Назад до каталогу статей
Дайджест

ДАЙДЖЕСТ НОВИН ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ТА ПРОДАЖІВ

23 Листопада 2020

Огляд новин з 16 по 22 листопада 2020.

ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ

Адміністратор медичного каталогу Prozorro Market отримав статус ЦЗО

З медичним каталогом Prozorro Market сьогодні працюють 281 кваліфікований постачальник та 872 державних замовників. Економія бюджетних коштів на закупівлях ліків та медичних виробів вже перевищила 1 млрд гривень. Але досі цей сегмент публічних закупівель мав статус пілотного проекту. Минулого тижня Кабмін прийняв розпорядження в якому визначив державне підприємство “Медичні закупівлі України” централізованою закупівельною організацією.  Більше у новині.

Як купувати у Prozorro Market - відповіді на важливі процедурні запитання 

Команда Prozorro Market підготувала відповіді на поширені запитання щодо того, як придбати товар у першому державному онлайн-магазині. У відповідях розкрито багато важливих нюансів. Наприклад, медичні закупівлі до 50 тис грн, які проводяться в рамках заходів по запобіганню коронавірусної хвороби, можна здійснювати через Prozorro Market, але робити примітку COVID-19 для таких закупівель не обов’язково. Більше у замітці.

PROZORRO.ПРОДАЖІ

Англійський аукціон: сила у простоті

Якщо ви плануєте придбати або орендувати майно у Prozorro.Продажі, то перше з чим вам потрібно розібратися – це класичний англійський аукціон. За допомогою цього механізму відбувається продаж об’єктів малої приватизації, передається в оренду державне та комунальне майно, реалізуються інші види активів. Дізнайтесь про нюанси, які допоможуть вам перемогти в аукціоні. Найважливіші моменти цієї процедури описані в інструкції, яку ми приготували для вас.


У Prozorro.Продажі оголошено аукціон з приватизації Воютицького МПД

Оголошено аукціон з продажу Воютицького місця проведення діяльності ДП Укрспирт. Аукціон відбудеться 17-го грудня 2020 року. Взяти участь в аукціоні можна на майданчику E-Tender. Яка вартість і які умови приватизації об'єкта, дізнайтесь у замітці.

Відбудеться  аукціон з приватизації Вишняківського виробничого майданчику ДП Укрспирт

Фонд держмайна підготував черговий об'єкт спиртової галузі до прозорої приватизації у системі Прозорро.Продажі. Аукціон з продажу Вишняківського місця проведення діяльності ДП Укрспирт відбудеться 18 грудня 2020 року. Запрошуємо взяти участь в аукціоні на майданчику E-Tender.. Дізнайтесь більше про приватизацію об'єктів спиртової галузі у нашому матеріалі.  

На Prozorro.Продажі відбувається новорічний розпродаж спецтехніки від компаній «Сандора» та «Вімм-Білль-Данн»

Компанії «Сандора» та «Вімм-Білль-Данн» опублікували 55 лотів у Prozorro.Продажі. На продаж виставлена спеціальна техніка: термобудки Mercedes-Benz, молоковози, причепи тощо. Це вже повторний продаж техніки і ціни суттєво знижені. Більше - за посиланням.

Купити легковий автомобіль на Prozorro.Продажі: розпродаж від корпорації “Оболонь”

Корпорація «Оболонь», найбільший виробник напоїв в Україні, оголосила у Prozorro.Продажі 17 аукціонів з продажу легкових автомобілів марок Skoda та Volkswagen. Аукціони організовані через електронний майданчик E-Tender та відбудуться 9 грудня. Автомобілі знаходяться у Києві. До 8-го грудня триває період уточнень, протягом якого техніку можна подивитись. Деталі у нашому огляді

Продаж необробленої деревини - бої за правила

В рамках пілотного проекту, що стартував у 2020 році, лісгоспи зобов'язали продавати на аукціонах Prozorrо.Продажі не менше 25% запланованих обсягів заготівлі необробленої деревини. Проте, у переважній більшості такі аукціони не відбулися, тому що не зареєструвалося жодного учасника. Замовники, здебільшого, купували деревину за прямими угодами та спеціальними тендерами, а прозорі аукціони проігнорували. Чому так важливо, щоб на ринку діяли єдині правила продажу необробленої деревини, дізнайтесь у колонці Аліни Каневської, яка опублікована на Економічній Правді.

схожi новини

Дайджест
З початком воєнного стану законодавець обмежив проведення земельних торгів щодо передачі в оренду земель с/г призначення. Але 19 жовтня 2022 року ці зміни були скасовані та земельні ділянки всіх категорій відтепер передаються в оренду через електронні аукціони в Прозорро.Продажі та E-Tender.
Дайджест
На електронному майданчику E-Tender важливе технічне доопрацювання щодо публікації звітів без використання ЕСЗ
Дайджест
Команда E-Tender продовжує здійснювати доопрацювання електронної системи закупівель для компаній приватного сектора. Пропонуємо вам ознайомитися із добіркою останніх оновлень.