Назад до каталогу статей
Дайджест

ДАЙДЖЕСТ НОВИН ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ТА ПРОДАЖІВ

07 Грудня 2020

Огляд новин з 30 листопада по 6 грудня 2020.

Коротко про всі головні новини за минулий тиждень у відео. Слухайте про головне!


 ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ

Новий етап розвитку Prozorro: критерії доброчесності переводять в електронний формат

Невідповідність критеріям доброчесності - одна з підстав для відмови в участі у публічній закупівлі. Тепер ці вимоги стають більш формалізованими - їх потрібно вказувати у електронних полях. Знизиться ймовірність помилок при наданні підтверджуючих документів. Як результат - менше відхилених пропозицій. Після 3 грудня новий функціонал діє на майданчику E-Tender. Зміни торкнуться усіх процедур в системі Прозорро, окрім спрощених та допорогових закупівель. Більше - у новині.

Вебінар «Як працюватиме Prozorro Market: відповіді на запитання замовників» 

Вебінар, на якому розглянуті практичні аспекти проведення закупівель у державному онлайн-магазині, був організований журналом "Держзакупівлі" спільно з  E-Tender. Доповідач Антон Волов також відповів на запитання стосовно змін, які мають відбутися найближчим часом у Prozorro Market.  Більше у новині.

Закупівлі природного газу ДК Укроборонпром: 8 грудня відбудеться обговорення централізованого тендеру 

ДК "Укроборонпром" запрошує постачальників до обговорення централізованого тендеру із закупівлі природного газу на 2021 рік. У наступному році Концерн буде застосовувати процедуру рамкової угоди на електронному майданчику E-Tender. Більше у нашому анонсі.

Роз'яснення Мінекономіки щодо укладення, внесення змін та розірвання договору про закупівлю у Prozorro 

Офіційні коментарі Департаменту сфери публічних закупівель Мінекономрозвитку щодо можливих змін істотних умов у договорах між замовниками та постачальниками, за статтею 41 Закону “Про публічні закупівлі”.  Більше у новині.

PROZORRO.ПРОДАЖІ

Мартинівський спиртзавод приватизовано на аукціоні у Prozorro.Продажі 

Протягом тижня приватизовано 5 місць провадження діяльності ДП Укрспирт на загальну суму 300 млн. гривень. Найдорожчим виявився Мартинівський спиртзавод, за який інвестор готовий заплатити 84 млн. До кінця року ще мають відбутися кілька приватизаційних аукціонів з продажу об'єктів спиртової галузі. Взяти участь у них можна через акредитований майданчик E-Tender. Дізнайтесь більше у нашому матеріалі.

У Prozorro.Продажі успішно завершився аукціон з приватизації Довжоцького спиртзаводу

Дванадцятий виробничий майданчик ДП Укрспирт - Довжоцький спиртзавод - продали за 60,1 млн гривень.  За об'єкт на торгах змагалися 2 учасники. Аукціон відбувся 3 грудня.  Дізнайтесь більше у нашому матеріалі.

Успішно завершився аукціон Prozorro.Продажі з приватизації Залозецького МПД ДП Укрспирт

Як повідомляє Фонд держмайна, 2 грудня Залозецьке місце провадження діяльності та зберігання спирту ДП Укрспирт успішно продано за 80 млн грн. У ході торгів, стартова ціна активу (32 млн грн) зросла у 2,5 рази. За об'єкт на торгах змагалися 6 учасників. Більше у замітці.

30 листопада на аукціонах Prozorro.Продажі продано Хоростківський та Лужанський спиртзаводи

30 листопада 2020 року відбулися два аукціони у Prozorro.Продажі з приватизації об'єктів спиртової галузі: Лужанське місце провадження діяльності та зберігання спирту продано за 21 млн грн., Хоростківського МПД за 55 млн грн. Деталі у нашому огляді.

схожi новини

Дайджест
З початком воєнного стану законодавець обмежив проведення земельних торгів щодо передачі в оренду земель с/г призначення. Але 19 жовтня 2022 року ці зміни були скасовані та земельні ділянки всіх категорій відтепер передаються в оренду через електронні аукціони в Прозорро.Продажі та E-Tender.
Дайджест
На електронному майданчику E-Tender важливе технічне доопрацювання щодо публікації звітів без використання ЕСЗ
Дайджест
Команда E-Tender продовжує здійснювати доопрацювання електронної системи закупівель для компаній приватного сектора. Пропонуємо вам ознайомитися із добіркою останніх оновлень.