Назад до каталогу статей
Дайджест

ДАЙДЖЕСТ НОВИН ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ТА ПРОДАЖІВ

30 Листопада 2020

Огляд новин з 23 по 29 листопада 2020

Коротко про всі головні новини за минулий тиждень у відео. Слухайте про головне!


ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ

Роз'яснення Мінекономіки щодо укладення, внесення змін та розірвання договору про закупівлю у Prozorro 

Офіційні коментарі Департаменту сфери публічних закупівель Мінекономрозвитку щодо можливих змін істотних умов у договорах між замовниками та постачальниками, за статтею 41 Закону “Про публічні закупівлі”.  Більше у новині.

Реєстрація на вебінар «Як працюватиме Prozorro Market: відповіді на запитання замовників» 

Ще не пізно зареєструватись на безкоштовний вебінар “Як працюватиме Prozorro Market: відповіді на запитання замовників” організований журналом "Держзакупівлі" спільно з електронним майданчиком E-Tender. Початок трансляції об 11:00 1 грудня 2020 року. Більше у нашому анонсі.

Новий етап розвитку Prozorro: критерії доброчесності для учасників тендерів переводять в електронний формат

Невідповідність критеріям доброчесності - одна з підстав для відмови в участі у публічній закупівлі. Раніше виникали суперечливі ситуації, тому що процедура подачі документів, які підтверджують відповідність критеріям доброчесності, не була достатньо формалізованою. Тепер все буде відбуватися в електронних полях. Замовники не забуватимуть вказати ту чи іншу вимогу. Також знизиться ймовірність помилки постачальника при наданні підтверджуючих документів. Як результат - менше відхилених пропозицій. Вже з 3 грудня новий функціонал працюватиме на майданчику E-Tender. Функціонал діятиме для всіх процедур у системі Прозорро, окрім спрощених та допорогових закупівель.  Більше у новині.

PROZORRO.ПРОДАЖІ 

Комерційна нерухомість

У Prozorro.Продажі оголосили аукціон з продажу бази відпочинку у Карпатах

Вже 1 грудня відбудеться аукціон з продажу лікувально-оздоровчого комплексу, що в с. Біласовиця Воловецького району Закарпатської області. Ще є час подати заявку на аукціон. Доволі низька стартова ціна на об'єкт, який розташований у самому серці Карпат. Взяти участь в аукціоні можна на електронному майданчику E-Tender. Більше у замітці.

Купити комерційну нерухомість на Prozorro.Продажі: велике приміщення під бізнес у Чернігові

Оголошено аукціон з продажу комерційної нерухомості у місті Чернігів. Гарна можливість для інвестування. Можна купити приміщення під власний бізнес, адже об'єкт має низьку стартову ціну. Взяти участь в аукціоні можна на електронному майданчику E-Tender. Яка вартість і які умови, дізнайтесь у замітці.

У Prozorro.Продажі оголошено аукціон з продажу пароплава-ресторана

У Прозорро.Продажі можна купити ресторан на воді. За вигідною ціною продається ресторан-пароплав, який пришвартовано в затоці р. Дніпро у зоні відпочинку Гідропарк міста Києва. Взяти участь в аукціоні можна на електронному майданчику E-Tender. До 16 грудня триває період уточнень, протягом якого об'єкт можна подивитися. Аукціон відбудеться 17 грудня. Дізнайтесь більше у нашому матеріалі

Комерційні продажі на E-Tender: придбайте готовий бізнес з переробки деревини

Через систему комерційних продажів на майданчику Е-Тендер продається готовий бізнес в Івано-Франківську. Взявши участь в електронному аукціоні, можна стати власником деревообробного цеху виробничою потужністю 20 кубічних метрів лісу-кругляку за зміну. Актив належить ТОВ "Промінь-19". Аукціон відбудеться 11 грудня 2020 року. Деталі у нашому огляді.

Продаж цілісного майнового комплексу на майданчику E-Tender

В системі комерційних продажів на майданчику Е-Тендер оголошено продаж майнового комплексу, який знаходиться в селі Похівка Івано-Франківської області. Подавши заявку на участь та здобувши перемогу в електронному аукціоні, ви отримаєте потужну виробничу базу для свого бізнесу. Аукціон заплановано на 11 грудня 2020 року. Про умови, дізнайтесь у замітці.

схожi новини

Дайджест
З початком воєнного стану законодавець обмежив проведення земельних торгів щодо передачі в оренду земель с/г призначення. Але 19 жовтня 2022 року ці зміни були скасовані та земельні ділянки всіх категорій відтепер передаються в оренду через електронні аукціони в Прозорро.Продажі та E-Tender.
Дайджест
На електронному майданчику E-Tender важливе технічне доопрацювання щодо публікації звітів без використання ЕСЗ
Дайджест
Команда E-Tender продовжує здійснювати доопрацювання електронної системи закупівель для компаній приватного сектора. Пропонуємо вам ознайомитися із добіркою останніх оновлень.