Назад до каталогу статей
Дайджест

ДАЙДЖЕСТ НОВИН ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ТА ПРОДАЖІВ

28 Грудня 2020

Огляд новин з 21 по 27 грудня 2020

ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ

Графік роботи кол-центру майданчика E-Tender у святкові дні

Просимо вас ознайомитись з графіком роботи нашого кол-центру Е-Тендер та системи Prozorro.Продажі на Новорічні та Різдвяні свята. 

Нові сервіси для бізнесу у Prozorro 

Які можливості для бізнесу у 2021 році відкривають системи Prozorro, Prozorro.Продажі, Prozorro Market? Дізнайтесь про це з доповідей експертів майданчику Е-Тендер Аліни Каневської та Марії Шепель, які були зроблені на онлайн-конференції “Прозоро про ProZorro («ProProPro»): нові сервіси для бізнесу від ОРТПП”. Переглянути відео можна за посиланням.

Мінекономіки затвердило примірне положення про Тендерний комітет 

Примірне положення про тендерний комітет має допомогти державним замовникам сформувати дієвий орган, який забезпечить якісну організацію та своєчасне проведення закупівель. Більше у матеріалі.

PROZORRO.ПРОДАЖІ

Приватизація об'єктів спиртової галузі у Prozorro.Продажі вже принесла державі 1 млрд гривень 

Кобиловолоцького місце проведення діяльності ДП Укрспирт приватизовано.  Загальна сума, яку держава отримує від приватизації спиртової галузі, вже перевищила 1 млрд. гривень Дізнайтесь більше у нашій статті.

Великолюбінський спиртзавод приватизовано на аукціоні у Prozorro.Продажі 

Успішно завершився приватизаційний аукціон Великолюбінського місяця проведення діяльності ДП Укрспирт. Нових власників знайшли вже 17 об'єктів спиртової галузі. Взяти участь в приватизаційних аукціонах спиртзаводів у Прозорро.Продажі можна через акредитований майданчик E-Tender.  Дізнайтесь більше у нашому матеріалі.

Укрзалізниця планує продати  360 тис. тонн металобрухту у 2021 році 

Зміни у законодавстві дозволять УЗ  реалізувати металобрухт за спрощеною схемою. Нагадаємо, що у 2019 році  Укрзалізниця на аукціонах Прозорро.Продажі реалізувала 97,2 тис. тонн металобрухту. Дізнайтесь більше у нашому огляді

Укрзалізниця має намір продати або передати в оренду власні ремонтні заводи 

Акціонерне товариство “Укрзалізниця” віднесла ремонтні заводи до непрофільних активів. Ці підприємства можуть бути продані або передані в оренду. Більше у нашій замітці

КОМЕРЦІЙНІ ЗАКУПІВЛІ

Комерційні продажі на Е-Тендер: стартував розпродаж обладнання та спецтехніки від МХП

ПрАТ "МХП" оголосив 21 аукціон з продажу виробничого обладнання, спеціальних транспортних засобів, автомобілів через систему комерційних продажів Е-Тендер. Повний перелік лотів у нашому огляді.

"Мрія Сервіс" продає сільгосптехніку, автомобілі та об'єкти нерухомості у системі “Комерційні Продажі” E-Tender

Оголошено більше сотні аукціонів з продажу майна компанії "МРІЯ СЕРВІС" у системі комерційних продажів Е-Тендер. Можна буде вигідно придбати комбайн, купити жатку, трактор та іншу сільськогосподарську техніку, комплекси нежитлових будівель. Аукціони мають відбутися до кінця грудня. Встигніть подати свою пропозицію.

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Дайджест
З початком воєнного стану законодавець обмежив проведення земельних торгів щодо передачі в оренду земель с/г призначення. Але 19 жовтня 2022 року ці зміни були скасовані та земельні ділянки всіх категорій відтепер передаються в оренду через електронні аукціони в Прозорро.Продажі та E-Tender.
Дайджест
На електронному майданчику E-Tender важливе технічне доопрацювання щодо публікації звітів без використання ЕСЗ
Дайджест
Команда E-Tender продовжує здійснювати доопрацювання електронної системи закупівель для компаній приватного сектора. Пропонуємо вам ознайомитися із добіркою останніх оновлень.