на КЕП. Про цю важливу законодавчу зміну читайте у нашій новині. 

Закупівля без використання ЕТС: як її провести та відзвітувати

Найшвидший і найпростіший спосіб купити товар, роботу чи послугу у системі публічних закупівель - без використання електронної торгової системи. Як коректно провести закупівлю без використання ЕТС. І як про неї прозвітувати у Prozorro. Більше за посиланням.

PROZORRO.ПРОДАЖІ

На аукціонах Prozorro.Продажі продали Лопатинське, Бершадське та Суходільське МПД

На аукціонах Prozorro.Продажі продали вже шість виробничих майданчиків ДП Укрспирт. На черзі продаж ще чотирьох МПД. Взяти участь в оголошених аукціонах можна через майданчик E-Tender.  Дізнайтеся більше про приватизацію об'єктів спиртової галузі у нашому матеріалі.

Леонід Антонєнко: у базі даних вже більше 5 тисяч вакантних об'єктів оренди державного майна

Де можна знайти інформацію про об’єкт державного чи комунального майна, який підготовлений для передачі в оренду на електронному аукціоні у Prozorro.Продажі? Про це розповідає Перший заступник Голови ФДМУ Леонід Антонєнко у своїй колонці на ЕП. Подробиці у замітці.

схожi новини

Дайджест
З початком воєнного стану законодавець обмежив проведення земельних торгів щодо передачі в оренду земель с/г призначення. Але 19 жовтня 2022 року ці зміни були скасовані та земельні ділянки всіх категорій відтепер передаються в оренду через електронні аукціони в Прозорро.Продажі та E-Tender.
Дайджест
На електронному майданчику E-Tender важливе технічне доопрацювання щодо публікації звітів без використання ЕСЗ
Дайджест
Команда E-Tender продовжує здійснювати доопрацювання електронної системи закупівель для компаній приватного сектора. Пропонуємо вам ознайомитися із добіркою останніх оновлень.