Назад до каталогу статей
Корисні статті

Державні та комерційні закупівлі на E-Tender - дієвий канал збуту для постачальника під час війни

27 Червень 2022

З початком війни Кабінет Міністрів Україн прийняв Постанову №169 від 28 лютого, яка дозволила держзамовникам купувати напряму у постачальників, оминаючи систему Prozorro.  

Але публікації нових закупівель в Prozorro не припинилися, оскільки в закупівельній спільноті існує думка, що діючий  “Закон про Публічні закупівлі” має вищу юридичну силу за Постанову №169.  Тому в період дії воєнного стану, багато замовників продовжують публікувати свої закупівлі, як конкурентні процедури в Prozorro.  

Опрацьовуючи безліч запитів від бізнесу про допомогу в розширенні ринку збуту їх продукції, ми ділимося рекомендаціями, як постачальнику користуючись майданчиком E-Tender відкрити нові канали продажів державним та комерційним замовникам.  


Ринок держзакупівель Prozorro

Станом на 27.06.2022 в Prozorro доступні для участі понад 6000 публічних конкурентних закупівель (тендерів).

Найбільше держава купляє в категоріях:

  • 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт;
  • 33000000-0 Медичне обладнання;
  • 09000000-3 Нафтопродукти;
  • 03000000-1 Сільськогосподарська, фермерська продукція;
  • 44000000-0 Конструкції та конструкційні матеріали;  
  • 50000000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування;
  • 34000000-7 Транспортне обладнання;
  • 15000000-8 Продукти харчування;
  • 71000000-8 Архітектурні, будівельні, інженерні та інспекційні послуги;
  • 31000000-6 Електротехнічне устаткування.

Позитивною є динаміка зменшення кількості скасованих замовниками закупівель. В березні скасованих процедур було - 70%, у квітні - 47%, а в травні вже -19,9%.      

Комерційні закупівлі E-Tender

На E-Tender є можливість постачати десяткам комерційних замовників,  які проводять свої закупівлі лише на нашій платформі. На відміну від держзакупівель, участь у комерційних закупівлях на E-Tender для постачальника - безкоштовна!

Серед найбільш активних компаній, що продовжують оголошувати свої закупівлі в умовах війни на E-Tender є:  

Мережа супермаркетів "Сільпо" — одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів України.  Мережа має понад 300 магазинів в понад 50 містах України та лідирує в структурі продажів Fozzy Group 

Корпорація "ОБОЛОНЬ" —  найбільший виробник напоїв в Україні із сорокарічною історією. а сьогоднішній день корпорація «ОБОЛОНЬ» об'єднує 10 виробничих підприємств по всій Україні.  Підприємства корпорації випускають пиво, сидр, слабоалкогольні напої, безалкогольні напої, мінеральну воду.

Компанія «Галичина» є великим українським виробником молочної продукції, який працює на українському молочному ринку з 1998 року. 
Основними торговими марками компанії є «Галичина», «Галичанське», «Мої корівки», «Молочар». Асортимент продукції включає: йогурт, кефір, молоко, сметана, сир.

Мережа Фора —  лідер у сфері торгівлі продуктами і товарами для дому. Мережа нараховує приблизно 250 магазинів, які розташовані у понад 60 населених пунктах.   

Мережа супермаркетів “Рукавичка“ входить у топ-5 продуктових мереж України. На сьогоднішній день мережа об'єднує понад 160 магазинів, які розташовані у Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській, Волинській, Рівненській, Хмельницькій та Тернопільській областях.

Як обрати цікавий тендер?

1. Для того, щоб не пропустити закупівлю, налаштовуйте підписку та отримуйте розсилку про нові тендери.  

Підписатися можна як на предмет закупівлі по коду CPV, так і на конкретних замовників, регіон, тощо. Інструкція за посиланням.

Налаштування підписки для держзакупівель Prozorro, автоматично дозволяє отримувати релевантні повідомлення від комерційних замовників.

2. Іншим дієвим способом моніторингу закупівель на E-Tender є “шаблони пошуку”, що дозволяють через інтерфейс електронного кабінету швидко та деталізовано фільтрувати цікаві для себе закупівлі. 

З кожним днем кількість тендерів на E-Tender зростає, тому вже зараз налаштовуйте підписку в кабінетах, беріть участь в тендерах та заробляйте разом з нами!

Залишилися запитання,  звертайтеся на 0800 30 77 55 або support@e-tender.ua

або до вашого персонального менеджера!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
Закупівля газу 2023 в електронному каталозі Прозорро Маркет. Відкриті торги на закупівлю газу та запит цін пропозицій
Корисні статті
Де взяти довідку про несудимість онлайн та безкоштовно. Алгоритм дій для отримання витягу про відсутність судимості, про це розповіли на сайті - E-tender.ua
Корисні статті
Запрошуємо бізнес на безоплатний вебінар. Отримаєте алгоритм дій роботи у маркеті, кейси та поради від досвідченого продавця електронних каталогів. А також - відповіді на свої запитання