Назад до каталогу статей
Дайджест

ДАЙДЖЕСТ НОВИН ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ТА ПРОДАЖІВ

09 Листопада 2020

Огляд новин з 02 по 08 листопада 2020

Коротко про всі головні новини за минулий тиждень у відео. Слухайте про головне!


PROZORRO

Prozorro Market: зручний інструмент для замовника  

Через майданчик Е-Тендер у Prozorro Market вже укладено 1270 угод на загальну суму 2 млн 250 тис. гривень. Більше 250 державних замовників активно використовують цей зручний інструмент на нашій платформі. Ми підготували відео, у якому показуємо усі переваги державного онлайн-магазину. Переглянути відео - за посиланням.

Запит цінових пропозицій на Prozorro Market має запрацювати у грудні цього року  

6 листопада 2020 року відбувся семінар «Легкий старт на Prozorro Market», організований ДУ "Професійні закупівлі" та електронним майданчиком E-Tender.  На семінарі доповідали експерти ДУ "Професійні закупівлі" Ольга Нос та Олексій Краснощоков, представник ДП “Медичні закупівлі України” Андрій Кузьо та спеціаліст по роботі із замовниками у сфері публічних закупівель майданчику Е-Тендер Антон Волов. 

У Prozorro Market  почали продавати токени для зберігання КЕП

В електронних каталогах Prozorro Market можна придбати токени для зберігання КЕП.  Така пропозиція є актуальною для представників органів державної влади, місцевого самоврядування, керівників підприємств та організацій державної форми власності.  Адже, з 8 листопада, вони можуть підписувати документи, в тому числі тих, що необхідні для проведення закупівель у Prozorro, Prozorro.Продажі, Prozorro Market, лише КЕП. Більше за посиланням.

Оновлення на Е-Тендер: нові статуси пропозиції та прив'язка замовлення в Prozorro Market до плану закупівель

Команда розробників E-Tender здійснила низку функціональних доопрацювань. По-перше, з'явилися нові статуси "24 години" і "АНЦ" в розділі "Мої пропозиції". По-друге, інформацію про договір з переможцем торгів винесено в окремий блок. І нарешті, замовлення у Prozorro Market можна буде прив'язати до плану закупівель. Більше у нашому технічному релізі.

Затверджені методичні рекомендації щодо закупівель харчових продуктів для закладів освіти у Prozorro

Завдяки документу планується попередити випадки постачання до шкільних їдалень небезпечних або неякісних харчових продуктів. Більше - у новині.

PROZORRO.ПРОДАЖІ

У Prozorro.Продажі оголошено ще три нові аукціони з приватизації спиртзаводів

Стартувала друга хвиля приватизації виробничих майданчиків ДП Укрспирт. Оголошено аукціони з продажу Залозецького, Довжоцького та Мартинівського місць проведення діяльності. Аукціони відбудуться 2-го, 3-го та 4-го грудня 2020 року відповідно. Взяти участь в аукціоні можна на майданчику E-Tender.  Дізнайтеся більше про приватизацію об'єктів спиртової галузі у нашому матеріалі.

Аліна Каневська: “Аукціони з оренди майна за новою процедурою принесли вже 2,8 млн гривень доходу”

Перші результати передачі в оренду об'єктів державного та комунального майна на аукціонах у системі Прозорро.Продажі є дуже оптимістичними. Нова процедура оренди держмайна повноцінно запрацювала з середини вересня. “На ходу” доробляється функціонал на Прозорро.Продажі та електронних майданчиках. Проте, щодня в єдиному реєстрі з'являються нові об'єкти оренди. Оголошено 985 аукціонів. 118 аукціонів вже успішно завершились і принесли 2,8 млн гривень доходу.  Багато цікавої інформації в нашому репортажі з вебінару «Оренда комунального майна: законодавчий порядок і перші результати».

Нові правила оренди держмайна: чому це вигідно бізнесу

Наразі передача державного та комунального майна в оренду відбувається лише у системі Prozorro.Продажі. Потенційні орендарі тепер змагаються за право орендувати той чи інший об'єкт на електронних аукціонах. Така конкуренція вигідна як державі, так і підприємцям. Зиск для держави - справедлива орендна плата. Підприємці отримали чесну процедуру оренди без корупції. Дізнайтесь про це у статті Аліни Каневської, яка опублікована на сайті Корреспондент.net.

схожi новини

Дайджест
З початком воєнного стану законодавець обмежив проведення земельних торгів щодо передачі в оренду земель с/г призначення. Але 19 жовтня 2022 року ці зміни були скасовані та земельні ділянки всіх категорій відтепер передаються в оренду через електронні аукціони в Прозорро.Продажі та E-Tender.
Дайджест
На електронному майданчику E-Tender важливе технічне доопрацювання щодо публікації звітів без використання ЕСЗ
Дайджест
Команда E-Tender продовжує здійснювати доопрацювання електронної системи закупівель для компаній приватного сектора. Пропонуємо вам ознайомитися із добіркою останніх оновлень.