Назад до каталогу статей
Дайджест

ДАЙДЖЕСТ НОВИН ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ТА ПРОДАЖІВ

16 Листопада 2020

Огляд новин з 09 - 15 листопада 2020.

Коротко про всі головні новини за минулий тиждень у відео. Слухайте про головне!


ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ

Prozorro Market: зручний інструмент для замовника  

Через майданчик Е-Тендер у Prozorro Market вже укладено 1270 угод на загальну суму 2 млн 250 тис. гривень. Більше 250 державних замовників активно використовують цей зручний інструмент на нашій платформі. Ми підготували відео, у якому показуємо усі переваги державного онлайн-магазину.

Запит цінових пропозицій у Prozorro Market  має запрацювати в грудні цього року

Дізнайтесь про те, які зміни відбудуться у Prozorro Market найближчим часом. Це вже буде “нова версія” державного онлайн-магазину. Подробиці у виступах спікерів на семінарі «Легкий старт на Prozorro Market», який відбувся 6 листопада 2020 року. Запис семінару розміщений на медіа-ресурсах Е-Тендер.

Адміністратор медичного каталогу Prozorro Market отримав статус ЦЗО

З медичним каталогом Prozorro Market сьогодні працюють 281 кваліфікований постачальник та 872 державних замовників. Економія бюджетних коштів на закупівлях ліків та медичних виробів вже перевищила 1 млрд гривень. Але досі цей сегмент публічних закупівель мав статус пілотного проекту. Минулого тижня Кабмін прийняв розпорядження в якому визначив державне підприємство “Медичні закупівлі України” централізованою закупівельною організацією.  Більше у новині.

АМКУ розробив порядок, який врегулює процедуру участі суб’єкта оскарження та замовника у розгляді скарги - заяви через Prozorro 

Новий Порядок допоможе оптимізувати робочий час представників суб’єкта оскарження та замовника. Буде встановлено точний час, коли засідання з розгляду скарг будуть проходити. Заяви на участь у засіданнях з розгляду скарг можна буде подавати безпосередньо в системі Prozorro. Більше у замітці.

PROZORRO.ПРОДАЖІ

У Prozorro.Продажі продали Марилівський спиртзавод за рекордну суму

12 листопада, на сьомому успішному аукціоні з приватизації об'єктів спиртової галузі, Марилівський виробничий майданчик продано за рекордну суму. Більше за посиланням

На аукціоні Prozorro.Продажі продано Козлівський спиртзавод

13 листопада успішно завершився аукціон з продажу Козлівського спиртзаводу.  Уже продано 8 місць провадження діяльності ДП Укрспирт. Загальна вартість, за яку об'єкти були продані, перевищує 447 млн гривень.  Найближчим часом відбудуться ще 5 аукціонів.  Взяти участь в оголошених аукціонах можна через майданчик E-Tender. Дізнайтесь більше про приватизацію об'єктів спиртової галузі у нашому матеріалі.

Продаж необробленої деревини - бої за правила

В рамках пілотного проекту, що стартував у 2020 році, лісгоспи зобов'язали продавати на аукціонах Prozorrо.Продажі не менше 25% запланованих обсягів заготівлі необробленої деревини. Проте, у переважній більшості такі аукціони не відбулися, тому що не зареєструвалося жодного учасника. Замовники, здебільшого, купували деревину за прямими угодами та спеціальними тендерами, а прозорі аукціони проігнорували. Чому так важливо, щоб на ринку діяли єдині правила продажу необробленої деревини, дізнайтесь у колонці Аліни Каневської, яка опублікована на Економічній Правді.

Аукціони з оренди майна за новою процедурою принесли вже 2,8 млн гривень доходу

Перші результати передачі в оренду об'єктів державного та комунального майна на аукціонах у системі Прозорро.Продажі є дуже оптимістичними. Нова процедура оренди держмайна повноцінно запрацювала з середини вересня. “На ходу” доробляється функціонал на Прозорро.Продажі та електронних майданчиках. Проте, щодня в єдиному реєстрі з'являються нові об'єкти оренди. Оголошено 985 аукціонів. 118 аукціонів вже успішно завершились і принесли 2,8 млн гривень доходу.  Багато цікавої інформації в записі вебінару «Оренда комунального майна: законодавчий порядок і перші результати».

схожi новини

Дайджест
З початком воєнного стану законодавець обмежив проведення земельних торгів щодо передачі в оренду земель с/г призначення. Але 19 жовтня 2022 року ці зміни були скасовані та земельні ділянки всіх категорій відтепер передаються в оренду через електронні аукціони в Прозорро.Продажі та E-Tender.
Дайджест
На електронному майданчику E-Tender важливе технічне доопрацювання щодо публікації звітів без використання ЕСЗ
Дайджест
Команда E-Tender продовжує здійснювати доопрацювання електронної системи закупівель для компаній приватного сектора. Пропонуємо вам ознайомитися із добіркою останніх оновлень.