Назад до каталогу статей
Новини

Державний Укргазбанк продає свої активи через E-Tender

23 Червень 2021

Оголошено аукціони по 97 лотам - земельні ділянки, житлова, виробнича та комерційна нерухомість.

Стартував спільний проект Е-Тендер та Укргазбанку з продажу активів державного банку. Вже опубліковані перші з 97 лотів. На електронних аукціонах можна придбати земельні ділянки під забудову, офіси, житлові будинки, комерційну нерухомість із земельними ділянками тощо.

Всі аукціони заплановані на 1 липня. Подати пропозицію на аукціон краще завчасно - рекомендуємо до 19:00 30 червня. Для цього потрібно зареєструватись на майданчику Е-Тендер в розділі Прозорро Продажі.

З метою залучення покупців, банк переоцінив активи у порівнянні з попередніми спробами продажу та знизив стартову вартість лотів. 21 аукціон пройде за англійською моделлю (три кроки на підвищення стартової ціни), 76 - за голландською (торги на зниження стартової вартості).

Читайте також:

До вашої уваги кілька цікавих лотів Укргазбанку: 

Усі лоти Укргазбанка можна знайти на Е-Тендер в розділі аукціонів.   Вкажіть у полі “Організатор торгів” назву ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО АКЦІОНЕРНИЙ БАНК "УКРГАЗБАНК" та натисніть “Пошук”.  (див. малюнок).

Щоб отримати додаткову інформацію про актив та копії документів, зверніться до персонального менеджера на майданчику E-Tender:

тел.: 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України), e-mail: support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
В електронному каталозі Прозорро Маркет для замовників з'явиться можливість завантажувати проєкти договорів та використовувати готові шаблони договорів
Новини
В системі Прозорро.Продажі та E-Tender оголошені перші аукціони з продажу непрацюючих кредитів державного банку АБ “Укргазбанк”. Це продаж прав вимог за кредитними договорами, що забезпечені заставою (іпотекою), а придбати їх можуть лише фінансові установи.
Новини
До уваги замовників! Внесли зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну № 309. Прокоментували, що саме замовнику врахувати