Назад до каталогу статей
Дайджест

ДАЙДЖЕСТ НОВИН ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ТА ПРОДАЖІВ

14 Грудня 2020

Огляд новин з 7 по 13 грудня 2020

Коротко про всі головні новини за минулий тиждень у відео. Слухайте про головне!

ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ

Новий етап розвитку Prozorro: критерії доброчесності переводять в електронний формат 

Невідповідність критеріям доброчесності - одна з підстав для відмови в участі у публічній закупівлі. Тепер ці вимоги стають більш формалізованими - їх потрібно вказувати у електронних полях. Знизиться ймовірність помилок при наданні підтверджуючих документів. Як результат - менше відхилених пропозицій. Після 3 грудня новий функціонал діє на майданчику E-Tender. Зміни торкнуться усіх процедур в системі Прозорро, окрім спрощених та допорогових закупівель.  Більше у матеріалі.

Prozorro Market 2.0: коли запрацює “нова версія” державного онлайн-магазину 

На Prozorro Market вже 15 грудня стартує нова процедура кваліфікації постачальників. А у лютому наступного року запрацює функціонал “запит ціни пропозицій”. Це буде державний онлайн-магазин з новими можливостями як для замовників, так і для постачальників.  Більше у новині.

Відповіді Prozorro на поширені запитання щодо електронізації критеріїв доброчесності 

Команда Прозоро відповідає на запитання замовників та постачальників щодо електронізації статті 17 Закону України “Про публічні закупівлі”.  Більше у замітці.

Відео-інструкція: вирішення проблем з накладанням КЕП у Prozorro, якщо такі виникають

7 листопада 2020 року припинили свою дію електронні цифрові підписи (ЕЦП) та посилені сертифікати відкритого ключа. Усім державним замовникам у Prozorro, Prozorro.Продажі, Prozorro Market та для коректної роботи на майданчику Е-Тендер потрібно використовувати кваліфіковані електронні підписи (КЕП). Ми підготували відео, у якому відповідаємо на найчастіші запитання, що стосуються використання КЕП у публічних закупівлях. Більше у матеріалі.

PROZORRO.ПРОДАЖІ

Приватизація спиртової галузі у Prozorro.Продажі: вже продано 13 спиртзаводів 

Лише протягом одного тижня, з 30 листопада по 4 грудня, приватизовано 5 місць провадження діяльності ДП Укрспирт на загальну суму 300 млн. гривень. Найдорожчим виявився Мартинівський спиртзавод, за який інвестор готовий заплатити 84 млн. До кінця року ще мають відбутися кілька приватизаційних аукціонів з продажу об'єктів спиртової галузі. Взяти участь у них можна через акредитований майданчик E-Tender.  Дізнайтесь більше у нашому матеріалі

16 підприємств ДК Укроборонпром будуть підготовлені до приватизації

Кабінет Міністрів України, на своєму засіданні 9-го грудня, прийняв постанову про виведення зі складу ДК "Укроборонпром" 16 підприємств, які будуть передані до Фонду державного майна України з метою їх подальшої приватизації.  Дізнайтесь більше у нашому матеріалі

КОМЕРЦІЙНІ ЗАКУПІВЛІ

Модуль “Мої Контрагенти” в системі автоматизації закупівель для комерційного замовника

Надійні постачальники - запорука успішного бізнесу. Щоб зробити закупівлі наших клієнтів більш надійними і прозорими, E-Tender реалізував модуль “Мої Контрагенти”. як працює цей функціонал, дізнайтесь у нашому огляді.

схожi новини

Дайджест
З початком воєнного стану законодавець обмежив проведення земельних торгів щодо передачі в оренду земель с/г призначення. Але 19 жовтня 2022 року ці зміни були скасовані та земельні ділянки всіх категорій відтепер передаються в оренду через електронні аукціони в Прозорро.Продажі та E-Tender.
Дайджест
На електронному майданчику E-Tender важливе технічне доопрацювання щодо публікації звітів без використання ЕСЗ
Дайджест
Команда E-Tender продовжує здійснювати доопрацювання електронної системи закупівель для компаній приватного сектора. Пропонуємо вам ознайомитися із добіркою останніх оновлень.