Назад до каталогу статей
Новини

Державний Укргазбанк продає свої активи через E-Tender

23 Червень 2021

Оголошено аукціони по 97 лотам - земельні ділянки, житлова, виробнича та комерційна нерухомість.

Стартував спільний проект Е-Тендер та Укргазбанку з продажу активів державного банку. Вже опубліковані перші з 97 лотів. На електронних аукціонах можна придбати земельні ділянки під забудову, офіси, житлові будинки, комерційну нерухомість із земельними ділянками тощо.

Всі аукціони заплановані на 1 липня. Подати пропозицію на аукціон краще завчасно - рекомендуємо до 19:00 30 червня. Для цього потрібно зареєструватись на майданчику Е-Тендер в розділі Прозорро Продажі.

З метою залучення покупців, банк переоцінив активи у порівнянні з попередніми спробами продажу та знизив стартову вартість лотів. 21 аукціон пройде за англійською моделлю (три кроки на підвищення стартової ціни), 76 - за голландською (торги на зниження стартової вартості).

Читайте також:

До вашої уваги кілька цікавих лотів Укргазбанку: 

Усі лоти Укргазбанка можна знайти на Е-Тендер в розділі аукціонів.   Вкажіть у полі “Організатор торгів” назву ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО АКЦІОНЕРНИЙ БАНК "УКРГАЗБАНК" та натисніть “Пошук”.  (див. малюнок).

Щоб отримати додаткову інформацію про актив та копії документів, зверніться до персонального менеджера на майданчику E-Tender:

тел.: 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України), e-mail: support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
В квітні 2022 року електронний каталог Prozorro Market відзначив другу річницю свого існування.
Новини
Команда E-Tender продовжує допомагати благодійним та громадським організаціям проводити швидкі та прозорі закупівлі необхідних товарів під час війни.
Новини
Перевезення 18 000 тонн аграрної продукції на 12 баржах до портів Болгарії та Румунії пропонує Українське Дунайське пароплавство.