Назад до каталогу статей
Новини

Для комерційних замовників E-Tender важливі новини

25 Серпня 2022

Платформа мігрувала в Azure та реалізовано можливість входу в кабінет через обліковий запис Microsoft 

Переїзд платформи E-Tender в європейську хмару “ Microsoft Azure”

Платформа для комерційних закупівельників E-Tender мігрувала з хмари українського дата-центру до хмари Microsoft Azure у Нідерландах. Це рішення було обумовлено воєнними подіями на території нашої країни та необхідності  мінімізувати ризики для клієнтів в питанні їх безперебійної роботи із закупівлям на нашій платформі.

Використання хмарних служб одного зі світових лідерів Microsoft Azure дозволяє компаніям розвиватися та вирішувати свої бізнес-завдання без побоювань щодо стабільності та кіберзахисту їх даних. Microsoft інвестувала $ 1 млрд в безпеку для забезпечення захисту даних клієнтів від кіберзагроз, передбачений SLA (Service License Agreement) — гарантує захищеність 99,9% доступності сервісів.*

На сьогодні, 100 компаній зі міжнародного списку Fortune 500 довіряють свої дані Azure, що підвищує довіру до платформи E-Tender серед представників українського бізнесу та міжнародних компаній.

На роботу користувачів на платформі міграція не вплинула, процес переїзду вже відбувся і не потребував ніяких спеціальних дій від користувачів.

   *дані з https://azure.microsoft.com/en-us/overview/what-is-azure/    

Аутентифікація користувачів платформи E-Tender через обліковий запис Microsoft

В серпні 2022 року ми реалізували можливість «єдиного входу» до особистого кабінету через обліковий запис Microsoft.

«Єдиний вхід» (Single Sign On) — технологія, що дозволяє користувачеві переходити з одного онлайн-сервісу до іншого, без повторної аутентифікації, за єдиним ID.  Технологія спрощує для співробітників використання споріднених корпоративних систем підприємства, оскільки не потрібно пам’ятати різні паролі та вводити логін і пароль окремо при кожному вході в «сусідню» систему.

Дане доопрацювання суттєво спрощує роботу для існуючих замовників платформи E-Tender, які вже налаштували в особистих кабінетах наскрізні процеси управління закупівлями, використовуючи модуль «Управління договорами е-Docs». Модуль дозволяє проводити внутрішнє узгодження договорів з переможцями закупівель та здійснювати електронний обмін документів з ними.

Новий спосіб аутентифікації функціонує із використанням сучасних міжнародних протоколів безпеки авторизації користувачів OAuth 2.0 та OpenID, які додатково захищають дані користувача при роботі на платформі E-Tender.

Для активації аутентифікації через корпоративний обліковий запис Microsoft на платформі E-Tender, потрібно в розділі «Мої дані» особистого кабінету натиснути кнопку «Синхронізавати».

Для користувачів, які не використовують облікові записи Microsoft, продовжує діяти вхід до кабінету через логін та пароль, як раніше.

Для користувачів, які не використовують облікові записи Microsoft, продовжує діяти вхід до кабінету через логін та пароль, як раніше.

Якщо залишились питання, звертайтеся до нас за номером +38 067 524 82 32 або пишіть на biz@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
В електронному каталозі Прозорро Маркет для замовників з'явиться можливість завантажувати проєкти договорів та використовувати готові шаблони договорів
Новини
В системі Прозорро.Продажі та E-Tender оголошені перші аукціони з продажу непрацюючих кредитів державного банку АБ “Укргазбанк”. Це продаж прав вимог за кредитними договорами, що забезпечені заставою (іпотекою), а придбати їх можуть лише фінансові установи.
Новини
До уваги замовників! Внесли зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну № 309. Прокоментували, що саме замовнику врахувати