Назад до каталогу статей
Дайджест

ДАЙДЖЕСТ НОВИН ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ТА ПРОДАЖІВ

21 Грудня 2020

Огляд новин з 14 по 20 грудня 2020

Коротко про всі головні новини за минулий тиждень у відео. Слухайте про головне!


ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ

Новий етап розвитку Prozorro: критерії доброчесності переводять в електронний формат 

Невідповідність критеріям доброчесності - одна з підстав для відмови в участі у публічній закупівлі. Тепер ці вимоги стають більш формалізованими - їх потрібно вказувати у електронних полях. Знизиться ймовірність помилок при наданні підтверджуючих документів. Як результат - менше відхилених пропозицій. Після 3 грудня новий функціонал діє на майданчику E-Tender. Зміни торкнуться усіх процедур в системі Прозорро, окрім спрощених та допорогових закупівель.  Більше у матеріалі.

У Prozorro Market стартувала нова процедура кваліфікації постачальників

На Prozorro Market вже 15 грудня стартує нова процедура кваліфікації постачальників. А у лютому наступного року запрацює функціонал “запит ціни пропозицій”. Це буде державний онлайн-магазин з новими можливостями як для замовників, так і для постачальників.  Більше у новині. 

Відео-інструкція: “Звіт про виконання договору про закупівлю” у Prozorro 

Наприкінці року для багатьох замовників актуальним є питання завершення договорів у системі Прозоро.  Команда E-Tender підготувала для вас відео-інструкцію “Звіт про виконання договору про закупівлю”. Більше у матеріалі.

PROZORRO.ПРОДАЖІ

Чверть мільярда за спиртзавод: у Prozorro.Продажі приватизовано Вишняківське МПД 

Аукціони в електронній торговій системі творять дива.  Вишняківське місце проведення діяльності ДП Укрспирт приватизовано на аукціоні Прозорро.Продажі за рекордну суму - 234 млн гривень. Ціна об'єкта зросла в 10 разів (!), від стартової. Дізнайтесь подробиці цієї захоплюючої боротьби за актив. І нагадуємо: у 2020 році ще мають відбутися аукціони з продажу Великолюбінського та Борокського МПД. Участь у них можна взяти через акредитований майданчик E-Tender.  Дізнайтесь більше у нашій статті.

Воютицький виробничий майданчик приватизовано на аукціоні у Prozorro.Продажі

За Воютицьке МПД Держпідприємства Укрспирт переможець аукціону у Прозорро.Продажі готовий заплатити 48 млн. Дізнайтесь у яких ще приватизаційних аукціонах можна взяти участь через акредитований майданчик E-Tender.  Дізнайтесь більше у нашому матеріалі. 

КОМЕРЦІЙНІ ЗАКУПІВЛІ

Модуль “Мої Контрагенти” в системі автоматизації закупівель для комерційного замовника

Надійні постачальники - запорука успішного бізнесу. Щоб зробити закупівлі наших клієнтів більш надійними і прозорими, E-Tender реалізував модуль “Мої Контрагенти”. як працює цей функціонал, дізнайтесь у нашому огляді.

схожi новини

Дайджест
З початком воєнного стану законодавець обмежив проведення земельних торгів щодо передачі в оренду земель с/г призначення. Але 19 жовтня 2022 року ці зміни були скасовані та земельні ділянки всіх категорій відтепер передаються в оренду через електронні аукціони в Прозорро.Продажі та E-Tender.
Дайджест
На електронному майданчику E-Tender важливе технічне доопрацювання щодо публікації звітів без використання ЕСЗ
Дайджест
Команда E-Tender продовжує здійснювати доопрацювання електронної системи закупівель для компаній приватного сектора. Пропонуємо вам ознайомитися із добіркою останніх оновлень.