Назад до каталогу статей
Новини

Держсховище продає через E-Tender 915 кг бурштину

10 Лютого 2023

Новий пілотний проєкт щодо продажу бурштину на аукціонах Прозорро.Продажі та Е-Тендер запущено. Перші 17 лотів пропонує Держсховище потенційним покупцям на загальну суму 13,4 млн.грн. Учасники аукціонів повинні бути внесені в реєстр операцій з дорогоцінними металами та камінням.

Державне сховище дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння України опублікували перші 17 аукціонів з продажу необробленого бурштину. Всі аукціони можна переглянути за посиланням.

Загальна вартість лотів 13,4 млн.грн., а вага становить 915 861,5 г. Всі лоти сформовані за різними категоріями та вагою. Тому переглядайте всі лоти і обирайте цікаві для вас.

Що необхідно для участі в аукціоні

Учасники аукціонів мають бути внесені в реєстр операцій з дорогоцінними металами та камінням та здійснити такі дії:

  • сплатити гарантійний та реєстраційний внески, що визначені в умовах аукціону;
  • підготувати документи, що вимагає Порядок продажу бурштину з Державного фонду дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння України;
  • отримати кваліфікований електронний підпис для засвідчення документів аукціону.  

Як проходить аукціон

Передбачається проведення англійського аукціону. Як приймати в ньому участь переглядайте за посиланням.

А у разі, якщо не відбувся англійський аукціон та повторний англійський аукціон, Держсховище оголошує голландський аукціон. Про його порядок проведення переглядайте у відео за посиланням.

Що відбувається після аукціону

Переможець аукціону, майданчик та Держсховище підписують протокол аукціону за допомогою кваліфікованого електронного підпису протягом 4 робочих днів з моменту проведення аукціону.

Далі протягом 5 робочих днів з моменту публікації протоколу переможець звертається до Держсховища для укладення договору. З проєктом договору можна ознайомитись на сторінці аукціону або за посиланням. І протягом 5 робочих днів після підписання договору переможець виплачує суму за лот, за вирахуванням суми гарантійного внеску.

Відпуск придбаного лота здійснюється протягом 15 робочих днів відповідно до умов договору купівлі-продажу бурштину за результатами аукціону у приміщенні Держсховища переможцю або його представнику.

Реєструйтесь на E-Tender та аукціони з купівлі необробленого бурштину!

Телефонуйте або пишіть для безкоштовної консультації

тел.: 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України), e-mail: support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
За останній місяця цього року до використання нашої платформи долучилися нові приватні компанії, що вже успішно проводять свої закупівлі
Новини
Уряд затвердив Порядок проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів великої приватизації в системі Прозорро.Продажі. У статті розповіли коротко про те, як буде проходити аукціон
Новини
Уряд вніс зміни до Постанови № 1178, яка затверджує Особливості здійснення публічних закупівель. Що це за зміни, прокоментували у статті