Назад до каталогу статей
Новини

Держаудитслужба затвердила методику визначення автоматичних індикаторів ризиків, їх перелік та порядок застосування

16 Жовтня 2018

Огляд новин з 08– 16 жовтня

Держаудитслужба затвердила методику визначення автоматичних індикаторів ризиків, їх перелік та порядок застосування

02 жовтня набрав чинності наказ Державної аудиторської служби України «Про затвердження методики визначення автоматичних індикаторів ризиків, їх переліку та порядку застосування» від 11.09.2018 № 196. Наказом затверджено:

Методика встановлює механізм визначення автоматичних індикаторів ризиків на основі даних електронної системи закупівель та інших відкритих джерел інформації.

Згідно із затвердженим Переліком ризик-індикаторів є 35.

Порядок застосування автоматичних індикаторів передбачає, що у разі спрацювання індикатора за конкретною процедурою закупівлі або окремим її лотом та залежно від загальної умовної ваги цих індикаторів ризик-система автоматично присвоює процедурі закупівлі один із таких рангів ризику:

Наказ 27 вересня 2018 за № 1113/32565 зареєстровано у Міністерстві юстиції України.

Текст наказу https://ips.ligazakon.net/document/view/re32566?an=1&ed=2018_09_11 

Мінекономрозвитку роз’яснило застосування нецінових критеріїв оцінки

Мнекономрозвитку у своєму листі №3304-04/44053-06 від 08.10.2018 «Щодо застосування нецінових критеріїв оцінки (для суб'єктів сфери публічних закупівель)» звертає увагу замовників, що застосування нецінових критеріїв оцінки є вагомим чинником для надання об’єктивної аргументованої переваги при проведенні закупівель , які мають складний чи спеціалізований характер, тому учаснику, який запропонував найкращу приведену ціну. І рекомендують замовникам використовувати можливості передбачені Законом про закупівлі, крім встановлення критерію  ціна, ще й інші.  Оскільки, нецінові критерії оцінки, зазначені замовником у тендерній документації дають можливість потенційному постачальнику отримати перевагу на торгах, а замовникам – товар, що максимально відповідатиме його потребам та фінансовим ресурсам. http://me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&lang=uk-UA&tag=InforezKnowledgeDb 

Відокремлення оператора системи розподілу від постачання електричної енергії

ПрАТ «Київобленерго» заснувало товариство з обмеженою відповідальністю «Київська обласна енергопостачальна компанія» (ТОВ «Київська обласна ЕК»), на яке в подальшому будуть переведені функції постачальника електричної енергії споживачам, об’єкти яких розташовані на адміністративній території Київської області. При цьому, функції розподілу електричної енергії залишаються за ПрАТ «Київобленерго». Процес зміни постачальника електричної енергії (переходу від
ПрАТ «Київобленерго» до ТОВ «Київська обласна енергопостачальна компанія») буде здійснюватись у максимально комфортний для споживачів спосіб та жодним чином не вплине на рівень тарифів, за якими розраховуються побутові споживачі («населення») та малі непобутові споживачі. https://koe.vsei.ua/koe/index.php?page=387

Будівля КМУ потребує ремонту на 17,3 млн. грн

Днями господарсько-фінансовий департамент Секретаріату КМУ оголосив тендер на проведення реконструкції з частковою реставрацією лицьового фасаду будівлі по вул. Грушевського, 12/2. Суму майбутніх робіт оцінили в 17,3 млн. грн. Мова йде здебільшого про косметичний ремонт. Підрядник повинен буде відбити з будівлі штукатурку, яка відвалюється, закріпити спеціальної хімією тріщини в стінах, привести в порядок колони і металеві огорожі. А потім повернути фасаду первозданний вигляд - заново обштукатурити і пофарбувати його. Вибираючи підрядника чиновники будуть оцінювати не тільки запропоновану учасниками аукціону ціну. Але і орієнтуватися на терміни та гарантію. За інших рівних перевагу віддадуть кандидату, який виконає весь обсяг робіт менш ніж 210 днів. І дасть гарантію терміном понад 10 років.

Заявки на участь в тендері приймають до 21 жовтня, а сам аукціон проведуть на наступний день  https://ubr.ua/finances/finance-ukraine/kabmin-ustal-remont-zdanija-pravitelstva-obojdetsja-v-17-mln-hrn-3876813

Київавтодор оголосив тендер на будівництво велосипедної доріжки

Комунальна корпорація «Київавтодор» оголосила тендер на будівництво велосипедної доріжки від Поштової площі до моста Патона. Тендер оголошено на роботи з розробки проектно-кошторисної документації по об'єкту "Будівництво велосипедної доріжки по Набережному шосе від Поштової площі до моста імені Патона". Згідно представленої інформації, його вартість становить 2 млн 345 тис. 956 гривень.

Період уточнень до 8 жовтня, період оскарження умов - до 14 жовтня. Крайній термін подачі заявок - 18 жовтня, а сам аукціон відбудеться 19 жовтня.

Відповідно до тендерної документації, виконавець повинен забезпечити виконання робіт без закриття руху транспорту і пішоходів. Серед вимог замовника: рекомендований матеріал покриття - асфальт з нанесенням розмітки білого кольору (з піктограмами), червоного і білого кольору в місцях потенційно конфліктних зон; матеріал - холодний двокомпонентний пластик.

https://oligarh.media/2018/10/03/kievavtodor-obyavil-tender-na-stroitelstvo-velodorozhki-stoimostyu-2-3-mln/

Тендер на реконструкцію Алеї Героїв Небесної сотні

Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні оголосив тендер на реконструкцію планують виділити 154,2 млн гривень. Подати заявку можна буде до 23 жовтня, сам аукціон відбудеться на наступний день – 24 жовтня.

В оголошенні зазначається, що проект має бути завершено 31 жовтня 2019 року. У план реконструкції входять обладнання пішохідної зони, благоустрій та озеленення території, а також встановлення меморіальної гранітної стели. Загальна площа реконструкції – 1,46 га https://kiev.segodnya.ua/kother/v-kieve-hotyat-rekonstruirovat-alleyu-geroev-nebesnoy-sotni-za-1542-mln-grn-1178090.html 

Укрзалізниця здаватиме вагони в оренду через ProZorro.Продажі

Вантажні вагони ПАТ «Укрзалізниця» буде здавати в оренду на електронних аукціонах ProZorro.Продажі. Відповідний договір про реалізацію пілотного проекту щодо продажу із застосуванням електронної системи ProZorro.Продажі послуг із використання вагонів під час здійснення перевезення вантажів підписали керівники ПАТ «Укрзалізниця» і ДП «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ».

Пілотний проект триватиме рік, після чого може бути продовжений. Перші аукціони з оренди можуть з'явитися в системі вже у листопаді. Згідно з договором система ProZorro.Продажі буде використовуватись також для проведення електронних аукціонів щодо відчуження, передачі в користування, оренду майна, що належить Укрзалізниці.

На електронні торги планують виставляти 5% порожнього парку вагонів і за їх результатами визначатимуть ціну для всього парку вагонів за видами та на певну дату.

Пілотний проект з оренди вагонів реалізують на основі постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2017 № 1054 «Про затвердження Порядку розпорядження майном публічного акціонерного товариства “Українська залізниця».

Національний перевізник також розробляє додаткові напрямки використання електронних аукціонів. Один з них – це управління майном, він включає в себе списання попередньо до майже 700 тис різних об’єктів, в тому числі більше 10 тис застарілих непридатних вагонів та матеріалів для вторинної переробки (металобрухт, масло, шини тощо). Ще один напрямок – прозорий продаж прав на оренду приміщень на залізничних вокзалах.

 Станом на початок вересня у робочому парку Укрзалізниці 61 тис. вантажних вагонів. Із них майже 28 тис. піввагонів, 10,3 тис. зерновозів, майже 3 тис. фітингових платформ та інший спеціальний рухомий склад. Найбільш затребуваний рухомий склад – піввагони та зерновози. http://www.me.gov.ua/News/Detail?lang=uk-UA&id=82a6bbef-aeaa-47c0-87d0-d3bc345588f9&title=UkrzaliznitsiaZdavatimeVagoniVOrenduCherezProzorro-prodazhi

схожi новини

Новини
В електронному каталозі Прозорро Маркет для замовників з'явиться можливість завантажувати проєкти договорів та використовувати готові шаблони договорів
Новини
В системі Прозорро.Продажі та E-Tender оголошені перші аукціони з продажу непрацюючих кредитів державного банку АБ “Укргазбанк”. Це продаж прав вимог за кредитними договорами, що забезпечені заставою (іпотекою), а придбати їх можуть лише фінансові установи.
Новини
До уваги замовників! Внесли зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну № 309. Прокоментували, що саме замовнику врахувати