Назад до каталогу статей
Новини

Державний земельний кадастр відновив роботу

13 Червень 2022

Державний земельний кадастр відновив функціонування відповідно до Наказу №141 від 09.06.2022 р. Тепер можна онлайн отримати електронні сервіси на сайті https://e.land.gov.ua/services, наприклад Витяг про нормативну грошову оцінку або відомості з ДЗК, щоб оголосити земельний аукціон в Прозорро.Продажі та Е-Тендер.

Нагадуємо, що на період воєнного стану в Прозорро.Продажі та Е-Тендер продовжується проведення земельних торгів щодо:

  • продажу земель сільськогосподарського призначення приватної форми власності (державними/приватними виконавцями та приватними власниками);
  • продажу або передачі в оренду земель під комерційні потреби, житлової та громадської забудови, для рибогосподарських потреб, для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення, землі промисловості та ін.

За період воєнного стану в Прозорро.Продажі було успішно проведено 494 земельні аукціони на загальну суму 120 млн.грн. Прийняли участь 636 учасників, а ціна ділянки зростала на 109% в середньому. Тому земельні торги продовжуються, наразі 248 торгів очікують онлайн аукціону та реєстрації заяв від учасників.

З питань публікації земельних торгів або пошуку цікавих земельних ділянок звертайтеся до служби підтримки відділу аукціонів 0800 300 705 (безкоштовно в межах України)

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
В електронному каталозі Прозорро Маркет для замовників з'явиться можливість завантажувати проєкти договорів та використовувати готові шаблони договорів
Новини
В системі Прозорро.Продажі та E-Tender оголошені перші аукціони з продажу непрацюючих кредитів державного банку АБ “Укргазбанк”. Це продаж прав вимог за кредитними договорами, що забезпечені заставою (іпотекою), а придбати їх можуть лише фінансові установи.
Новини
До уваги замовників! Внесли зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну № 309. Прокоментували, що саме замовнику врахувати