Назад до каталогу статей
Дайджест

ДАЙДЖЕСТ ТЕНДЕРНИХ ПОДІЙ ТА ПОДІЙ З ОРЕНДИ ДЕРЖАВНОГО, КОМУНАЛЬНОГО ТА КОМЕРЦІЙНОГО МАЙНА

04 Січня 2021

Огляд новин за грудень 2020

Коротко про всі головні новини за минулий тиждень у відео. Слухайте про головне!


ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ

Графік роботи кол-центру майданчика E-Tender у святкові дні

Просимо вас ознайомитись з графіком роботи нашого кол-центру Е-Тендер та системи Prozorro.Продажі на Новорічні та Різдвяні свята. 

Мінекономіки затвердило примірне положення про Тендерний комітет 

Примірне положення про тендерний комітет має допомогти державним замовникам сформувати дієвий орган, який забезпечить якісну організацію та своєчасне проведення закупівель. Більше у матеріалі.

Новий етап розвитку Prozorro: критерії доброчесності переводять в електронний формат 

Невідповідність критеріям доброчесності - одна з підстав для відмови в участі у публічній закупівлі. Тепер ці вимоги стають більш формалізованими - їх потрібно вказувати у електронних полях. Знизиться ймовірність помилок при наданні підтверджуючих документів. Як результат - менше відхилених пропозицій. Після 3 грудня новий функціонал діє на майданчику E-Tender. Зміни торкнуться усіх процедур в системі Прозорро, окрім спрощених та допорогових закупівель.  Більше у матеріалі.

У Prozorro Market стартувала нова процедура кваліфікації постачальників

На Prozorro Market 15  грудня стартувала нова процедура кваліфікації постачальників. А у лютому цього року запрацює функціонал “запит ціни пропозицій”. Це буде державний онлайн-магазин з новими можливостями як для замовників, так і для постачальників.  Більше у новині.

Роз'яснення Мінекономіки щодо укладення, внесення змін та розірвання договору про закупівлю у Prozorro 

Офіційні коментарі Департаменту сфери публічних закупівель Мінекономрозвитку щодо можливих змін істотних умов у договорах між замовниками та постачальниками, за статтею 41 Закону “Про публічні закупівлі”.  Більше у новині.

PROZORRO.ПРОДАЖІ

Приватизація об'єктів спиртової галузі у Prozorro.Продажі вже принесла державі 1 млрд гривень 

Кобиловолоцьке місце проведення діяльності ДП Укрспирт приватизовано.  Загальна сума, яку держава отримує від приватизації спиртової галузі, вже перевищила 1 млрд. гривень Дізнайтесь більше у нашій статті.

16 підприємств ДК Укроборонпром будуть підготовлені до приватизації

Кабінет Міністрів України, на своєму засіданні 9-го грудня, прийняв постанову про виведення зі складу ДК "Укроборонпром" 16 підприємств, які будуть передані до Фонду державного майна України з метою їх подальшої приватизації.  Дізнайтесь більше у нашому матеріалі.

Укрзалізниця має намір продати або передати в оренду власні ремонтні заводи 

Акціонерне товариство “Укрзалізниця” віднесла ремонтні заводи до непрофільних активів. Ці підприємства можуть бути продані або передані в оренду. Більше у нашій замітці.

КОМЕРЦІЙНІ ПРОДАЖІ

Комерційні продажі на Е-Тендер: стартував розпродаж обладнання та спецтехніки від МХП

ПрАТ "МХП" оголосив 21 аукціон з продажу виробничого обладнання, спеціальних транспортних засобів, автомобілів через систему комерційних продажів Е-Тендер. Повний перелік лотів у нашому огляді.

КОМЕРЦІЙНІ ЗАКУПІВЛІ

Модуль “Мої Контрагенти” в системі автоматизації закупівель для комерційного замовника

Надійні постачальники - запорука успішного бізнесу. Щоб зробити закупівлі наших клієнтів більш надійними і прозорими, E-Tender реалізував модуль “Мої Контрагенти”. Як працює цей функціонал, дізнайтесь у нашому огляді.

схожi новини

Дайджест
З початком воєнного стану законодавець обмежив проведення земельних торгів щодо передачі в оренду земель с/г призначення. Але 19 жовтня 2022 року ці зміни були скасовані та земельні ділянки всіх категорій відтепер передаються в оренду через електронні аукціони в Прозорро.Продажі та E-Tender.
Дайджест
На електронному майданчику E-Tender важливе технічне доопрацювання щодо публікації звітів без використання ЕСЗ
Дайджест
Команда E-Tender продовжує здійснювати доопрацювання електронної системи закупівель для компаній приватного сектора. Пропонуємо вам ознайомитися із добіркою останніх оновлень.