Назад до каталогу статей
Новини

ДМИТРО СЕННИЧЕНКО: «ОРЕНДА ДЕРЖМАЙНА ТЕПЕР ТІЛЬКИ НА АУКЦІОНАХ PROZORRO.ПРОДАЖІ»

10 Серпня 2020

Два з половиною мільйони квадратних метрів нерухомості стануть доступними на Prozorro.Продажі для потенційних орендарів. Одразу після того як Кабмін затвердить примірний договір оренди державного майна. Ознайомтесь з колонкою голови Фонду держмайна Дмитра Сенниченка.

На сайті Фонду держмайна опубліковано повний перелік об’єктів державної власності, що будуть передані в оренду через аукціон. Усього їх 4262, загальна площа – близько 2,5 млн квадратних метрів, про це написав у своїй колонці на “Економічній правді” голова Фонду держмайна  Дмитро Сенниченко.

Тепер оренда державного майна буде тільки на електронних аукціонах в системі Prozorro.Продажі. Правила аукціону передбачають анонімність нового орендаря об’єкта державної власності аж до моменту оприлюднення торговою системою його імені в електронному протоколі результатів. Йде в минуле практика, коли посадові особи в процесі вивчення попиту на об’єкт знали усіх потенційних орендарів, що створювало простір для "ручного керування" результатами конкурсів з визначенням переможців ще до їх старту. З конкурсами на право оренди майна, з конкурсними комісіями у складі чиновників Держмайна, міністерств та відомств покінчено. Комісії підлягають ліквідації. Тепер тільки аукціони, відзначає голова Фонду держмайна.

Дмитро Сенниченко також наголосив на тому, що змінюється процедура визначення ринкової вартості майна, яке планується до передачі в оренду. Якщо залишкова балансова вартість майна перевищує 10% його первісної вартості, майно виставляється на аукціон за такою залишковою вартістю. Якщо ж залишкова вартість майна є меншою, ніж 10% його первісної вартості, обов’язок з переоцінки такого майна покладається на балансоутримувача, йдеться в матеріалі.  

Нагадаємо, нова редакція Закону "Про оренду державного та комунального майна" набрала чинності 1 лютого 2020 року.

www.epravda.com.ua

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціоні або роботи на майданчику, звертайтеся до нас:

(044) 390 52 46, (067) 223 11 93

support-auction@e-tender.ua

З повагою команда Е-Тендер!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
У Прозорро.Продажі можна купити ресторан на воді. За вигідною ціною продається ресторан-пароплав, який пришвартовано в затоці р. Дніпро у зоні відпочинку Гідропарк міста Києва. Взяти участь в аукціоні можна на електронному майданчику E-Tender. До 16 грудня триває період уточнень, протягом якого об'єкт можна подивитися. Аукціон відбудеться 17 грудня.
Новини
Вже 1 грудня відбудеться аукціон з продажу лікувально-оздоровчого комплексу, що в с. Біласовиця Воловецького району Закарпатської області. Доволі низька стартова ціна на обїєкт, який розташований у самому серці Карпат. Взяти участь в аукціоні можна на електронному майданчику E-Tender.
Новини
Через систему комерційних продажів на майданчику Е-Тендер продається готовий бізнес в Івано-Франківську. Взявши участь в електронному аукціоні, можна стати власником деревообробного цеху виробничою потужністю 20 кубічних метрів лісу-кругляку за зміну. Актив належить ТОВ "Промінь-19". Аукціон відбудеться 11 грудня 2020 року.